Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do mieszkania w okolicach bocianiego gniazda


Recommended Posts

kroowka Nasza wanna to własnie Riho Delta 150x80. Wiem, że Koło miało coś o podobnym kształcie i rozmiarze.

o proszę, to też Delta :)

Koło też widziałam, ale ja właśnie najwyżej 150 cm mogę zmieścić. Próbowałaś już czy będzie się wygodnie można w niej zmieścić? A może zdradzisz, za ile udało się Wam ją kupić? Do tanich ona nie należy niestety.. no ale kształt ma idealny, prawda? ;)

Dzięki za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiórku Fakt, te panele są dość nietypowe. Ciekawe jak prezentują się w Twoim wnętrzu.

 

kroowka Na żywo wanna zdaje się niewielka. Nie mam niestety jeszcze możliwości jej przetestowania ale wiem już że wygody strasznej to nie będzie :( a o kąpieli we dwoje trzeba zapomnieć. Kosztowała nas 1050zł razem z transportem i wniesieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kroowka Na żywo wanna zdaje się niewielka. Nie mam niestety jeszcze możliwości jej przetestowania ale wiem już że wygody strasznej to nie będzie :( a o kąpieli we dwoje trzeba zapomnieć. Kosztowała nas 1050zł razem z transportem i wniesieniem.

No cóż począć.. łazienki nam przypadły, a nie pokoje kąpielowe.. ale może jeszcze i mini spa kiedyś nam pisane ;)

Kibicuję urządzaniu i mam nadzieję podzielisz się jeszcze doświadczeniem z kąpieli :) Ja mam czas do początku roku, więc wszystko co utwierdzi mnie w słuszności wyboru, będzie bardzo cenne.

Jeszcze raz dzięki za info

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Iness jest pieknie!

Tę tapetę szarą oglądam za każdym razem, w dodatku z pomarańczem będzie super.

Napisz mi co to za kinkiety (gipsowe?) i gdzie je kupiłaś. Ja szukam właśnie takich, żeby świeciły do góry i do dołu.

I jeszcze jedno pytanie: tam gdzie będzie lustro co to za oświetlenie?

Rany, trochę pytań i zapomniałabym napisać o szafie: piękne połączenie kolorów drewna.

Pewnie nie możesz się doczekac finału, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ostatnich fotka najbardziej urzekła szafa... prześliczna jest! Super połączenie kolorów, jak pisze Aneta-we. Zdradzisz kto takie produkuje? Szkoda, że mi się taka wielka nigdzie nie zmieści...

Wasze mieszkanko znów jest dla mnie kopalnią pomysłów... jak się robi ten cokół w ścianie??? planuję taki co najmniej w łazience, ale nei wiem czy to się podkuwa trochę i wkleja płytki? czy tyle tynku daje, żeby się zrównał z płytkami?

Lampy masz bardzo ciekawe.

Łazienki już finiszują :) Ciekawe kiedy się wprowadzacie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja już widzę oczyma wyobraźni siebie na tej sofie w salonie i w wannie pełnej piany i widzę moje wszystkie bibeloty poustawiane to tu to tam :) :) :) Na upartego moglibyśmy wprowadzić się w przyszły weekend bo właśnie dziś montują nam kuchnie, jutro drzwi a schody za tydzień ale nie będziemy się śpieszyć. Do 12 października jednak będziemy już napewno mieszkać.

 

aneta-we Kinkiety gipsowe są z firmy Cleoni. Mają przeróżne kształty i długości. Można je malować zwykłą farbą do ścian. Te które świecą góra-dół dają 60% światła na góre i 40% na dół. Urzekły nas też ceną np. tak kostka kosztowała 130zł. Na ich stronie wszystkiego się dowiesz: http://www.cleoni.pl/?k=katalog&w=&d=3&lang2=pl

Listwa nad lustrem w łazience to Tricala 92cm z firmy Eseo. Szczerze mówiąc, to mnie wcale nie powaliła na kolana. Pierwotnie chciałam coś na całą długość ściany nad lustrem ale dawałoby zbyt dużo światła.

kroowka Sypialnia kupiona w Agata Meble z serii London. Ta seria robiona jest też w kolorze orzech-biały połysk. Jakość tych mebli dość niska ale adekwatna do ceny. Szafa jest też w mniejszym rozmiarze. Tutaj na aukcji:

http://www.allegro.plhttp:///item746245083_sypialnia_london_kern_orzech_klon_szafa_5_drzw.html#gallery

Cokoły wbudowane w ścianę to była zmora moich Fachowców. Podkuwali oni tą ścianę, wpuszczali cokół a potem gipsowali. Będzie wygodne przy sprzątaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja już widzę oczyma wyobraźni siebie na tej sofie w salonie i w wannie pełnej piany i widzę moje wszystkie bibeloty poustawiane to tu to tam :) :) :) Na upartego moglibyśmy wprowadzić się w przyszły weekend bo właśnie dziś montują nam kuchnie, jutro drzwi a schody za tydzień ale nie będziemy się śpieszyć. Do 12 października jednak będziemy już napewno mieszkać.

:D :D super

 

kroowka Sypialnia kupiona w Agata Meble z serii London. Ta seria robiona jest też w kolorze orzech-biały połysk. Jakość tych mebli dość niska ale adekwatna do ceny. Szafa jest też w mniejszym rozmiarze. Tutaj na aukcji:

http://www.allegro.plhttp:///item746245083_sypialnia_london_kern_orzech_klon_szafa_5_drzw.html#gallery

Cokoły wbudowane w ścianę to była zmora moich Fachowców. Podkuwali oni tą ścianę, wpuszczali cokół a potem gipsowali. Będzie wygodne przy sprzątaniu :)

Dzięki za namiary na szafę, pooglądam sobie. Inne też dość ciekawe.. a cena bardzo interesująca ;)

Cokoły są ekstra, kocham wszystko co ułatwia sprzątanie! ;) .. bo sprzątania nie kocham zdecydowanie! .. mam inne ciekawsze hobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komplementy :)

Farba w kuchni to Dulux z mieszalnika. Numer podam jutro bo muszę zajrzeć na próbkę a nie mam jej przy sobie.

Lampa na dole w przedpokoju to plafon Ecomoods z firmy Philips. Barwa tego dekoru może również być czerwona. Większość lamp które wybraliśmy to właśnie Philipsy. Mają teraz całą linię Ecomoods z najnowszą energooszczędną technologią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za informację :D

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy światło które daje ten plafon jest jasne?

W danych technicznych znalazłam informację, że jest tam 40W, ale to chyba niekoniecznie będzie to samo co zwykła żarówka 40W. Najchętniej bym zobaczyła na żywo lampy z tej serii bo podobają mi się, ale nie mogę znaleźć informacji jakie sklepy prowadzą sprzedaż.

Chyba muszę pojeździć po sklepach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...