Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasz olbrzymek :)


Recommended Posts

Witam, garderoba że hohoho marzenie każdej kobitki:) Widzę że właścicielka lubi czerwony, a powiedz mi jak na co dzień spisuje się kuchnia w tak wyraźnym kolorze, nie denerwuje Cię jak do niej wchodzisz zmęczona po całym dniu pracy, bo mój kolor ciągle nie wybrany dlatego pytam, a co do stołu w jadalni cudo. mam pytanie on jet na 12 osób tak ? jakie ma wymiary i czy jesz dodatkowo rozkładany?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 7 months później...
  • 3 months później...

Witaj lea :*

trochę mnie nie było to fakt, ale praca, dom zrobiły swoje. Teraz teoretycznie mam więcej czasu ;) 6 tyg temu urodziłam swoją drugą córeczkę Gabrysię :) więc sobie siedzimy w domku. Cieszę się, ze elewacja i ogrodzenie się podoba. Zajrzałam do Ciebie, i co widzę kolory mam podobne :) jak mały ssak pozwoli czasowo to poczytam co się dzieje u Ciebie dokładnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
O jak się cieszę że jesteś,GRATULUJĘ CÓRCI,zdrówka życzę,a ile lat ma starsza córcia i jak ma na imię :wiggle:nawet nie wiesz jak się cieszę że znowu jesteś,wpadaj tu częściej tym bardziej że siedzisz w domu,my w zeszłym roku też ocieplaliśmy i malowaliśmy dom,kolor taki bardzo jasny waniliowy a w słońcu wygląda jak biały,uporządkowaliśmy trochę działkę itp,Wasz dom jest naprawdę olbrzymi,elewacja super jak malowaliśmy elewacje to cieszyłam się ogromnie,taki teraz ładny z tym kolorkiem jest :rolleyes:ciągle jakoś brakowało funduszy na tą elewację,ale się udało:wiggle:no teraz w marcu będzie już 5 lat jak mieszkamy w naszym domku,a może wstawisz fotkę swoich dziewczynek :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...