Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ostatni raz? - KOMENTARZE ;-)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Doceniam i uwielbiam tych, którzy akceptują moją zwyczajną inność... bo to, że Kurna Chata jest pogiętym unikatem, to często słyszy, ale wierzcie, że da się z tym jakoś żyć :wink: tylko niewielu to zauważa...eh

Po kolei, jakby co :wink:

 

Gwożdzik Kurna wygrzewała swe szanowne kości i wróciła, ale czy ktokolwiek jest z tego faktu kontent :-? ?

Dorfi ja bym była oszczędna na Twoim miejscu z tym...talentem :wink:

aneta-we mogłabyś dać adres swojego dziennika? Uśmiecham się dla zrozumienia Kurnej ułomności :)

Sure czytam Twój dziennik ponownie od wczoraj tzw. "nochaimail" i kilka pomysłów masz boskich :wink:

meg60 szczęściaro jedna, 4% spadku! uważnie wszystko obserwuje i to z zapartym tchem :)

dardurka chociaż dzieli nas kosmos w wyobrażeniach ostatniego razu to masz kilka pomysłów modernizmu wbrew pozorom i pewnie nie jeden raz odbędzie się u Kurnej plagiat :wink:

nitubaga wczoraj osobiście i naocznie widzałam takich developerskich cwaniaków z którymi Ty wciąż się zmagasz. Zagrzewam do walki :wink:

tutli_putli czytam Twoją budowę z wielką uwagą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci Kurna, że z tym mieszkaniem to miałas farta, a może ja go nie miałam :roll: ? Fakt, nasze mieszkanie nie było tak atrakcyjne jak twoje - hmmm dwupoziomowe, strych, garaż.......baaaardzo atrakcyjne!!!!! Ja bujałam się ze swoim 8 miesięcy, ale był to poczatek "kryzysu" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nawet kiedyś chciałam kupić mieszkanie w Łodzi, bo rzeczywiście było taniej, niż u nas. Ale to wiązało się z planami zamieszkania w Łodzi, które mi się szybko rozwiały.

Wyszło na to, że nic, tylko budować!

 

Sure czytam Twój dziennik ponownie od wczoraj tzw. "nochaimail" i kilka pomysłów masz boskich

za najbardziej boski z pomysłów nadal jest uważany gaciolot! ;)

 

pozdrawiam,

sure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna no toś dała czadu z tym metrażem, ilością wszystkiego i do tego bez pietra :-? Moja wersja wyjściowa też opiewała na 160m :D Następnie zrobiło się 289 :D które zmniejszyliśmy do 259,75 pow. całkowitej z garażem :D

Gdybym mogła to jednak budowałabym moderna z piętrem. Ciekawsza bryła i lepsze rozwiązanie powierzchni. Atrium - na atrium zachorowałam - cudna sprawa. Pierwszego gotowca znaleźliśmy nawet w Archipelagu z atrium. (dom Robert 150m, trochę salon samochodowy przypominał i był za mały, nie nadawał się do rozbudowy z powodu posiadania atrium) Nijak więc atrium w domu nie dało się wkomponować w całą resztę potrzeb i stron świata na działce. Do tego małż się wściekł i powiedział, że nie wybuli kosmicznej kasy na projekt od uznanego architekta (musiałabym dać za taki metraż z 30 tysiaków np u M.Rubika) Zeszliśmy na ziemię stając na głowie i w efekcie mamy rozłożystą żabę, którą już kochamy bez pamięci. I na widok której większość puka się w głowę gratulując nam odwagi rozwiązań wielkości i braku dachu. Hehe ciekawe co będzie jak już zostanie urzeczywistniona w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci Kurna, że z tym mieszkaniem to miałas farta, a może ja go nie miałam :roll: ? Fakt, nasze mieszkanie nie było tak atrakcyjne jak twoje - hmmm dwupoziomowe, strych, garaż.......baaaardzo atrakcyjne!!!!! Ja bujałam się ze swoim 8 miesięcy, ale był to poczatek "kryzysu" :evil:

 

W kwestiach sprzedaj jak najszybciej i kiełkuj z patyka mam tak odkąd pamiętam :wink: Pocieszę... znajomi sprzedawali ponad rok więc 8 miesięcy to całkiem znośny termin biorąc pod uwagę rynkowy zastój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nawet kiedyś chciałam kupić mieszkanie w Łodzi, bo rzeczywiście było taniej, niż u nas. Ale to wiązało się z planami zamieszkania w Łodzi, które mi się szybko rozwiały.

Wyszło na to, że nic, tylko budować!

 

Sure czytam Twój dziennik ponownie od wczoraj tzw. "nochaimail" i kilka pomysłów masz boskich

za najbardziej boski z pomysłów nadal jest uważany gaciolot! ;)

 

pozdrawiam,

sure

Sure, on nie jest boski, on odlotowy na bank jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna no toś dała czadu z tym metrażem, ilością wszystkiego i do tego bez pietra :-? Moja wersja wyjściowa też opiewała na 160m :D Następnie zrobiło się 289 :D które zmniejszyliśmy do 259,75 pow. całkowitej z garażem :D

Gdybym mogła to jednak budowałabym moderna z piętrem. Ciekawsza bryła i lepsze rozwiązanie powierzchni. Atrium - na atrium zachorowałam - cudna sprawa. Pierwszego gotowca znaleźliśmy nawet w Archipelagu z atrium. (dom Robert 150m, trochę salon samochodowy przypominał i był za mały, nie nadawał się do rozbudowy z powodu posiadania atrium) Nijak więc atrium w domu nie dało się wkomponować w całą resztę potrzeb i stron świata na działce. Do tego małż się wściekł i powiedział, że nie wybuli kosmicznej kasy na projekt od uznanego architekta (musiałabym dać za taki metraż z 30 tysiaków np u M.Rubika) Zeszliśmy na ziemię stając na głowie i w efekcie mamy rozłożystą żabę, którą już kochamy bez pamięci. I na widok której większość puka się w głowę gratulując nam odwagi rozwiązań wielkości i braku dachu. Hehe ciekawe co będzie jak już zostanie urzeczywistniona w realu.

 

No dałam, ale dziś nastąpiły konstrukcyjne zmiany i nie tylko :wink:

Te same projekty oglądałyśmy :lol:

Obecnie mam myśl, że sama to narysuję, a architekt niech te Kurnowe bazgroły przetworzy do PnB :wink:

Będzie chyba taniej :-? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci Kurna, że z tym mieszkaniem to miałas farta, a może ja go nie miałam :roll: ? Fakt, nasze mieszkanie nie było tak atrakcyjne jak twoje - hmmm dwupoziomowe, strych, garaż.......baaaardzo atrakcyjne!!!!! Ja bujałam się ze swoim 8 miesięcy, ale był to poczatek "kryzysu" :evil:

 

W kwestiach sprzedaj jak najszybciej i kiełkuj z patyka mam tak odkąd pamiętam :wink: Pocieszę... znajomi sprzedawali ponad rok więc 8 miesięcy to całkiem znośny termin biorąc pod uwagę rynkowy zastój

 

I tu się z tobą zgodzę !!!!!!

A twoje nowe pomysły architektoniczne są bardzo ciekawe i mam nadzieję, że ci się uda. Trzymam kciuki i.........obserwuję :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wybiegania myślą na przód ja niestety wybiegam. Nie chciałabym mieć piętra, na które nie będę mogła wejść o własnych siłach (ot jedna mała diagnoza mi trochę poglądy na życie zweryfikowała). Ale myślę, że kto zdrowy i bez większych zagrożeń nie powinien aż tak bardzo sie nad tym zastanawiać.

powodzenia w rysowaniu, bardzo mnie rezultaty ciekawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wybiegania myślą na przód ja niestety wybiegam. Nie chciałabym mieć piętra, na które nie będę mogła wejść o własnych siłach (ot jedna mała diagnoza mi trochę poglądy na życie zweryfikowała). Ale myślę, że kto zdrowy i bez większych zagrożeń nie powinien aż tak bardzo sie nad tym zastanawiać.

powodzenia w rysowaniu, bardzo mnie rezultaty ciekawią :)

 

No masz tutka-putka!!!

Namieszałaś w głowie!

Zaczęłam przez Ciebie zerkać gdzie by tu windę wstawić...

tylko, że aczkolwiek i ponieważ...jesteś naprawdę pewna tego do-życia finito-diagnostic-degener-action-kręgosłup lub tym podobne kaput?

Trzeba sobie zadać w takim razie pytanie...czy parter w blokach po schodkach nie jest większą traumą niż pięterko u siebie :wink: ?

Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością przeczytałam Twój dziennik i zapisuję się do fanklubu :D

Bardzo jestem ciekawa, co wymalujesz swoimi kredkami :D Pochwal się szybciutko.

 

Odnośnie wysokości pomieszczeń i kosztów ogrzewania: w takim przypadku to ogrzewanie podłogowe będzie najlepsze - wtedy masz ciepło przy podłodze, a na "wysokości" moze byc przecież chłodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kurna do kredek i rysuj bo chcemy zobaczyć twoje dzieło!!!!! :wink: Mam nadzieję, że pokarzesz co stworzyłaś ?

 

a jeśli chodzi o powierzchnię to my na początku planowaliśmy 150-160m2, a wyszło 199 :o :o ale mamy wszystko co nam do życia i szczęścia potrzebne :p

 

Ps, ja też bardzo lubiłam Patryka :cry: Bardzo mi go szkoda :( :( :( Niech spoczywa w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...