Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie ze względu na konstrukcje okna nie dało się zrobić większej z PCV by uzyskać na nie gwarancje. Stąd "dziura" na okno 405 na 300 a zmniejszona wg projektu o 20 cm z szerokości i 10 z wysokości. Oczywiście doszła roleta nadstawna - więc okno ma dokładnie 400 na 280 cm.

 

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu :) Witryna jest podzielona łącznikiem statycznym na 2 okna - jest to nie widoczne :)

 

Jak narazie nie wypadło więc może się utrzyma :) Co do jakości wykonania jestem bardzo zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubaa nie nie miej watpliwosci wez alu na witryne, gdybym mogla cofnac zakup bez zastanowienia bym tak zrobiła, jest to ciężar,okno pracuje, my mamy pakiet 3 szybowy i pcv...Mielismy problemy z zamontowaniem całosc przy zamykaniu pracowała. Co prawda po tynkach i posadzkach okno sie ustabilizowało, jednak nie tak jak powinno...Jesli chodzi o lacznik statyczny to jak najbardziej przy takim gabarycie. Łaczniki sa drogie ale warto przy Pcw je zastosowac. A jesli chodzi o doswietlenie przez nadstawke to, wszystko jest uzależnione od usytuowania domu , zacienienia. Ciesze się ze nie zrezygnowaliśmy z z niej. Mamy duze drzewa z przodu, ktore skutecznie cieniuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich ponownie.

Korzystając z licznych odwiedzin sympatyków projektu z widokiem, chicalbym powotrzyc swoja prośbe o zdjecia pomieszczen w domu z widokiem.

Widze ze sporo z Was ma mozliwosc wykonania, zmaieszczenia zdjec, gdyz widac ze spora liczba juz ma stan surowy dokonany. :)

Bardzo Was prosze wstawcie zdjecia pomieszczen,gdyz bardzo ciekawi mnie wielkosc poszczegolnych pokoi lazienek i w dodatku od tego uzalezniam wybor tego projektu.

PROSZE POMOZCIE MI :)

Z GORY WAM DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Was od bardzo dawna i chciałam tylko napisać, że pięknie widzieć jak rosną Wasze domy:)

Dobrze byłoby jakby się udało napisać ile Was wyniosła budowa tego domu, wiadomo że każdego inaczej, bo każdy używa innych materiałów, ma inny standard, ale ogólna suma by się przydałą szczególnie tym co to dopiero szukają projektu/ działki/ etc. Chodzi mi o cenę budowy bez działki:)

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My elewację mamy narazie szara ;) Wczoraz zakończyliśmy regipsy jeszcze nie pomalowane ale jest juz ładnie ;)Najwiecej roboty było z obrobieniem jętek , chciałam aby były widoczne. W łazience tez kombinowania było, ale efekt wart ceny i czasu ;) Przyjechało resztę plytek na cały doł zamowiłam masto z paradyża szare 30x60 mat do łazienki dolnej Taranto z paradyża 44,8x89,8 i łupek brazylijski na podłoge ;) musze powiedziec ze lupek jest boski ;) do górnej lazienki Tubadzin storm był problem bo fabryka

wstrzymała

produkcje czesci plytek ale jakos sie udalo dokompletowac dekory .Kuchnia juz zamowiona przyjedzie na poczatku lutego, chyba z tym wyborem miałam najmniejszy problem,konkretnie wiedziałam czego chce, wiec poszlo gladko ;)

Na obecna chwile mamy "koze do ocieplenia budynku jestesmy mile zaskoczeni, dobrym ociepleniem , chodzimy w krótkich koszulkach i jest bardzo cieplo. Dawalismy wełny 25cm

Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...