Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Malkul my tez duzo robimy sami ,choc czasem jak wszystko sie ciagnie mysle , ze mozna bylo wynająć firme to juz by bylo za nami... Lampy kupilismy z serii Aja kinkiety oraz bardzo dluga nad antresole. Stół chcialam aby byl prosty , minimalistyczny krzesla sa bardzo ozdobne aby nie przytłaczało. A jesli chodzi o AGD drobne zapraszam na zakupy do sklepu internetowego w ktorym pracuje mamy fajne ceny na drobnice jestesmy na Allegro pod nazwa nutelka3. Całośc towarów poszla ostatnio w gore Electrolux podniosl ceny w listopadzie a cala reszta juz zapowiedziala wzrost. Ja kupilam troszke w innych cenach praktycznie w cenie zakupu sklepu, jesli moge polecic to wlasnie Electrolux, Aeg ma sprzet który z czystym sumienien mozna polecic generalnie chodzi o bezawaryjnosc. Zmywarki AEG ma jedne z lepszych. Ja dostałam bardzo duze rabaty na Beko, generalnie niema sie czego czepic, lecz do konca przekonana do tej firmy nie jestem.

ajaK1.jpg

aja11.jpg

aja.jpg

Nicea%20table%2022.jpg

Nicea%20table%2028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Stół zamówiony u stolarza, wypatrzylam taki w “ludwik Styl” tylko cene byla kosmiczna nie pamiętam 7 czy 8 kosztował.Ten nasz ma 185cm, krzesła sa dosc szerokie dlatego taki długi.Cena okolo 2700

W kloszu lamp jest dziurka w która wklada sie na sztywnym przewodzie żarówkę , na tej pojedynczej lampie jest to widoczne. A jesli chodzi o sprzecior to zapraszam zawsze cos tam się da zrobic. Zabudowy niestety nie sprzedajemy przez neta.

Malkul co zamowilas jakie plytki i kuchnia, ciagle mysle , czy dobrze jednak zamowilam kolorystyke do kuchni. Chcialam aby bylo jak na wizualizacji w projekcie tylko mysle czy ten slupek z zabudowa oraz szafkami górnymi nie zmienic i w calosci zrobic na bialo na wysoki polysk. Mam jeszcze tydzien na decyzje ostateczna poki nie zamówią materiału. Juz bylam pewna a teraz sie zastanawiam...

Siza chyba juz sprzata i lampy wiesza ;) zajeta dziewczyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas do kuchni idzie szkło na ściane i kuchnia bedzie biała na połysk wysoki + trochę szarego i chciała\bym biały blat. stół dębowy, schody dębowe podłogi na górze dębowe-tu panele (cały dąb tylko bezbarwnym lakierem w półmacie). Ściany wszedzie na biało . Łazienka na dole biała glazura+biała fuga+ dębowe dodatki. Górna łazienka będzie biało-ruda. Glazura do góry to Kolekcja INOX IN 12 firmy Ceramika Nowa Gala i do tego biuała ceramika , biełe lampy i biały sufit i białe dodatki. W obu łaizoenkach będzie roleta drewaniana z lamelkami 5cm. na dole dębowa a u góry biała.

W waitrołapie szkalne drzwi wielkie z pochwytem.

Na całym dole podłogówka i szaro-betonowy gres GRAFFIO GRAU 30X60 NORD CERAM.

Kominek obudowny jakimś marmurem lub innym kamieniem -ale to w przyszłości.

Pokoje dziecie białe ściany i kolorowe dodatki.

W wiatrołapie wąskie lustro od sufitu do podłogi i biała lub szara szafa z łamanymi drzwiami i tapicerowane szidzisko.

nie mam niestety wizualek bo sami wszystko projektujemy.

No cóż jak widac u nas raczej biało szaro i dębowo. A reszta to kolorowe dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegus dzieki rozwiales watpliwosci ;)

Malkul tez myslalam nad tymi plytkami z Nord ceram... Ale powiem ze najpiekniejsze jakie widzialam to z firmy Tagina LOFT -CITY GRAY piekne ale cena 210 m na zywo naprawde rewelacja warte ceny ubarwienie specyficzne ale naprawde cudne. A ja ciagle czekam na wymiane mojej Porcelanity Dos... ;(

W wiatrolapie tez bedzie biala szafa na wysoki polysk.

Pozwiedzcie jeszcze z czego blat do kuchni i jakie drzwi wewnetrzne wzieliscie.

U nas montuja drzwi za miesiac, wzielismy z Porty kolor kora 1 maja fajna fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jesteśmy na etapie szykowania kosztorysu dla banku - czy może ktoś nam podpowiedzieć jakie mniej więcej ponieśliście koszty za:

stolarkę drzwiową

podłogi i posadzki

malowanie

elewacja + ocieplenie

instalacja wod-kan

instalacja co z piecem i rozprowadzeniem

instalacja elektryczna mat+rozprowadzenie

schody - wykończenie

wylewki

 

mamy stan surowy otwarty teraz czas na dokończenie dzieła - i okazuje się, że siedzimy nad tym kosztoyrsem coraz dłużej i mamy coraz większy mętlik w głowach. Jeżeli macie chwilkę zeby się podzielić swoją wiedzą będziemy wdzięczni

Magda i Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zdjęcie lub chociaż podpowiedzcie jak rozegraliście oświetlenie na górze chodzi mi o ten hol nad antresolą. Nie mam na oświetlenie jego żadnego pomysłu. Będę zaczynał robić regipsy na poddaszu i muszę zdecydować się na temat oświetlenia.

 

MiK ja za elektryka (robota+materiał) zapłaciłem 4800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...