Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podłączał ktoś z Was gaz? Wymaga to osobnego zgłoszenia?

 

Nie wiem czy to o to chodzi ale znalazłem na innym forum taką wiadomość.

 

"W zeszłym tygodniu złożyliśmy wniosek o budowę przyłącza gazowego ( tj. o pociągnięcie gazu od skrzynki w granicy działki do domu i i o wykonanie instalacji w domu ). Do wniosku o pozwolenie na budowę dołączyliśmy:

- zaświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane

 

- 4 egzemplarze projektu instalacji gazowej wykonanego przez osobę z uprawnieniami do wykonywania tego typu projektów wraz z zaświadczeniem o tych uprawnieniach.

- opinię kominiarską

 

Czas oczekiwania: ( podobno ) dwa tygodnie

 

Po odebraniu pozwolenia trzeba jeszcze czekać 2 tygodnie na uprawomocnienie decyzji i pieczątkę i dopiero potem można zgłosić zamiar budowy przyłącza i rozpocząć właściwą pracę..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Janek ;)fajna nam jeszcze brak barierki i blatu w kuchni ;) A ile wyszlo jak mozna zapytac?

Malkul my elewacje zrobimy w przyszłym roku chyba ze finansowo sie uda to wczesniej, zrobić myślę nad na MODRZEWIEM SYBERYJSKI bardzo proste przetłlloczenia, w jasnym kolorze.

Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cenowo fajnie wyszło... Ta barierka co pokazała Malkul tez fajna... Cały czas myslałam ze bedzie cos z metaloplastyki ale chyba jednak szklo bedzie fajniejsze.

Zapomniałam sie pochwalic MAMY PRAD ;)

Zaczełam robic ogród narazie czesc przed domem, mamy spora działke prawie 40ar dlatego zrobimy to etapami.

Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...