Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dziwczyny... kwiczę to ja razem z tymi kaflami... One ciągle w kartonach i nie ma co liczyć na święta na swoim ;-( Dzień w dzień coś idzie do przodu ale to są kroki milimetrowe... Dostaliśmy kafle do kuchni (dużo by o tym pisać... a rozchodziło się o sztuk 9) Kuchnia przyjechała i stoi ... w salonie ;-( Ale małż szybciutko położył kafelki na ścianach w kuchni - chociaż coś- a ja je szybciutko zafugowałam ;-) Niesety nie mogę 'robić' na budowie jak bym chciała bo mój inwentarz mi na to nie pozwala a nie mam z kim ich na dłużej zostawić. Już za momencik będą foty... obiecuję ;-)

Niaka- masz jakieś fotki do pooglądania??? nie daj się prosić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Witajcie. Dawno się nie odzywałam, co nie oznacza, że nie zaglądałam- przeciwnie! Miło zaglądać w część zakończeniową tzn wykończeniową, bo to najciekawsze. Jednocześnie donoszę, że nasza Werbenka stoi i powoli wkraczamy w fazę końcową. Plany zamieszkania na wakacje, ale to się zobaczy, bo jeszcze wiele do zrobienia a fundusze kredytowe wyczerpane. Teraz trzeba będzie, jak Wy mówicie "własnymi rączkami", tyle tylko, że nasze nie tak zdolne jak Wasze. no i obrazek zaprzyjazńionejwerbenki. Pozdrawiam mocno

PC230919.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, wy to jesteście już paniska! Macie elewacje i balustrady... ciekawe kiedy my się tego doczekamy... Trzeba zagrać w totolotka. Na dodatek małż wczoraj tak docisnął szybę kominkową (bo mu wiatr szumiał i przeszkadzał w myśleniu przy kładzeniu kafli) że pękła i teraz wydatek rzędu 400 ;-( no cóż tak bywa.

Masz gdzieś więcej fotek swojej Werbeni? Strasznie mnie ciekawi jak wygląda domek bez zmian które zaszły u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz domek z zewnątrz do zamieszkania, ale w środku to głęboka zima. Elewację zrobiliśmy w czsie, gdy żyliśmy przekonaniem, że na wszystko sokojnie wystarczy- myliliśmy się. Zdjęcia załącze w najbliższym czasie, bo aktualnych nie mamy. Zmian trochę poczyniliśmy, ale raczej kosmetyczne. teraz pewne sprawy zrobiłabym inaczej. Aktualnie zakupiliśmy większość płytek. zazwyczaj szukamy dolnego cenowego pułapu starając nie rezygnować z pierwotnych wizji. ile radości, bo to możliwe, niestety strasznie czasochłonne. Czas już zakończyć bo odbija się to na szkrabach- mamy i taty często nie ma w domu. Źle, bardzo źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz (jeśli chodzi o dzieci) MOjemu Pitu (obecnie 1,5 roku) najlepiej wychodzi mówienie: Mama, tata pa pa... to chyba dużo znaczy ;-( z tym że mama jeszcze od bidy obecna ale tatę często widzi rano o 6 i o 21 wraca... no nie jest fajnie. My myśleliśmy że damy radę na święta BN 2011 niestety liczymy że Komunia córy odbędzie się w domu (nie zarezerwowaliśmy żadnej knajpy- więc nie ma wyjścia) ;-)

Czekam niecierpliwie na foty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam małe pytanie bo właśnie jestem przed dzień płytowania poddasza a mam zagwostke jak poradzic sobie z jedna rzeczą.

w jaki sposób zakryliście murłate .... [ATTACH=CONFIG]103365[/ATTACH]

jakis stelaż i płyta czy inaczej no i jak wykończyliscie styk miedzy karton gipsem a normalym tynkiem

 

Proponuję , fajny wątek w temacie poddaszy

>>Poddasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
DSC00262.JPG

Niestety posuwamy się wolno ale ... dostojnie (hi hi)

 

Jest nieźle - mam do was pytanie odnośnie drzwi wewnętrznych. Kojarzę, że pytaliście o stolarza z moich okolic, a konretnie z Tucholi. Jesteście zadowoleni z drzwi wewnętrznych? A koszty? Interesują mnie z przeszkleniami. Jeśli nie chcecie na forum, to prosiłbym o priv. pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bash - wysłałam ci na priv- jakby co to daj znać czy doszło (bo nie widzę tego u siebie w wysłanych) ale drzwi miodzio pierwsza klasa- tak jak ci pisałam gdybym wiedziała że dopadną nas takie doły finansowe - wtedy kiedy te drzwi zamawialiśmy... to pewnie bym ich nigdy nie wzięła ale zamontowała drzwiory z Casto za 150 zł ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...