Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie po dłuższej przerwie. Mam pytanie do osób które już są po tynkach. Możecie tak pi razy oko napisać ile as wniosły instalacje i tynkowanie? Ja na wiosnę muszę się już posiłkować kredytem na wykończenie i mniej więcej zbieram info co mnie jeszcze czeka

 

Dzięki

 

Witam !

 

Za tynki dziś zapłaciłem - 11400 zł

 

Tynki Cementowo-wapienne z agregatu po 25 zł z metra, wyszło 456m2

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My placilismy okolo 7800 tynk dolina nidy beta lekki. Siza daj znac jak idzie... Malkul a u was. My praktycznie juz wszystko kupilismy do domu chcialam jeszcze z odpisem w tym roku zdazyc. Teraz pomalu szpachluja te regipsy ktore ciagnely sie strasznie dlugo ale juz... montaz kuchni umowiony na luty. trzymajcie kciuki 15 stycznia mamy miec prad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z Was to największe okno ma zrobione w PCV? jedna z firm zapowiedziała że jest to możliwe do wykonania, ale ciężar takie szyby pewnie jest ogromny i obawiam się trochę.

 

My mamy z PCV i jesteśmy zadowoleni z okna. Ma łącznik statyczny (jest podzielone na 2 jak w projekcie). Opisałem je we wcześniejszych postach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna Petecki odpisali że nawet w Alu nie podejmują się zrobienia tego okna:D

śek w tym że chcieliśmy pcv ze względów ekonomicznych i wyglądu też bo jednak te okleiny wyglądają korzystniej. Niestety nie bedziemy mieć grafitowego dachu i okien szarych. Plan pozwalał tylko na czerwona- brązowa....:/ zatem okna chcieliśmy w kolorze złoty orzech a na alu raczej efekt będzie o wiele gorszy niż pcv. no cóż.

 

Ja jeszcze skoczę jeszcze do Budvaru na rzgowskiej w Łodzi to dam Ci Klub AA znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul do regipsow to do konca podpiac sie nie moge, cos pomagam ale ta h........... welna byla cała moja ;)

dzis przyjechala wanna ;) z tego ucieszylam sie bardziej jak z lamp czy stolu ;) Lampy z reszta dwa razy jechaly raz nie te pozniej wytłuczone plytki przyjechaly nie ten kolor, z tubadzina dekory potluczone,czekamy na wymiane wszystko opoznione... Polecam lampy firmy karko kupilam u nich naprawde piekne lampy.

Czekam jeszcze na Agd do kuchni choc czesc juz kupilam reszta przyjedzie moze za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...