Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do przebudowy kostki - Tomek i Kasia K.


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Trochę jestem zabiegany ostatnio. Wylewki leżą już od 1,5 miesiąca. Kupiłłem kozę i trochę przepalam, żeby wszystko szybciej wyschło. Ostatnio zrobiliśmy wew. instalację gazową.

Oczyściłem działkę i muszę się teraz zakręcić za jakąś ziemią, żeby ją trochę podrównać i podnieść.

Teraz jesteśmy na etapie zamawiania parapetów, potem grzejniki i piec gazowy - planujemy pod koniec zimy uruchomić piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Muszę te zdjęcia na innym portalu zamieścić, gdzie nie będą blokowane jak przekroczy się limit transferu.

A plan na teraz jest taki, że czekam jak się trochę ociepli - wtedy położę gres w kotłowni (mam nadzieję, że mi się uda). Potem będzie można wyposażyć kotłownię i zacząć grzać.

Jak uruchomimy piec to będzie mozna wygrzać podłogówkę, wyrównać ściany no i wziąć się za podłogi.

W tej chwili szukam jakiegoś dobrego i taniego producenta parkietów - potrzebuję ok 110 m2 jesionu - II klasy (22/70/50 lub 30) :-)

Także jak by ktoś coś słyszał to proszę dać znać.

 

PS Jak napaliłem wczoraj w kozie węglem to na parterze miałem 3 stopnie, na górze troszkę powyżej zera a w piwnicy mróz.

Choć zawsze bardzo lubiłem zimę to te mrozy mogłby się już skończyć.

 

Pozdrawiam gorąco :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...