Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domu anny


an.i

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jednak w tym wypadku brak wiadomości od Ciebie Agnieszko to były dobre wiadomości.:):)

Ucałuj Mamę bardzo serdecznie i powiedz, żeby nie ważyła się poddać. My chcemy jak najszybciej poczytać jej wiersze i zobaczyć jak Paskuda robi się coraz piękniejsza.

Powiedz jej też , że wszyscy tu na nią czekamy i przesyłamy całe stado pozytywnych fluidów, aby miała siłę walczyć.:D

 

Agnieszko uściski dla Ciebie za to , że chce Ci się tu zaglądać i informować nas o stanie Mamy. :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ... ten kamień co mi spadł z serca mało nie zatłukł mi kota ! ;)

 

Agnieszko ...jeszcze nigdy strona forum nie otwierała się tak długo ... a ja nie miałam takiej zatrwożonej miny ( jak mniemam )

Ale gdzieś tam ...czułam, że jest dobrze ...

 

Powiedz mamie, że "to oko" ma ćwiczyć namiętnie bo Jeżyk jej szczypać nie będzie ...tylko "zasadzi" kilka kolców !

Trzymam kciuki, ściskam ją "terapeutycznie" i przesyłam pozytywne fluidy.

Mów do niej dużo. W końcu jesteś Agnieszka ... my to potrafimy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga.jeżyk

po przeczytaniu Twojego postu, który był tu ostatnim jaki przeczytałam, zerknęłam na Twój podpis "Zbudować dom z nadziei chcę...". Nie będę przedstawiać mojego toku myślowego, bo nikt nie ma tyle czasu, żeby to czytać, dość że dopisałam resztę, z punktu widzenia Mamy i naszego. Nie lubię się dzielić takimi rzeczami, ale może wyjątkowo przedstawię to, co napisałam na sucho, bez poprawek..po prostu myśl ubrana w słowa, bez ładu i składu, ale..

 

Zbudować dom z nadziei chcę

Z wiary w ludzką dobroć

W powodzenie

Z całej siły mej

 

Fundamenty mocne jak stal

Przyjmą każdy cios

A okna w nim otwarte są

Na nadchodzący los

 

Nie zmyją murów łzy wylane

Za te niepowodzenia

Za nasze smutki wszystkie

Za rany doznane

 

Dom stawiamy całkiem sami

Tylko z tego co nam dane

Ma chronić mnie i mych bliskich

I ja w moim kiedyś stanę

 

Tak ma być.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, od razu niesamowita... ;)

dziękuję. Pisywałam lepsze, ale to nie moje miejsce.

 

Podobno Mama miała dziś oczy otwarte, jak weszli do niej (brat, wujek i dziadkowie), ale mnie akurat przy tym nie było, więc nie mogę poopowiadać. Jednak nikt nie może stwierdzić, na ile to jest świadome, jeśli w ogóle..

Pozdrowienia przekazane, będę jej o Was przypominać.

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za ciepło, które od Was przychodzi :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

wczoraj rano odłączyli Mamie respirator, teraz przez rurkę w tym urządzeniu wentylacyjnym od tracheotomii dostarczany jest tlen, żeby lepiej zaopatrzyć krew. Poza tym oddycha sama. Ale nadal brak jest jakichkolwiek przejawów świadomości.. tylko odruchy. No i żadnych innych zmian. Trochę jestem podziębiona i przekazuję bratu, co ma Mamie ode mnie powiedzieć, bo nie chcę się zbliżać do niej za bardzo, tylko jej nogi i ręce masuję i ćwiczę. Ale wspominam o Was. Dziękuję Wam bardzo, że tu zaglądacie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet jeśli nie wszystko odbiera prawidłowo to trzeba do niej normalnie mówić i zachowywać się naturalnie.

Mój były sąsiad (lekarz na OIOM-e) mówił, że nawet do chorych w śpiączce trzeba mówić. Oni to słyszą i zdarzało się, że po przebudzeniu opowiadali o tym co słyszeli.

 

Kciukaski trzymam i czekam na wieści ... koniecznie coraz lepsze ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...