Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nasze rzuty po zmianach

Parter:

1. wiatrołap 5,4m2

2. komunikacja 16,8m2

3. pokój dzienny 21,85m2

4. kuchnia 14,80m2

5. wc+pralnia+kotłownia (gaz) 9,90m2

6. gabinet lub pokój gościnny 16m2

 

http://images43.fotosik.pl/318/92d61ecac58e01eamed.jpg

 

Poddasze:

1. antresola 17,75m2

2. pokój sypialnia+garderoba 23,50m2

3. pokój 12,60m2

4. łazinka 9,65m2

 

http://images45.fotosik.pl/319/5b668f6ec7d5d0d8med.jpg

 

Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 852
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewa -ja z zapytaniem , czy te skosy przez ławy fundamentowe to są w projekcie ;czy dodawaliście je, czy możesz podać ile m3 betonu wlazło w te ławy i może się orientujesz ile stali poszło-na ławy?napisz ile bloczków poszło betonowych i ile warstw kładłaś

Ale dodam ,że wyglądają super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma, z tym , ze fundamenty zostały przeproektowane pod szkody górnicze, suma ław wyszła 130m. Z fundamentów wychodzi 19 słupów, jest to zwiazane z tym , ze przenosilismy sciany o 1.5m teraz budynek ma wymiary 13.20/7.80m. Jesli chodzi o bloczki uwarunkowane jest to stanem "0", u nas poszło 840bloczków. Pretów o srednicy16 poszło 77sztuk i średnicy 12 x67pretów o długości 12m i 300kg strzemion razem okolo 2 tony, w całosci zakładane jest okolo 3.200tony stali. A betonu okolo 21 kubików (beton B25) na same ławy. Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ciągle pada :(.

Ewa jak rozwiązałaś sprawę podciągu wypadającego pod ścianą w dużej sypialni na poddaszu gdzie wypadają drzwi do powstalego z jej podzielenia pokoju?

Zastanawialiśmy się również nad takim podziałem, ale m.in. ze względu na wysokość tego podciągu (POZ. 3.1) zrezygnowaliśmy.

Pozdrowienia:)

Edytowane przez siza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, wklejam zdjęcia podciągu nad kuchnią, to taka zbrojona betonowa bela. W miejscu gdzie ona przebiega planujesz wykonać drzwi do nowego pokoju z podzielenia dużej sypialni. Z tego co widać czeka Cię ok. 25cm próg w drzwiach. Sugeruję tu problem. Nad gabinetem na parterze nie ma takiego grubego pociągu, jest słup, który pełni pewnie podobną funkcję jak ten podciąg. Nie daje mi to spokoju. Pozdrawiam.:bye:

Zdjęcie0272..jpg

Zdjęcie0274..jpg

Zdjęcie0279..jpg

Zdjęcie0261..jpg

Zdjęcie0286..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makul- Ja tez jestem troszke zdziwiona ta informacja, ktora otrzymałam w jednym punkcie sprzedazy, zwłaszcza , ze wycene robiłam w kilku miejscach. Obawiam sie ze po przyjeciu zlecenia beda zbierali resztki z kilku punktow... Nam wycenili przy wiekszej powierzchni dachu z oknami na 23 375,00 BEZ OKIEN 20 856

Dzis lali u nas płyte w poniedzialek, wyciagaja mury. Mam nadzieje, ze juz bedzie widac postepy ;)

Zastanawiam sie tez nad ta dachowka Dachówka ceramiczna Jacobi - Walther Stylist

Cena brutto: 4.40 PLN

Edytowane przez ewa133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... kolejny etap za nami, zakończony powodzeniem (szczegóły na zdjęciach).

W przyszły tygodniu startujemy z więźbą (dachówka już czeka na działce)

Ach i jeszcze jedno, ostatnie zdjęcie pokazuje jak panoramiczny widok dają te dwa połączone okna w kuchni (to dla tych którzy mają obiekcje czy warto włożyć to małe okno - ZAPEWNIAM, ŻE WARTO) :lol:

_MG_2462..jpg

_MG_2464..jpg

_MG_2470..jpg

_MG_2460..jpg

_MG_2477..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...