Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

No właśnie... powiem tak- ja daję kostkę choć w przepisie który mam jest jak wół 40dkg. Kiedyś nawet omyłkowo dałam 4dkg ;-) i też wyszły bardzo pyszne ;-) Jeśli chodzi o małsło to w tym przepisie jak u Nigeli ;-) ile masz tyle daj ;-) i jak to ona mówi " nie martwiłabym sie jeśli będzie mniej" ;-)

Wyobraź sobie że właśnie piekę rzut nr 5 bo nie mam ani jednego piernika na święta- te pierniki schowam zanim ekipa wróci do domu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie... powiem tak- ja daję kostkę choć w przepisie który mam jest jak wół 40dkg. Kiedyś nawet omyłkowo dałam 4dkg ;-) i też wyszły bardzo pyszne ;-) Jeśli chodzi o małsło to w tym przepisie jak u Nigeli ;-) ile masz tyle daj ;-) i jak to ona mówi " nie martwiłabym sie jeśli będzie mniej" ;-)

Wyobraź sobie że właśnie piekę rzut nr 5 bo nie mam ani jednego piernika na święta- te pierniki schowam zanim ekipa wróci do domu ;-)

 

miałam 600g (dwie osełki) dałam 300, ciasto za rzadkie, wyszły twarde jak kamień, porażka, do wyrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Yukowa rodzinka

http://images1.hiboox.com/images/5008/911be98e3f1bec65ac09515ad9cc10e9.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/filipek2006r/upload/stajenka.jpg

 

Niech te radosne Święta będą dla Ciebie szczęśliwe,

niech przyniosą miłość, wiarę i nadzieję

oraz dużo, dużo dobrego, dla całej rodziny, w Nowym Roku,

 

życzy Zbigniew

http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/88.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :jawdrop:

 

 

Z początku myślałem ,że to jakaś posadzka żywiczna. ;)

 

Uważaj na te drzwi, zróbcie mały porządek koło nich:mad: i nie za bardzo przykrywajcie. Najważniejsze to by leżały prosto .

 

Z tym hydraulikiem to proponuję jednak trochę spokoju ,trudno oceniać coś na czym się nie znamy.

Proponuję coby dostarczył szczegółowy wykaz materiałów, ilość i cena . Możesz to spokojnie sprawdzić, a ceny albo w hurtowni ale tam dają duże upusty, więc lepiej mieć albo faktury albo koledzy z forum pomogą.

Robocizna osobno .

Wykonanie centralnego to nie praca naukowa więc z myśl techniczną koszty będą niewielkie.;)

Wtedy dopiero możesz coś myśleć o płaceniu.

Ps. Pompka w tego typu piecach bywa wewnątrz.

 

 

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew, na ciebie jak na Zawiszę ;-) POsadzka jest piękna, anhydryt 4-5cm max grubości. Wczoraj odpalone grzanie podł. Zobaczymy czy temp się podniosła w domku bo było ...chłodno jak widać po drzwiach ;-(

Dzięki za namiar na p Jacka z forum- dużo pomógł. No cóż, nie pora teraz żałować wyboru (mieliśmy inną firmę która wyceniła wszsytko o 3 tyś drożej ale od razu pan zasiadł i wyrysował wszystko i na drugi dzień przedłożył zestawianie bardzo dokładne materiałów itd... ale wybraliśmy innego pana z polecenia naszego majstra ;-(

Ostatni raz kieruję się poleceniem majstra ;-(

Za pracę zapłacone ma prawie wszsytko - wisimy mu ostatnie 4 tyś i chyba ich nie zobaczy dopiero po naprawie wszsytkiego. Mój małż za bardzo ufa ludziom i dopiero kiedy go poprosiłam o dokładną fakturę to pan mi ją przedłożył a tak to pisał tylko rachunek należy się tyle i tyle i płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Super macie tempo z tą budową! My też budujemy werbenkę ( to znaczy mamy dopiero projekt i pozwolenie :p) chciałam zapytać, jaki jest koszt takiego stropu całościowego z płyty? w projekcie mamy terrrivę ( składany) i zastanawiam się jak to się przedstawia cenowo ..

 

ooo..doczytałam troche dalej i już wszystko wiem :p ale ja wam zazdroszcze, wszystko jeszcze przed nami :wiggle:

Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam msdracula gratuluję wyboru bo domek rzeczyniście super! My go trochę rozciągnęliśmy i myślę że bez tego to byłby ciastnawy dla nas. Strop też nam się podoba bo równo i szybko ;-) i tanio (stosunkowo) no i skoro rozciągnęliśmy i zmieniliśmy wykusz przy terrivie nie obyłoby się bez podciągu w kuchni albo w salonie- a kto chce mieć takie szpeciastwo na suficie?

Szkoda że jesteś tak daleko ;-( bo bym zaprosiła na wizję lokalną- tak najlepiej widać uroki domcia.

Z tą zazdrością to się wstrzymaj bo w tej chwili to borykamy się z coraz to nowymi wpadkami panów specjalistów- teraz nam skrapla się woda na membranie i cieknie pod wełnę ;-( pan przed kładzeniem wełny zalepił prześwity między krokwiami styro i nie zrobił 1,5 cm wlotów powietrza ;-(

Trzeba watę zdejmować i wycinać w styro prześwity ;-( czyli robota głupiego.

Wydaje mi sie że ostatnio to z tą robotą kręcimy się jak pies za własnym ogonem ;-(((

Edytowane przez papuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety problemy zawsze są, ale trzeba mysleć pozytywnie w końcu już niedługo przeprowadzka mam nadzieję :) szkoda, że daleko, bo bym chętnie pooglądała i powypytywała o wszystko i maluchy by się poznały :) nasza córeczka skończyła wczoraj 4 miesiące :) ( oczywiście jak już przyjdzie na świat :D Edytowane przez msdracula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...