Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej ho Zbigniew ;-))) jak dobrze że do mnie wpadasz ;-) A chwaliłam ci się że po impregnacji kominów poleconym przez ciebie specyfikiem wydaje się że wszystko gra i buczy ??? No to się chwalę ;-) Ale mówię ci, na każdym kroku mamy jakiś nóż w plecy... płytki..kuchnia którą małż skład już miesiąc bo ciągle coś nie równo i nie pasuje, trzeba docinać , przycinać itd...teraz ta płyta indukcyjna która odstaje i nie wiem co z tym robić i do kogo pukać ;-(. Jednak w sumie jest super- perspektywa koczowniczego zamieszkania na połowę maja!!! CO ty na to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mieliście jakiś problem z kominem, jaki? u mnie postawiono ostatnio diagnozę że jest przesącz przez płytki i fugi no i jak jest mocny deszcz to sobie przecieka :// wrrr.. znasz jakiś dobry impregnat do płytek klinkierowych, u siebie smarowałem jakimś olejowym ale jak widać nie pomogło do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mieliście jakiś problem z kominem, jaki? u mnie postawiono ostatnio diagnozę że jest przesącz przez płytki i fugi no i jak jest mocny deszcz to sobie przecieka :// wrrr.. znasz jakiś dobry impregnat do płytek klinkierowych, u siebie smarowałem jakimś olejowym ale jak widać nie pomogło do końca

 

Witam

 

Proponuję Sarsil

http://www.budujesz.pl/impregnat-sarsil-h-14-r-5l-silikony-polskie-32057/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho Zbigniew ;-))) jak dobrze że do mnie wpadasz ;-) A chwaliłam ci się że po impregnacji kominów poleconym przez ciebie specyfikiem wydaje się że wszystko gra i buczy ??? No to się chwalę ;-) Ale mówię ci, na każdym kroku mamy jakiś nóż w plecy... płytki..kuchnia którą małż skład już miesiąc bo ciągle coś nie równo i nie pasuje, trzeba docinać , przycinać itd...teraz ta płyta indukcyjna która odstaje i nie wiem co z tym robić i do kogo pukać ;-(. Jednak w sumie jest super- perspektywa koczowniczego zamieszkania na połowę maja!!! CO ty na to???

 

 

Wprowadzać się, wprowadzać. i zieleń sadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykończeniówka to dopiero wydatki i nerwówka.

 

Pozwole sie nie zgodzic z Kolega :) ....... przynajmniej w moim przypadku wykonczeniowka to pikus w porownaniu z tym co wydalam na poczatku :( ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, dzięki za Wesołe ... ale właściwie to mamy święta nijakie... chociaż od niedzieli wielkanocnej zobaczę mojego małża przez dłużej niż 2 godziny ;-)))) i ta radość potrwa do wtorku rana...;-)

Zbigniew dobrze radzi z Sarsilem ;-))) u nas pomogło z tym że małż sam impregnował swemi rączętami bo powiedział że żadnego partacza już na komin nie wpuści ;-) i tak wisiał na kominach (a mamy dość duże i wysokie) przez kilka dni i smarował je pędzlem chyba trzykrotnie (planuje poprawkę po wiośnie)

Z tym wykańczaniem to różnie bywa bo jak się liczy na fachowców to można kitę wywinąć finansowo - gdyby mi kafelkarz kład podłogi to bym się wprowadzała na osiemnastkę mojego najmłodszego ;-)))) a tak mam rączki małża (dla ciekawych małż to muzyk symfoniczny żeby było śmieszniej....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

U mnie chlopaki ktorzy kladli klinkier impregnowali Sarsilem zarowno caaaaaaaaaly komin ( u mnie komin jak w cegielni :) - taki chcialam ) jaki i klinkier przy domku gospodarczym jak do tej pory wszystko oki !!! ale w tym roku planuje jeszcze raz zakonserwowac klinkier przed zima .

Buziaki zostawiam i po swietach zabieram sie za czytanie Twojego dziennika

WESOLEGO ALLELUJA !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...