Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam Mika73, oj długo przed nami a mamy tylko czas do września żeby zaistnieć choćby w minimalnie zamieszkałym stanie !!! Nie wiem jak to zrobimy bo jestem też kimś kto buduje za kredyt (którego jeszcze nie mam) i to również minimalną kwotę...250 tyś... czy to wogóle możliwe...zobaczę. Musze sobie poczytać twój dziennik ;-) teraz to jest to co uprzyjemnia mi czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, my też bardzo cieszyliśmy się jak kupiliśmy naszą działeczkę (lipiec 2008) tym bardziej, że nasze poszukiwania trwały prawie dwa lata. :( Na szczęście udało się i zaraz po jej zakupie wzięliśmy się za jej koszenie. Było to dla nas niesamowite przedsięwięcie i czuliśmy juz wtedy to podniecenie związane z przyszłą budową. :lol:

My też niestety budujemy na kredyt ale bez tego nie moglibyśmy spełnic naszych marzeń.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia i wytrwałości.

Z niecierpliwością oczekujemy postępów budowy na Waszej działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już czuję się uzaleźniona od fm. W sprawie poprawienia humoru, poszlochania i pokrzyczenia jak trzeba ;-) A kiedy się buduje to się czasami chce krzyczeć ;-(

trzymaj się ciepło zuzka i walcz z materią;-)

 

tylko czasami nie lecz tego uzależnienia :wink: :wink:

 

Walczę i nie dam się żadnym przeciwnością :roll: :roll: O NIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dzień dobry :D

Miło mi poznać kogoś kto:

-też ma linię SN na działce :D (pocieszę że w pewnym momencie przestaje się jązauważać :p )

-komu mieszkanie było za małe z podobnych do moich powodów (tyle że męza muzyka nie mam :lol: )

-też buduje z kredytu 8)

-też liczy że się szybko wprowadzi :lol:

 

trzymam kciuki i będę w padać do dziennika w wolnych chwilach.

 

Jakie plany na jesień /zimę macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki oleniek za ciepłe witanko ;-))))

będzie nam się na 100% raźniej budowało razem! Na jakim etapie jesteście? Ja mam jak pewnie czytałaś lekki spadek formy z powody tego papiera z wodociągów ale składam rączki błagalnie do nieba z prośbą o suchy i słoneczny listopad i o to aby mój małż dysponował nadzwyczajnym wdziękiem osobistym i urokiem aby przekonać panią ze Starostwa żeby działała szybiej a nie w ustawowe 60 dni.

pozdrowionka

pap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilus18, miło cie tu widzieć. Jestem przygotowana a nawet ugotowana jeśli chodzi o papiery ;-) Myślisz że możliwe jest zacząć budowę w grudniu? A jeśli wiosną to czy możliwe jest że skończymy w jakieś 9 miesięcy? Nasz plan był taki że wprowadzimy się kiedy nasza starsza zacznie 1 klasę - w tej właśnie wsi... teraz to wszystko wygląda...jakby to ująć...beznadziejnie. Niech jeszcze leje przez kolejne 3 tygodnie a potem niech siarczysty mróz zetnie wszystko. I tak raczej jestem bez szans na jesienne budowanie. Ale trzymam się dzielnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

My zaczęliśmy się właśnie budować (też pod Bydgoszczą). U nas PnB wydali po 30 dniach od złożenia papierów (powiat nakielski). Wczoraj wykopali dziurę pod fundamenty. Najgorsze, że po wydaniu PnB jest jeszcze 2 tyg. na uprawomocnienie. Ale może się uda. Jak robicie ekipą to potrzeba gdzieś 2 tyg. bez mrozów i można stan 0 zrobić. Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie mrozu i śniegu, to nawet w styczniu możesz robić :D uprawomocnienie można obejść - wystarczy napisać jakiś papier że nie bedzie się wnosić odwołania, sprzeciwu czy czegos tam i pozwolenie jest prawomocne już w chwili wydania - my tak zrobiliśmy :wink: W sumie to chyba jedyna rzecz jaka się udała naszej pani od adaptacji :o Ja zamierzam pod koniec listopada kończyć stan zero i liczę na pogodę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...