Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Papusiowe domisko- komentarze


papuch

Recommended Posts

Zbibniew, będą dziś wieczorem ;-))) Mało spektakularne bo bez dzwigów - przyjechaliśmy po robocie a nasi panowie mieli już skończone ;-)

co do opłaty to rzeczywiście dzwoniłam do pana od projektu wodnego i powiedział że kasa za zajęcie pasa na czas roboty a potem nie bo nie ma w gminie takiej uchwały ;-)

Stropy są miodzio - zobaczysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 538
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie bardzo fajny domek .Uważam za genialny pomysł z garażem dwustanowiskowym .Bardzo się on przydaje. Bacznie będę przyglądał się Twoim poczynianią w sprawie budowy. Sam muszę rozpocząć budowę swoich czterech kątów. Przed mną jednak sprawy spadkowe i stos biurokracji prawdopodobniej jeszcze większej i kosztowniejszej niż Twoja. Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu był fundament, a teraz pawie dach nad głową. Wszystko nabiera realnych kształtów. Faktycznie w projekie dom wydaje się nader przestonny, a w realu kameralny. Ale to złudzenie. Pamiętam u brata, gdy wylali fundamenty i zwiedzałam "pomieszcenia", które były niczym w domku dla lalek. Potem wszystko rośnie. A Werbena nie należy do małych domów. Czy dom również poszerzaliście, czy tylko wydłużaliście 30 cm? Trzymajcie się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka,

Wiem że to może być mylne i tylko nam się tak 'złudza' ale domek wydaje się rzeczywiście taki 'w sam raz ' dopiero po kilku rozciągnięciach. Wydłużyliśmy go względem środka o 30 cm z każdej strony. Poszerzyła się kuchnia i łazienka na dole (oczywiście odpowiednio pomieszczenia na górze). Wyobraź sobie że kuchnia ma zabrane te 30 cm i do tego jeszcze zabrane 90 cm (gdybyśmy nie wywalili spiżarni która jest w projekcie)!

Te 90 cm ze spiżarki rozdzieliliśmy pomiędzy kuchnię i wiatrołap. Kiedy teraz wchodzę do wiatrołapu nadal nie jest szeroko, a dojdzie zabudowa jakaś szafa...

Gdybyśmy zostawili tą spiżarkę to wiatrołap byłby takim korytarzykiem jak w bloku!

 

Małż bardzo chciał poszerzyć domek ale go powstrzymałam a teraz myślę że to nie był głupi pomysł. Popatrz na salon: Gdyby dać kominek w miejscu tak jak przewiduje projekt to byłby ścisk! Kominek wystaje na jakiś metr co najmniej a zobacz na fotę z salonu i odejmij tam metr... Myślę że domek jest cudny i nie zamienię go na inny ale wszystko można udoskonalić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) no faktycznie dobrze Wam poszło z tą Eneą. U mnie też Enea ale kurcze to jest państwo w państwie.

Jeszcze raz gratuluję powiększenia się rodzinki :)

co do fotek prysznica to też taki chcemy - żadnych kabin i brodzików chciałabym mieć albo szklane drzwi i prawą ścianę dokładnie jak na tej fotce bo taki mamy układ w łazience

http://st.houzz.com/simages/40159_0_3-5604-modern-bathroom.jpg

 

albo ścianę od strony kibelka z luksferów tylko nie wiem jaki to będzie koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

miło mi że sie ta łazia komuś spodobała. U nas będzie prawdopodobnie ta wnęka wewnątrz kabiny i muszę poszukać oświetlenia któremu nie straszna woda ;-}

Co do enei to jak to się sprawdzi to do Częstochowy na kolanach!

A luksferki to fajny gadżet. My planujemy dołożyć z nich doświetlenie drzwi do salonu (dwa rządki jak wejdą) W naszym mieszkanku mieliśmy taki maleńki akcencik luksferowy i to się za nami ciągnie...

http://lh4.ggpht.com/_RSNEQunpnbg/SpY_qf-4hJI/AAAAAAAAAJA/TDgNeqpoGso/s400/przedpokoj_b.jpg"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...