Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pchełki Ani i Grzesia


AGP

Recommended Posts

Witaj

już wcześniej podglądałam Twój dziennik budowy był jednym z ulubionych - teraz my pomału dochodzimy do etapu wykończenia domu, i chciałabym skorzystać z "Twojego stolarza" od schodów. czy nadal jesteś zadowolona z schodów? Z jakiego drewna były zrobione? Czy dobrze doczytałam, iż ten sam Pan robił Wam też drzwi ? A ekipa od glazury - jak oceniasz ich pracę i czy ewentualnie mogłaby poprosić o namiary.

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Bhm. W dalszym ciągu jesteśmy zadowoleni z naszych schodów. Oczywiście po dwóch latach widać już jakieś ślady użytkowania, ale chyba to normalne. Schody są bukowe. Stolarz robił nam także drzwi wewnętrzne. Kontakt - 669852441.

Co do ekipy od glazury i w zasadzie większości prac wykończeniowych, to maja fajne pomysły, robią dobrze, tylko długo i dość brudzą... Kontakt znajdziesz gdzieś w dzienniku. Niestety nie mam zapisanego w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

meg, thuje, które widzisz na zdjęciu nie są brązowe a złote. To taki gatunek . Przeciw brązowieniu thui są specjalne środki. Popytaj np. w OBI.

Arctica, krokuski zniknęły pod ... stertą śniegu. A z ta wiosną to nie wiem co jest grane. Kwiatki były, ptaszki były, a teraz jest ... łopata do śniegu.

Edytowane przez AGP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meg60 Shmaragdy zawsze zmieniają kolor na zimę. Nie tak bardzo jak np Brabanty ale jednak.

Taki ich urok. Wiosną znowu będą pełne radosnej zieleni ;-)

Na zdjęciu są Thuje prawdopodobnie Tiger Gold, mają one złoto-limnonkowe igiełki. Zima są bardziej pomarańczowe.

 

Arctica My również tęsknimy za wiosna. Zrobiła nam niemiłego psikusa. Pokazała się na chwilę, zrobiła nadzieję i uciekła ;-(

 

Moose Dzisiaj się wyrównało. W nocy spadło jakieś 30 cm i nadal pada! Musieliśmy użyć naszego małego wozu przeprawowego by dojechać do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik ani nie pokazuje, ani się nie odzywa...

Mam czarne myśli, że jak nie dał rady ulepić, to Ania Go w śniegu wykulała i marznie teraz biedak przed domem ...a na zewnątrz -15* :eek:

1356104044290.jpg 9640-balwan-hipster-rozne-lub-niesklasyfikowane.jpg

 

...całe szczęście, że ja mam taką czułą najdroższą :rolleyes:

1067868_balwan-nieprzypadkowy-wybor-kobiety.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...