Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasz olbrzymek :)


Recommended Posts

Witaj Inko :)

 

tia fotki miały być ale sie zebrac nie mogę, teraz w dodatku komp domowy się naprawia,

ale zrobię, w sumię fajnie będzie patrzeć jak te puste przestrzenie się z czasem zapełniły ;)

a szafka w łazience wrrr nawet mi nie mów o niej, miała być pod kolor płytek czyli czerwona

ale jak facet jedzie wybrać kolor to nie rozróżnia czerwonego od pomarańczowego, a ja mam później takie zawałowe niespodzianki ;)

ale juz sie przyzwyczaiłam do niej ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nieźle już jesteście urządzeni:), aż mi wstyd - bo u nas po roku mieszkania jeszcze wszędzie gołe żarówki, nawet nad drzwiami wejściowymi z zewnątrz:oops:

Ale macie dużo miejsca w salonie, komplet wypoczynkowy, stół na dwanaście miejsc i tańczyć można bez wynoszenia mebli :) Jaki duży jest salon?

Piękna podłoga na górze - jaka to? i krzesła skąd są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Inko ja właśnie na te zarówki patrzeć nie mogłam, do szału mnie doprowadzały, a ze te lampy które nam sie podobają kosztuja kupe kasy, stąd ikea, ale powiem Ci, ze tak nam się te kule spodobały, że pewnie sobie powiszą trochę ;) podłoga zebrano matadi chyba ;) już nie pamiętam dokładnie. Salon ma ok 50m2. Krzesła, stół i wypoczynek kupiliśmy w Dobrodzieniu, o ile dobrze kojarzę wszystko z firmy pyrka.

 

Famelio witaj :) i dziękuję bardzo. Bardzo to miłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lili07 witaj ziomalko, cieszę się, że się podoba :) mebelki dla Oliwki robił nam kolega, który również robił meble kuchenne i łazienkowe i nasze łóżko do sypialni. Wyszły super, szczególnie z łóżka jestem zadowolona :) a dobrodzień polecam, nie aż tak daleko od nas, otwarte w niedziele, i jest co pooglądać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa witaj imienniczko :) można gdzieś zobaczyć Twój świerk? ehhh jak on mi się podobał, fakt sęków dużo, ale jakby tak zrobić dom na góralską nutę to bajka wtedy :)

 

nazwa witam, bardzo mi miło, ze sie podoba, mam ambitny plan, wyrzucania wszystkiego co niepotrzebne ;) póki co wywaliłam takie ilości ze dzisas a sprzątanie jakoś udaje mi się rozplanować w czasie i nie jest tragicznie, choć to nie to samo co posprzątanie 2 pokoi jak kiedyś ;) jak załozysz galerię chętnie popatrzę na Twoją przestrzeń :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj lea

 

byłam właśnie u Ciebie, synka obejrzeć, cudności! Bardzo się cieszę, ze Ci się podoba u mnie, dużo jeszcze brakuje, ale co tam, siedzę sobie teraz przy ciepełku bijącym z kominka, bezcenne, życzę Ci tego z całego serca! a schody, hehe, robił nam je znajomy meża, dorabia sobie właśnie takimi rzeczami jak schody, łóżka, a kosztowały 4000, plus nasz koszt rurek, ale nie pamiętam ile, ale nie wiele. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...