Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

link do aukcji, ale nie mogę znaleźć, mogłabyś wkleić jeszcze raz?

Piękna choina!!! Taka gęsta! Właśnie takiej zawsze szukałam i nie mogłam znaleźć. Podpinam się więc pod prośbę o linka do aukcji

Ile za nią zapłaciłaś??

 

http://www.allegro.pl/item820865077_choinka_choinki_dama_vip_180_hit_sezonu_okazja.html

 

tylko to jest link do aukcji choinki 180 cm i chyba juz zakonczona Ja mam 2,25 za 190 zl własnie od teg allegrowicza. Tam jest numer telefonu jesli nie ma juz na aukcji wystawionych moze moza sprobowac zadzwonic. Ja rozmawialam z nim przez telefon wiec jesli jeszcze maja pewno tak tez mozna to zalatwic.

 

No mam nadzieje ze nie bedzie wygladała gorzej po wystrjeniu w bombki i reszte ;-) tylko taka gęsta jest że w sumie nie wiem gdzie wcisnę bombki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest szerokość Twojego kominka (łącznie z trawertynem)? Zastanawiam się jak u nas będzie, czy taki "poziomy" nie zajmie za dużo miejsca :roll:

 

 

 

drugie tak jak u nas - wcisnac stol miedzy kominek a okno. Trzeba "odchudzic" komin postawic kominek na wprost niego a nie po prawej stronie jak w planach i jest miejsce na stol. Zeby bylo calkiem komfortowo mozna zrobic inny kominek - węzszy - np jakis z prostokatnym pionowym wkładem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Igor_Celina

 

Jestem tutaj nowa osóbką.Strasznie podoba mi sie ten obraz na niebieskiej scianie(czy on jest z kawałków szkła?) jak sie wchodzi po schodach.Jest sliczny! Moje pytanie brzmi z czego jest wykonany i gdzie kupiony i nieskromnie zapytam tez o cenę.Chciałabym wkleic tą fotke z tym obrazem który mi sie podoba w waszym domku, ale nie wiem jak.Będę wdzieczna za odp.Pozdrawiam

 

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi sie ten obraz na niebieskiej scianie(czy on jest z kawałków szkła?) jak sie wchodzi po schodach.Jest sliczny!

 

witam

chodzi Ci o to miasto nad schodami???? Jesli tak to to jest zwykla fototapeta kupowana przez internet z jednej ze stron (linku Ci niestety nie podam bo juz nawet nie pamietam z jakiej) poszukaj na stronach z fototapetami na pewno znajdziesz. Cena o cos okolo 90-100 zł (rok temu) Przyklejona jest bezposrednio na ścianę nie ma na niej żadnej dodatkwej powłoki ani szyby.

Mam nadzieje ze uda Ci sie znaleźc. Pozdrawiam

 

 

... a sciana jest szara ... tylko na zdjeciach wychodzi jakos tak róznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Igor_Celina

 

Nie nie chodzi mi o to miasto fototapete tylko o obraz z płytek(kwadraty prostokaty) biało przezroczysty macie to cudeńko jak sie wchodzi po schodach na góre to jest na 1 stronie w galerii waszego domku.Gdybym wiedziała jak sie wkleja to co mi sie u was podoba to bym to zrobiła.Wiec jesli mozecie to napiszcie mi z czego ten obraz jest wykonany i gdzie kupiony no i cena.Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Igor_Celina

 

Nie nie chodzi mi o to miasto fototapete tylko o obraz z płytek(kwadraty prostokaty) biało przezroczysty macie to cudeńko jak sie wchodzi po schodach na góre to jest na 1 stronie w galerii waszego domku.Gdybym wiedziała jak sie wkleja to co mi sie u was podoba to bym to zrobiła.Wiec jesli mozecie to napiszcie mi z czego ten obraz jest wykonany i gdzie kupiony no i cena.Jeszcze raz dzięki

 

 

Aaaaaaa o to Ci chodzi ;-) Nie załapałam ponieważ to nie obraz tylko zwykłe antyramy z białą kartką w środku.... więc koszt minimalny. (Ikea -tanie są) Maja byc tam zdjęcia czarno białe ale jakos nie mam czasu powybierac. Juz sie przyzwyczaiłam do tego że są puste bo w sumie nie wyglądaja tak żle ;-) Tworza swego rodzaju obraz jak sama to zauwazylas

U nas pełno "bezosobowych" ramek - właśnie powiesiłam 4 nowe duze w salonie i też na razie są białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Igor_Celina

 

Nie nie chodzi mi o to miasto fototapete tylko o obraz z płytek(kwadraty prostokaty) biało przezroczysty macie to cudeńko jak sie wchodzi po schodach na góre to jest na 1 stronie w galerii waszego domku.Gdybym wiedziała jak sie wkleja to co mi sie u was podoba to bym to zrobiła.Wiec jesli mozecie to napiszcie mi z czego ten obraz jest wykonany i gdzie kupiony no i cena.Jeszcze raz dzięki

 

 

Aaaaaaa o to Ci chodzi ;-) Nie załapałam ponieważ to nie obraz tylko zwykłe antyramy z białą kartką w środku.... więc koszt minimalny. (Ikea -tanie są) Maja byc tam zdjęcia czarno białe ale jakos nie mam czasu powybierac. Juz sie przyzwyczaiłam do tego że są puste bo w sumie nie wyglądaja tak żle ;-) Tworza swego rodzaju obraz jak sama to zauwazylas

U nas pełno "bezosobowych" ramek - właśnie powiesiłam 4 nowe duze w salonie i też na razie są białe.

 

Bez tych czarno białych zdjęc fantastycznie wygladają te antyramy.Serio!!! Dzieki za odp.Jak bys miała chwilke czasu to czy mozesz wkleic fotke z tymi 4-ma ramkami w salonie.Byłabym wdzięczna.

Śliczną masz choineczke i kominek.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mniej ozdób wygląda ładniej,niż jak tak nawalone wszędzie bez ładu i składu :D A u Celiny zawsze wszystko wygląda ładnie :lol: :lol: :lol:

Wszystko skromnie i ze smaczkiem :wink:

 

 

Ps. my już we wtorek lecimy do Polski na święta :p mam zamiar odwiedzić kilka sklepów więc pochwalę się po świętach co nabyłam :wink:

Nie wiem czy będę miała chwilę,przed wyjazdem,żeby tu zaglądnąć, więc:

WESOŁYCH ŚWIĄT CELINKO DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINKI...

http://www.sp14.lublin.pl/swieta/bn01.jpg

http://www.mieszkancy.org/obrazki/oplatek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Chyba nie mogłaś doczekać się i ubrałaś choinkę... :D

 

Dokładnie jakoś nie mogłam się doczekać. :wink: Stała taka zielona nie "ubrana" wiec ja przyozdobiłam. Na razie świeci tylko do zdjęć ;-) Oficjalne "odpalenie" w Wigilię.... nikt z mojej rodziny jeszcze jej nie widział nawet mąż ;-) więc jest tak jakby jej nie było.

 

I kasiulakp jeszcze jedno - spokojnego lotu !!!!!!!

i może jeszce drugie: strasznie mi sie podoba to zdanie które masz w podpisie... juz dawno miałam Ci to powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...