Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Wszystkiego najlepszego z okazji: "po świętach":)

 

Dużo macie zrobione i na pewno się uda " w czerwcu":) Trzymam kciuki!!!

 

cytat:

"długo myśleliśmy nad oświetleniem w kuchni i wymyśliliśmy podwieszany gzyms z halogenami. Założenie jest takie żeby zrobić szafki do sufitu."

 

Bardzo fajny pomysł!!! Ja też marzę o szafkach do samego sufitu, ale że ze mnie raczej krasnoludek niż wielkolud, to już myślałam, że będę musiała wstawić drabinę do kuchni, że by cosik tam sięgnąć z góry,hehe, a tu proszę: można obniżyć sufit:) Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Znaczy że się nasze dumania komuś przydają od czasu do czasu! ;-)))

Dziękuję ludziska za życzenia Świąteczne!!!!

Zbigniew - cisza u nas bo tak się dzieje zawsze przed burzą!!! ;-)))

Pewnie zapytasz o kominy nie? JEszcze na nie nie przyszła pora ale jest blisko bo już są wyłazy na dach i będzie dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. ze schdami wew też się coś wyprostuje bo mamy stolarza z Tucholi co to nie bierze drogo za schody dębowe. Nie wiem jaka jest technologia klejenia schodów ale on twierdzi że klei z listw na szerokość na klei z cienkich warstw na długość stopnia. Hm... ale okazuje się że zna naszego pana od drzwi więc może zadzwonimy do niego i zapytami o pana schodowego....(

 

Gdzie budujecie, skoro ciągniesz drewno z mojego regionu? :) Trójmiasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Witam Joan72, dziękuję za komplementy ;-) mi też się te schody podobają a najważniejsze że nie mają policzków z boków i tych plastikowych okrągłych nakładek przykrywających mocowania. Konstrukcję mają inną niż wszyscy bo opierają się od spodu na słupie czyli nie są tzw. samonośne. No i były dość tanie w porównaniu do tych które sprawdzaliśmy (udało się nam wynegocjować 8 tyś).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

W końcu udało mi się coś obpstrykać ;-) Niestety tempo mamy pożal-się- boże, ale to wynik jednej pary rąk na budowie i pustego portfela ;-) Może od września kiedy dziateczki wepchnę w łapska edukacji będę mogła sama coś zmalować ;-) Bo malowanie to moja działka ;-)

Miło strasznie że pomimo moich przerw ktoś tu ze mną jest ;-))) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...