Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Bash chopaki byli po te drzwi wczoraj ;-) dali radę !!! Tylko nie dali rady już wrócić za dnia więc rozładunek na dziś. Ciekawe jak tam dojazd do naszej chatyny... bo teraz to może okazać się wyzwaniem. Nasz pan od transportu okazał się profesjonalistną i był podobno bardzo dobrze przygotowany do zajęć ;-)

Ciekawe czy wiedziałeś że masz tam takiego fajnego fachowca od drewna? Drzwi nie widziałam ale pamiętam je - kiedy byliśmy u niego a małż mówi że są piękne ;-) ale zrobił jedną rysę na jednej sztuce ;-( kiedy wkładał do samochodu. Mam nadzieję że tylko na jednej ;-( bo trzeba będzei gońca do tych waszych Borów wysyłać po lakier ;-)

Zbig co do wody w rurkach ;-( to niestety już było za póżno. Liczymy jednak że nie popęka bo jak ci pisałam wcześnie małż spuścił 2 wiadra a reszta nie leciała, nie było w rurach ciśnienia więc trzymamy kciuki że nie popękało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje okolice są bogate w fachowców od drewna - żyją z tego od dziada pradziada. Są duże kompleksy produkujące tysiące stołów, krzeseł, taboretów, szaf, szafeczek głównie na zachód jak i pełno stolarzy manufakturzących schody, drzwi itp. , są nieźli i przyzwoici cenowo cieśle, tartaki - co kto chce :)

Czekam na fotki drzwi! Pochwal się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to twoje dwie bestie???

Piękne! Czy to golden retriver? Bo jeśli tak do ustawiam się w kolejkę po dzidzię (jeśli to dama)

Muszę mieć psa w domu (mój tata był wet i zawsze coś nam się w domu pałętało) a małż nie ma doświadczeń z psem i powiedział że owszem może być pies ale żeby nie szczekał ....ciężko znaleźć takiego psa ale retrivery są najbliżej tej wersji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małż przyjechał wczoraj z budowy zdołowany.

Po pierwsze:

majstr miał wyrąbać trochę muru żeby wstawić w kotlowni drzwi- okazuje się że aby wstawić 80tki trzeba dokonać cudu bo na suficie garażu są prowadnice od bramy garażowej i to koliduje z otwieraniem drzwi od kotłowni ;-(. No a kiedy już człowiek z młotem wyrąbał ten mur to się okazało że tak skutecznie że nadproże jest zagrożone! Trzeba będzie wstawić jakąś szynę bo niczym innym chyba się tego nie podtrzyma ;-(

Po drugie:

Na poddaszu folia paroprrzepuszczalna chyba nie przepuszcza pary : Małż mówi że na szczycie, od wew jest pełno lodu! Ten zaczyna topiś się i kapie na rozłożony styropian!

Dedukcja taka że nie ma dobrej wentylacji ;-(

Po trzecie i po czwarte.... można by jeszcze wyliczać.

Dam małżowi aparat niech porobi zdjęcia. Bo sama nie wiem tak do końca o co chodzi.

 

:hug:

 

Pomału kochanie.

 

Czy placek od razu smakuje ?

Nie. Surowe produkty są niesmaczne .

Dopiero wymieszanie wszystkiego i !!! upieczenie sprawia ,że mamy coś pysznego.

 

Folia paroprzepuszczalna pewnie jest dobra. Ale to nie wentylacja.

Jeżeli nie ma wełny , jest dużo wilgoci ,nie ma izolacji to nie ma cudów , para wodna musi się wykroplić na najchłodniejszym elemencie w domu.

Otwory.

Trzeba najpierw narysować , sprawdzić z dwóch stron, są drzwi lewe , prawe .

Zrób zdjęcie .

Coś zaradzimy.http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/144.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie moje ja mam Airedale Terriera, te znalazłam w necie a moja bestia wygląda tak:

 

http://lh4.ggpht.com/_98RkoytaW-0/TP9WGqDSunI/AAAAAAAAAj4/-npuwWSlaik/s640/DSC04128.jpg

 

a pies, który nie szczeka to częściowo możliwe jeśli się go dobrze wyszkoli i całkowicie możliwe o ile podetnie mu się struny głosowe ;) tak więc dla męża to chyba te wersja Zbigniewa zostanie ;)

a tak poważnie to ja też nie wyobrażam sobie domu bez psa....pusto gdy ktoś się nie pęta pod nogami ;) no i dla dzieci to dobrze wychowywać się z psem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...