Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Wawerka


wawerek

Recommended Posts

pierwsza :D :D

 

Witam Cię serdecznie....

Piękna jest Twoja historia....przeczytałam jednym tchem....poproszę o więcej :lol:

 

Mam nadzieję, że Twoje marzenie o budowie domku się urzeczywistni - to jest piękne marzenie...dla mnie chyba najpiękniejsze.....czuję się ogromną szczęściarą, że u mnie się to marzenie właśnie spełnia....

Nie daj się odwieść od tego pomysłu.....postawić dom w dodatku na wymarzonej działce....dla siebie, dla rodziny....to piękny cel w życiu i trzeba robić wszystko, żeby go osiągnąć.....

 

Pozdrawiam i będę tu zaglądać by Ci kibicować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawerku urocza historia ... czekam na kolejne opisy Twojej historii

 

... i wierzę, że Twoje marzenie o wymarzonym domu na wymarzonej działce się spełni ...

 

... zobacz zresztą, że to forum jest pełne takich marzycieli którzy powoli je spełniają :p

więc jest do namacalny dowód na to, że jak się czegoś bardzo pragnie to staję się to możliwe .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam serdecznie :D

 

....przegapiłam Twój ostatni wpis w dzienniku :oops: :oops: :oops: ....ale strasznie jestem ciekawa czy coś znaleźliście.......fakt pracownia dom na horyzoncie ma ładne niektóre projekty.....a szukałeś na http://www.archon.pl ????? Uważam, że mają piękne domy i duuuuuuży wybór.... dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego...sama buduje z tego biura i mnóstwo - na prawdę dużo jest tu na Forum dzienników budowy co budują według projektu archonu.....

 

Życzę powodzenia w trafnym wyborze projektu a jak juz wybraliscie to pochwal się na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...