Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze- rodo 5/G2 nieopodal zalewu


Recommended Posts

Wykusz w projekcie jest na tym samym poziomie. My daliśmy go poziom niżej razem z salonem. Pomysł nie do końca przemyślany, ale cóż ... czasu nie cofnę. A z urzędnikami bywa bardzo różnie. Co do przyłączy to faktycznie - nie było problemów z tym, że ja mam tylko energetyczne. U nas na wsi - innych mediów nie ma

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas z mediami równie wspaniale.. są 30metrów od nas, ale na razie nie ma szans na przyłącze- gmina zmienia plan zagospodarowania dla okolicznych terenów i w tym jest ten odcinek 30m- więc sąsiad za płotem ma, a my i reszta ziałek za nami jeszcze nie- też nie miałam co załatwiac.. tylko pisma że "do czasu mediów szambo, studnia itp.." i warunki niby dostałam, ale mocno przyszłościowe.. :wink:

 

wiec nasz wieś otwarta na Europę i fundusze unijne- ale do granicy naszego sąsada na razie :D

 

bardzo fajny ten Wasz projekt- piekny przestrzenny salon!- faktycznie zmylił mnie ten rzut partetu- sądziłam że jest rónica- chociaż schodek wyżej. ja tak mam w swoim pokoju u Rodziców- na jendym poziomie szafa wnękowa i za "otwartym" regałem biurko i komp,a schodek wyżej tv, kanapa, stolik.

myślałm o podzieleniu salonu i jadalni właśnie na 2 poziomy z różnicą jednego schodka, ale nasz wykusz=jadalnia,troche mały na to jest- może dlatego na Twój projekt popatrzyłam i od razu dopatrzyłam się schodka :wink:

 

a gdzie będziesz się budowac i kiedy ruszasz- wiosna czy jeszcze teraz wyścig z zimą..?

my mamy SSO i na ten rok koniec- wysycha i osiada, od wiosny jakaś część wykończenia- zależnie do finansów. a żeby sie nie nudzić i mieć świadomośc że "coś" się dzieje to na weekend umówiłam sie z projektantką ogrodów- działka łysa jak aptelnia to na wiosne cos posadzę chociaż przy ogrodzeniu żeby już podrastało..

 

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już wykańczam :) i to ja szybciej niż dom. Niestety budowę rozpoczęliśmy wiosną ubiegłego roku. Jak teraz patrzę na ceny to mnie szlag trafia, bo wystarczyło chwilę poczekać i zaoszczędzić kupę kasy. Zależało nam na czasie więc nie targowaliśmy się zbytnio. A i tak z planów przeprowadzki na Wigilię ubiegłego roku nic nie wyszło bo mieliśmy problemy z piecem. Z uwagi na ograniczenia finansowe podjęliśmy decyzję, żeby wykończyć tylko parter a poddasze kiedyś tam w nieokreślonej przyszłości. A mieszkamy z drugiej strony Legionowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie denerwuj :D

dla przykładu co ja sobie myśle.. no tak- materiały budowlane tańsze niż rok-dwa wcześniej.. ale my działke kupilismy XII 2007-szał na rynku był straszny!!.. a rok wcześniej byłoby duuuuuuużo taniej. ceny w okolicy skoczyły ponad 100%.. więc może tu zayskaliście..?

to tak na pocieszenie :wink:

 

my sie pocieszamy jak możemy- np że ceny gruntów stabilne i może lekko w dól- ale kredyt teraz ciężko dostać itp..itd..

 

a w wykańczaniu na raty też sa plusy,,, u Rodziców wyremontowane były 2 łązienki w 1 rzucie.. dwa lata później- jesszcze jedna łazienka- i zupełnie inne pomysły, coś innego woko wpadło, nowe wzory płytek..

ostatnio byłam u znajomych w mieszkaniu po remoncie- aaale teraz ładne rzeczy są..

u nas też pewno będziemy robić piętro później.

 

pozdrawiam sąsiadkę i życzę udanego weekendu

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 11 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...