Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do przebudowy kostki - Tomek i Kasia K.


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
Gres ma wymiary 50 cm x 50 cm. Producentem jest Chińczyk :-) i dlatego nie ma tych płytek w każdym sklepie. W mojej okolicy widziałem te płytki tylko w jednym sklepie, w którym zresztą je kupiłem. Modelu nie pamiętam, ale jeśli Ci zależy mogę zerknąć do faktury. Aha, widziałem jeszcze podobne płytki w Lerloy Merlin, ale miały 60 cm x 60 cm, trochę więcej żyłek we wzorze i były bardziej matowe (ale kosztowały prawie o połowę taniej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Niestety blacharz, który miał u mnie wykonać obróbki blacharskie miga się od pracy. Nabrał za dużo prac i pojawia się u mnie coraz rzadziej. Przyjeżdżał do mnie co sobotę na kilka godzin, choć nie tak się z nim umawiałem. Ale dziś przegiął "pałkę" i nie pojawił się wcale. Sprawa jest o tyle pilna, że blokuje mi prace z ociepleniem :-( Poszukuję więc pilnie dobrego, poleconego i solidnego blacharza do wykonania i montażu parapetów zewnętrznych i dokończenia kilku obróbek. Dom znajduje się pod W-wą. Jak by ktoś mógł polecić solidnego blacharza proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Oj świetna ta kostka, wnętrze niczego sobie, bardzo lubię taką kolorystykę jasną i ciepłą. Nie wiem czy pytanie już padło ale co macie za gres na podłodze w korytarzu na dole, ten jasny gładki taki. pozdrawiam.

 

To jest jakaś chińszczyzna - nazywa się MALAKA SALT BEIGE. My to kupiliśmy w sklepie, ale widziałem podobny gres w Lerloy Merlin (ale według mnie gorszej jakości i był matowy) - kosztował 1/3 taniej jak w sklepie. A w sklepie i tak dostałem na niego upust 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...
Witam, jestem zdumiona efektem końcowym!! To zupełnie jak u Kazimierza, który "zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną" - rewelacja i naprawdę wielki szacun. Przede wszystkim dla architekta z wizją, bo trudno trafić na takiego, a Wam się udał. Wspaniały domek, gratuluję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...