Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do mieszkania w okolicach bocianiego gniazda


Recommended Posts

Bardzo dziękuję za informację :D

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy światło które daje ten plafon jest jasne?

W danych technicznych znalazłam informację, że jest tam 40W, ale to chyba niekoniecznie będzie to samo co zwykła żarówka 40W. Najchętniej bym zobaczyła na żywo lampy z tej serii bo podobają mi się, ale nie mogę znaleźć informacji jakie sklepy prowadzą sprzedaż.

Chyba muszę pojeździć po sklepach :)

 

Muszę przyznać, że plafon w dolnym przedpokoju coś nam szwankuje. Jeszcze nie rozszyfrowaliśmy czy to wina elektryki czy samego plafonu. Daje jednak dość słabe światło ale trzeba podkreślić, że jest przy samym suficie a my sufit mamy prawie na 3 metrach. Napewno jednak jest to więcej światła niż standardowe 40W.

 

dashmag Lampy wiszące w przedpokoju to nazywane przez nas pączki. Naprawdę nazywają się Optica i są z firmy Elgo.

O kinkietach w przedpokoju pisałam wyżej bo pytała aneta-we.

 

monahDzięki. Przyznam się, że Twoja opinia wiele dla mnie znaczy bo jesteś dla mnie wyrocznią tego forum ;) :)

 

aneta-we Tak, tak. Tego lenia czeka jeszcze przeprowadzka a to sporo roboty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

monahDzięki. Przyznam się, że Twoja opinia wiele dla mnie znaczy bo jesteś dla mnie wyrocznią tego forum ;) :)

 

ojacie. no ady przestań. teraz to się zaczerwieniłam :D

BARDZO podobają mi się:

- białe płytki-cegiełki

- szare WC z czerwonym paseczkiem

- tapety w salonie

- podłoga w kuchni

- białe cokoły przypodłogowe

- kinkiety

- piękne połączenie białych frontów w kuchni z dominującym blatem - i to samo na ścianie, super to wygląda!

- kuchenna pół-wyspa

- oraz leń, co nic nie robi cały dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iness

dzięki za info o lampach, czy kupowałaś je w sklepie, czy na internecie?

Kuchnia jest bardzo ładna, swoja planuje w podobnym stylu.

Czy meble są białe, czy jasny krem, bo trudno na niektórych zdjęciach ocenić kolor.

Jaki masz okap?Świetnie wygląda(czytaj- nie rzuca się w oczy).Z niecierpliwością oczekuje na więcej zdjęć.Powodzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupowałam w sklepie w okolicach Szczecina. Ten sklep prowadzi też sprzedaż internetową: http://www.lampexbis.pl

Ten plafon w dolnym przedpokoju oddaliśmy niestety do reklamacji bo coś w nim jednak nie styka.

Kuchnia jest biała, miała być biała aby podkreślić kontrast kolorystyczny.

Okap firmy Teka GFH 73 - szerszy niż standardowy dlatego jest tam szeroka szafka.

Więcej zdjęć już dziś wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iness650 gratuluję pięknego mieszkanka :D Będę często do Ciebie zaglądać, bo ze swoim Jeszczeniemężem też urządzam mieszkanko.

Szkoda, że nie idzie nam to tak szybko jak u Ciebie :(

 

Świetne te kinkiety w przedpokoju, już zastanawiam się gdzie mogę je umieścić u siebie :oops:

 

No i Twój kibelek.... niby takie proste dwie linie z czerwonej listy, a jaki to wygląda, mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak zainspirujesz to pomieszczenie u mnie w mieszkanku, bo wcześniej zupełnie koncepcji nie miałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iness, jestem pod ogromnym wrażeniem. Już dawno nic mi się tak na forum nie podobało jak Twoje wnętrza. Sama mieszkam pod Szczecinem, więc chciałabym Cię podpytać o kilka namiarów. Najważniejszy temat- kto wykonywał Wam kuchnię? Jeszcze w tym miesiącu muszę dać naszą kuchnię do wyceny i chętnie spotkałabym się z autorem Waszej zabudowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...