Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapraszam do poogladania prac firmy contractors http://www.plyty-betonowe.pl w galerii znaqjdziecie skarbnice pomysłow na podloge sciane i nawet lazienke zrobiona w plytach betonowych... !!! Rewelacja,maz tak sie wkrecił ,sam zaproponowal ze kominek w plytach bedzie piekny ;). Takze siza nie rezygnuj podeslij mezowi watek i moze cos z tego bedzie ;)

Pozdrawiam

 

ewa133 dowiadywałaś się może o ceny tych płyt?

Zastanawiam się nad obłożeniem klatki schodowej płytami o rozmiarze 50x100cm w kolorze jasnym lub ciemnym szarym. Nie wiem czy o powierzchni surowej, porowatej, czy polerowanej?

Mam również do zabudowy wnękę z przeznaczeniem na telewizor i półki (zamiast kominka, niestety) chcę ją zabudować płytami betonowymi, złożyłam zapytanie do tej firmy, zobaczymy co zaproponują.

Pozdrawiam:)

Zdjęcie0572.jpg

Edytowane przez siza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się do strony 11 na tym forum, post z 30.03. tam znajdziesz wizualizacje mojej kuchni. Mimo, że mam projekt zatwierdzony cały czas mam dylematy, czy może zrezygnować z szafek nad płytą grzejną - efekt wizualny byłby lepszy, ale ta kuchnia nie jest duża i każda szafka się przyda. Edytowane przez siza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siza jeszce nic na obecna chwile nie wiem co z tymi plytami, napewno do kuchni beda z połyskiem zywicowane. Jestesmy na etapie zakladania elektryki wiec na obecna chwile nie jestem w temecie ;) .Mam do was pytanie odnosnie witryny, czy przy zamykaniu przesowki okno pracuje?

Malkul wasza kuchnia bardzo mi soie podoba , wersja bez wyspy jest jak dla mnie fajniejsza ;)

Jakiej wysokosci bedziecie mieli barierki na antresoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siza dzieki za informacje, mqam jeszce pytanie czy te wzmocnione profile, zamawialiscie po montazu czy przed zakupem w fabryce doradzili taki wybor?

U nas miał byc zamowiony lacznik statyczny ktory miał na calosci usztywnic witryne, okazało sie ze gosc zamowil zle okna i jedno przyjechało w całosci z nadstawka , co uniemozliwiło zamontowanie lacznika... Jestem juz tak zmeczona temetem okien a w fabryce niestety niema osoby ktora moze udzielic nam odpowiedzi co zrobic aby to usztywnic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W oryginalnym projekcie o ile sie nie myle przy naroznych oknach sa slupki.

W moim projekcie ma ich nie byc.

 

Znalazlem na forum zdjecia okien naroznych bez slupka.

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0611/snc015182dfb.jpg

 

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0611/snc0151482ef.jpg

 

 

Jak sadzicie jak sie to ma do izolacyjnosci termicznej takiego okna?

Edytowane przez Klub_AA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub AA mamy okna pcv, jesli chodzi o witryne to na samym poczatku wycemy mielismy cene okolo 4.300 (przesowka) nie otwierane oba skrzydła, jednak jak pisalam juz wczesniej mielismy bardzo duze problemy z oknami , w firmie w jakiej zamawialismy stolarke, gosc okazał sie skrajnie nieodpowiedzialny. Doszło juz do tego , ze okna ęotrzymalismy w cenie fabrycznej. Mamy rozmiar jak w projekcie. Jesli chodzi o witrynę na obecna chwile zamowiła bym napewno aluminium. Tak duze przeszklenie pracuje i mimo wstawienia lacznika statycznego wymaga dodatkowego zakotwienia.Zamawialismy rolety na wszystkie okna, po zamontowaniu rolety na witrynie okazalo sie ze zamowili 1m za krotka.... nastepnie firma Portos stwierdzila ze przy silnikach 60-tkach calosc nie zmiesci sie w pancerzu technolodzy obliczyli ze przy silnikach 40 by sie zmiescilo ale silnik jest za słaby, wiec na obecna chwile wyszlo tak ze 11 cm sie nie zwija. Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą stolarkę okienną mamy z PCV i sama witryna z suwanką kosztowała ponad 13 tys. zł. Rolety nadstawne kosztowały ponad 5tys. za całość. Baliśmy się aluminium, bo jest materiałem zimnym. Rozmiary okien mamy zgodnie z projektem.

Zdjęcia zamieściłam już wcześniej. Rolety Portos też się u nas nie mieściły w skrzynkach i zastosowano rolety innej firmy, nie pamiętam jakiej. Nic złego się u nas na razie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...