Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do mieszkania w okolicach bocianiego gniazda


Recommended Posts

emild Dokopie się do faktur i napiszę Ci. Tylko pisząc grafitowe to które masz właściwie na myśli?

o tę ciemniejszą mi chodzi :)

Ta ciemniejsza to Tex'Style (producent: Special Editions - Francja) nr 02413.

Ta jaśniejsza ma nr 02425. Na żywo wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciach w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

Bardzo fajna kuchnia, gdy początkowo zobaczyłam oliwkowy kolor zastanawiałam się czy nie sprawi że pomieszczenie będzie ciemne i małe - ale wyszło super. Podłoga w kuchni pierwsza klasa! Widziałam płytki w sklepie (chyba te włoskie) i zastanawiałam się jak mogłyby się prezentować w takim pomieszczeniu jak kuchnia - super!!

 

Ale najbardziej podoba mi się roleta w sypialni. FANTASTICO!!!

 

 

PS. No i gratuluje przeprowadzki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam je dzisiaj. jesteście zadowoleni? nie uszkadzają się?

Pisałam już gdzieś o nich ale za cholewkę nie mogę tego odnaleźć.

Ogólnie: jesteśmy zadowoleni.

pytam w komentarzach, żeby nie robić OT w wątku o oświetleniu! :wink:

Też zakupiłam te listwy, niedługo montaż, ciekawa jestem, czym je malowałas? Mam na ścianach Flüggera, chciałam tez Flüggerem pomalować listwy, np. Dekso 25. Możesz napisać, czym malowałaś swoje? I jak się sprawdza?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabyś napisać jakiej firmy są drzwi wewnętrzne?

Drzwi są robione w firmie Kami z Dębna. Dopracowane w każdym szczególe. Aż sama byłam zdziwiona, że są jeszcze firmy stolarskie które stawiają na jakość. Postarali się nawet o to aby szyba mleczna miała z obu stron ścieralną, gładką powierzchnie. Przy tym wszystkim te drzwi nie były drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałam Duluxem z mieszalnika. O wiele lepiej wyglądają te gdzie była użyta farba lateksowa połysk i półmat. Farbe matową na listwach odradzam.

Ps. Uważaj aby klejem nie upaćkać widocznej części listw bo farba na nim się strasznie odróżnia.

Dzięki za odpowiedź. Mam zamiar malować taką, mam nadzieję, ze będzie dobra. Ciekawe, może poradzę sobie sama z malowaniem? Zwykły wałek wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepiękna kuchnia i super kibelek. Ja też zdecydowałam się na listwy szklane czerwone jako dekor, tylko do białych i czarnych płytek. Na szare nie wpadłam :( A szkoda :( Interesownie piszę- co to za szafka we wnęce w toalecie?

Aha- i pop-art świetny. Ostatnio na allegro zauważyłam malowane ręcznie na płótnie repliki Lichtenstein'a. Tyle, że mój nibymałż chce zamiast nich...gwiezdnych wojen :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madomator Połączenie czarno-białych płytek z czerwoną szklaną listwą brzmi świetnie. Ciekawa jestem efektu końcowego. Wrzucisz fotki?

A szafka w kibelku była robiona na wymiar w firmie, która robiła mi też kuchnie.

 

Zastanawiałam się też nad rysunkami Lichtenstein'a ale wydał mi się zbyt popularny. Niedługo zagości w co drugim nowo urządzanym domu tak jak teraz zdjęcia makro kwiatów czy czarno-białe wieży Eiffla.

Poza tym słowa w chmurkach mężczyzny i kobiety z rys. które ja wybrałam troszkę nawiązują do mojego i Jeszczeniemęża charakterów ;) On złośnik a ja wyluzowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do makro kwiatów dorzuciłabym ścianki z łupków z podświetleniem. Podobają mi się, ale zaczyna być tłoczno:) Fotki wrzucę u siebie gdzieś za tydzień- sama jestem ciekawa, bo na obecnym etapie to tak niemrawo wygląda :lol:

 

Co do szafki- ma super barwę. Coś chyba się mocniej nią zainspiruję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam! Trafiłam do Twojego dziennika przez wątek o schodach i zastałam super wnętrze. Kuchnia jest po prostu genialna!!!

A wracając do schodów chciałam zapytać jak są zrobione te opaski (obrączki) ze stali na tralkach. Były nasuwane na tralki? Jestem na etapie zamawiania schodów i chciała bym takie obrączki u siebie. Ile cm ma poręcz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...