Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wydaje się że się już tak nie leje- bo jakby chudsze i jaśniejsze te plamy na kominie. Prawdopodobnie przykrywa górna z blachy którą został komin zakończony była za mała i zachlastali górę komina zaprawą która teraz nasiąka wodą i leje się jak pisałam wcześniej dziurawką w dół. Jeszzcze nie pora by się cieszyć ze zwycięstwa ale coś chyba drgnęło ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i współczuje. Tobie i mężowi. Ale to ostatni wysiłek przed metą. Każde z Was wykonuje inną pracę: Ty w domu z trójką dzieci (i niemowlęciem, które wymaga tyle energi co średnio troje kilkulatków), Mąż na budowie w pocie czoła. Ale widzę (czytam), że żartujesz, więc chyba jest OK. Życzę dużo uśmiechów i żarcików na przekór trudom! W sprawie komina nic nie potrafie doradzić. Ale zauważyłam, że najbardziej konkretny doradca to Zbigniew. Oj gdybym rozumiała ten język, którym się posługuje..... Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłam, że najbardziej konkretny doradca to Zbigniew. Oj gdybym rozumiała ten język, którym się posługuje..... Pozdrawiam:)

 

Dziękuję.:cool::D:D:D

 

Że ,jak ? ja niezrozumiały ?http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/121.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

tak dziś zajrzałam do dzienników, patrze tu mnie jeszcze nie było! Ale za to jak obejrzałam wasza pracę to tak jakby mi kamień z serca spadł, że cała ta budowa już za nami. Na pocieszenie nam też przeciekał wykusz, z komina też cieknie, instalacja hydruliczna masakra ile nas nerwów kosztowała, ale to wszytsko miesiąc po przeprowadzce przestaje miec znaczenie! Tego wszytskiego sie już nie pamieta, pozostaje sama radość z urządania i oswajania się z domem:)

Bedziecie mieć super dom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi kominami jak tylko uslyszalem o cieknieciu to od razu wiedzialem ze to przez ta dziurawke cieknie przez fugi bo o tym bebnia na muratorze forum od dawien dawna ze z dziurawki kominow sie nie buduje!

Ja mam na szczescie z lupka i mam problem z glowy, kto Ci polecil robic kominy z dziurawki niech to naprawia teraz!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o kominach to sobie pewnie przypomnimy przy roztopach... pomysł majstra że cieknie przez fugi i do dziurawki... nie wiadomo jak to ugryźć. Jeden gość twierdzi że pomalować komin płynnym szkłem...

szkło w płynie??? wpłynie ale chyba na pożycie małżeńskie .....

 

To jest możliwe.

Proponuję posmarować cegłę i fugi czymś takim;

http://www.budujesz.pl/impregnat-sarsil-h-14-r-5l-silikony-polskie-2636/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...