Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nasz olbrzymek :)


Recommended Posts

Justynka , ja bym taką szafkę nad zlewem zrobiła

nawet jak naczynia poustawiane to sobie mogą schnąć w razie takiej potrzeby w otwartej szafce i sobie główki nie "porysujesz" :wink:

http://images8.fotosik.pl/154/117cb3856743a9e4med.jpg

a szafki górne na drugiej ścianie bym zredukowała do jednej szerokiej z frontem szklanym i światło w środku jak w lodówce zapalające się pezy otwieraniu .

Wtedy masz okazję na ślubnego nakrzyczeć, że nie gasi swiatła w szafce a jak nie wierzy to niech otworzy i sprawdzi czy zgasił :D

mam nadzieję, że znasz się na żartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

haj hej

 

dardurdka o rany nie lubi sukienek? moja nie pójdzie do przedszkola znów w spodniach bo dziekczyny tak nie chodzą :lol: nawet jak jest -20 to ma spodnie na droge a w szatni przebieranko w spodniczke :wink: u nas bal ma być 26.01, pokazesz swoją królewnę w przebraniu?

 

AgaG. dzięki za linka, wiesz co białe na pewno zostaną u góry szafki a dół to jednak bym chciała ciemniejszy, ładniej będzie kolorystycznie. chyba :lol:

 

agnie-cha ale się uhahałam z tego światła w szafce :lol: dobry pomysł :lol: no nad zlewem chyba zostanie szafka. Widziałam, ze ty tez sie do kuchni przymierzasz :wink: opcja 2 chyba mi sie bardziej podobała. A na zartach sie znam nawet bardzo hihihi

 

projekt przerysowaliśmy z m wczoraj, ma zadzwonić dziś do gościa, zeby przyjechał najlepiej do nas i wtedy stworzymy jakieś dzieło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nie było a tu tyle sie dzieje :o . Super ta kuchnia i rzeczywiście niemała. Myśle że ta wersja góra jasna, dół ciemny będzie fajnie wyglądać. No i zostaw sobie kawałek blatu między płytą, a zlewem- przydaje sie.

 

Jeśli chodzi o sukienki to dla mojej siostrzenicy nie istnieje nic innego poza "kienką"(sukienką) , spodnie w ogóle nie wchodzą w grę jak coś to same "rajspety"(rajstopy :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

 

dzięki Inko, cieszę się, ze się podoba :D

 

wstępna wycena kuchni to 7000 :-? myślałam, ze to dużo ale jak popatrzałam na wątku o kosztach kuchni to tak średnio bym powiedziała :roll:

 

a ja mam dziś przymusowe wolne, droga do pracy nieprzejezdna, do tego to park krajobrazowy a tam nie można drzew usuwać, ciekawe co strażaki zrobią :roll: światła nie ma od soboty, warunki polowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Inko :D

 

polazłam zobaczyć Twoją kuchnie, ładną masz co chcesz, bardzo podobna do mojej, albo inaczej moja do Twojej :lol: tylko musisz zdjęcia z fotosika na inny przerzucić bo są niedostępne, i dopiero teraz zobaczyłam jakie masz płytki w łazience te w kwiaty :o boskie. Ja mam pierdolca na kwiaty ostatnio, są przepiękne w ten deseń z opoczna capri seria, jakbym miała kupować już to takie :wink:

 

u nas się kończy robić ogrzewanie, mamy akcje grzejniki :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Kochani !

 

Nasza DarioAS jest w FINALE !!!

 

Druga tura głosowania na najpiękniejszy, forumowy ( i nie tylko )różany blog wystartowała.

 

Głosujemy od nowa a stać nas przecież na 1,22 + Vat nie ?

 

Tu podziwiamy :

 

http://aniads-rosegarden.blogspot.com/

 

A tak głosujemy :

 

SMSy o tresci F00041 na numer 7144 (koszt 1,22 z VAT).

 

A tu mądrości typu - jeden telefon ...jeden głos ... ( a szkoda )

 

Regulamin tutaj: http://www.blogroku.pl/aniads-rosegarden,gw5m6,blog.html

 

Przejęłam pałeczkę bo An-budowa właśnie usiłuje nie zamarznąć na nartach czy kuligu ... ważne, żeby przeżyła te mrozy

 

Nie zostawiła mi miotły ... jędza :wink:

 

Za każdy głosik - dzięęęęęki ... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak u mnie prąd jest, właściwie tylko seriami jakimiś wyłanczali, gorzej było w tych małych miejscowosciach. Na fotkach jest droga do Niegowy co tak trąbili w tv o tej miejscowosci, tam prąd już mają, ale srednie napiecie bo słupy od wysokiego są połamane i chyba dopiero na wiosnę to wymienią :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...