Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz wymarzony dom z bali - komentarze


mypink

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kala to ja miałam być pierwsza (tu foch) :wink:

 

Chałupa już prawie stoi, a Wy pewnie cały czas czujecie dreszczyk emocji??

To jeszcze trochę potrwa :lol: I za to też trzymam kciuki...

 

Miło zobaczyć u Was te same miłe mordeczki ekipy :p

 

Będziemy prosić jeszcze pana Stanisława o kilka rzeczy u nas na budowie, bo kto inny mógłby wiedzieć jak się za to zabrać...

Na przykład wczoraj odbyła się u nas akcja pod kryptonimem "jak schody z półbala wtargać na poddasze".

Każdy stopień został przez męża wniesiony po niewygodnych schodach tymczasowych na górę (dodam, że ja nie byłam w stanie podnieść żadnego i pomoc ze mnie jak...).

Ponad pięciometrowe bale, na których będą się stopnie opierały to dwie godziny walki we dwóch. Ja patrząc na nich i przekładając i podając pasy i inne narzędzia miałam poważnie przyspieszony puls. Obyło się bez ofiar, ale panowie na bieżąco przypominali sobie zasady mechaniki, fizyki i BHP :lol:

 

Ale po co ja to mówię... Wy nie będziecie przecież tacy durnowaci :wink:

 

 

Do zobaczenia (mam nadzieję) i pogadania!

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faaaajnieee 8)

 

Ehhh... Jeszcze pamiętam jak to było :wink:

 

Pan elektryk dostał od nas wielką krowę Wyborowej, co by dobrze świeciło 8)

To genialny facet, takich fachowców to ja uwielbiam :lol:

Tylko nie wiem, dlaczego mówi o Was i Waszym domu z westchnieniem :lol: :lol: :lol:

 

Wybieramy się do Was na wizję lokalną. Wybieramy się tak, jak Wy do nas :wink:

 

Trzymamy kciuki za pogodę!

 

P.S. Fajne schody macie przed wejściem :wink:

U nas takie do tej pory służą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agagaj, zapraszamy serdecznie z tą wizją, bo mamy nadzieję, ze nasza stodoła "na żywo" robi ciekawsze wrażenie ;)

 

Z "Waszym" elektrykiem już jesteśmy "po słowie" - i tu ogromne podziękowania za odratowanie sporej gotówki!!!! .. chyba Wyborowa powinna do Was wrócić troszkę okrężną drogą :)

Co do tych elektrykowskich westchnień to jakoś nie umiemy się odnieść - czy to aby na pewno dobra wróżba!

 

 

kala67 na Twoją prośbę dorzuciliśmy opis kolorów i farb w dzienniku budowy.

 

pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających nas forumowiczów .. a szczególne pozdrowienia dla wpisujących się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dzieńdobrywieczorek :lol:

 

Ci dekarze to faktycznie twardziele - u nas szaleli przy -8 stopniach i nie narzekali :roll:

Ja się im dziwię... Jak my jedziemy na naszą budowę, pochowamy z zimna ręce po kieszeniach, porozglądamy się i szukamy wymówki, żeby jak najszybciej dać nogę do ciepłego bloku :oops:

 

No i widzę, że nawet co do dachówki mamy przemyślenia podobne. U nas sie wprawdzie zaczęło, ale nie skończyło na tym pięknym brązowym Ruppie. Jak go zobaczyłam, już wiedziałał, że nasz ci on. Ale... Ulubiony pan z hurtowni nas był uprzejmy namówić na Creatona, niedobry jeden :lol:

 

Miło widzieć te same mordeczki :wink: A już na pewno, gdy się z nich było zadowolonym :lol:

 

Czy mi się wydaje, czy macie odbicie lustrzane domku Bondego? Hmmm?

 

Trzymam kciuki za Wasz dach, a Wy trzymajcie za nasze czwartkowe wylewki :wink:

 

Skrobnij mi na priva co z oknami i podbitką wywalczyłeś, bom ciekaw(sk)a 8)

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego domu - wśród drewnianych jedynie te z grubych bali mają swój urok :D Wybór dachówki znakomity! Rupp Sirius to było moje marzenie - niestety koszt zweryfikował marzenia i sprowadził mnie na ziemię :-? Trzymam kciuki za pogodę - oby poszło na lepsze, bo na razie pogoda nie sprzyja precyzyjnej pracy dachowców :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytuptał Jeżyk - się przywitać.

Nie może mnie tu nie być skoro na jednym wózku jedziemy !

Też piszę dziennik z falstartem a jestem na podobnym etapie jak wy.

Nie wiem jakie macie macie plany na zimę ale ja popadam w hibernację :wink:

 

Zabezpieczam otwory wszelakie, mam dach i ogrodzenie i na tym koniec do wiosny.

 

Gdybym wprawiła teraz okna i tak nie byłoby ich na wiosnę ... niestety - taka okolica...jak trójkąt bermudzki.Okna najbardziej chodliwe.

 

Gratuluję odwagi z kolorami - ja mam "monokolorystyczne" upodobania.

Nawet ubierać się nie potrafię kolorowo hi hi

 

Będę was podglądać i podpytywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...