Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

Hej

Celinko masz rację... lampki kupiłam tutaj w Irl. Te zdjęcia są nie za ciekawe, ale na żywo to czekoladowy brąz z turkusowymi wyszywankami :) Cudo :D :D

ale jestem nie skromna :oops:

Ale wiesz co... ja znów uważam,że w Polsce jest więcej takich rzeczy i pierdółek.... tutaj oni mają wszystko na jedno kopyto :-? ten ich obleśny angielski styl!! Chociaż wiadomo,że czasami zdarza się coś fajnego jak np. te moje lampki :)

Ale wiesz co... kupiłam je w północnej Irlandii. Dzisiaj miałam jechać tutaj u mnie do kilku sklepów zobaczyć co mają fajnego, ale szefowa zadzwoniła wczoraj,że jest chora i czy przyjdę za nią do pracy :x no cóż idę na kilka godzin :evil:

Ale gdybym pojechała i kupiła coś to od razu się pochwalę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kasiulakp lampeczki sa swietne. Mi by sie przydala (procz lampek z takim wzorem do sypialni o ktrych juz pisalam ;-) )tapeta z takim wzorem ale zielono-brazowa. Wogole szukam czegos (znaczy tapety)w takich kolorach ale nie moge znalezc ;(

 

A co do zakupow tam to mysle ze fajnie jest ze latwo mozna dobrac "komplety" znaczy kilka rzeczy ktore maja te same motywy kolory itp. U nas zwlaszcza u mnie w miescie kicha NIC nie ma !! i wlasnie dlatego nic w dzienniku nie przybywa bo to co mam w glowie musze jeszcze gdzies kupic....tylko pytanie gdzie???? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz... ja ostatnio (wczoraj) jak byłam B&Q to widziałam superowe różne tapety. Były właśnie takie różne kolorowe jak brąz z zielenią albo brąz i turkus... ja będę potrzebować tej drugiej właśnie. Tylko wciąż mam dylemat... w sypialni 3 ściany będą brązowe a na jedną chciałam dać albo tapetę jakąś właśnie w pasy czy inne wzory brązowo-turkusowe... albo, pomalować ostatnią ścianę na turkusowy kolor i pomalować na niej brązową farbą jakieś drzewo czy inny kwiat brązową farbą. Tyle jest suuuperowych szablonów na allegro :lol: Jak myślisz??

 

A wracając do brązowego i zielonego koloru to dzisiaj kupiłam pościel... kolejną :oops: w kolorze czekoladowego brązu z pięknymi kwiatami w kolorze soczystej zieleni :D jest cuuuudna. Moja sypialnia co prawda będzie w innych kolorach, ale nie mogłam się oprzeć,a poza tym była 60% przeceniona :lol: kupiłam ją za jedyne 13 euro!!! :wink: Mam już tyle turkusowych i brązowych pościeli,że zaszalałam z zielenią :lol: No i znalazłam zasłony- takie ciężkie kotary- chciałabym je tak dla ozdoby, bo raczej ich nie będę zasłaniać (mamy rolety zewnętrzne) Ale kolory są cudowne... chyba je kupię jutro :lol: też o połowę przecenione :lol:

Tylko nie mam dokładnych wymiarów okna, ale nawet jak będą za wąskie to nie szkodzi,bo przecież będą rozsunięte :D

Jutro znajdę chwilę to może zrobię jakieś zdjęcie pościeli i jak kupię zasłon to wkleję do albumu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp no i wlasnie tego Ci zazdroszcze!!! ja szukam poscieli juz od 3 miesiecy Dominujacym kolorem (najlepiej zeby byly tylko te dwa ale o tym moge pomazyc) ma byc rózowy i pomarańczowy - troche nietypowo- i nic nie moge znalezc.

Tapete do salonu braz z zielenia tez szukam juz kawal czasu i NIC!!!!!! Ze o innych detalach nie wspomne. Mam je w glowie i szukam...tylko ciagle znajduje w zlych kolorach grrrrrrrrr

 

A co d szablonow..... mialam juz przejscia z malowaniem i jaks mi to nie pasi. Nie to zeby mi nie wyszlo i dlatego, ale tez widzialam inne wykonania. Trzeba na prawde mies fachowa reke zeby nie zrobic zadnych zaciekow i nierownosci. Wiec po tym co widzialam a pozniej tez sama probowalam jestem za naklejkami lub tapetami z naciskiem na to drugie. Tapety teraz maja takie piekne wzory i struktury. Wiec ja bym byla za tapeta.

Drzewo mi tez chodzilo po glowie takie z jednego odcinka Dekoratorni (jest na stronie dekoratorni tylko juz nie pamietam w ktorym odcinku wiem ze kominek tam byl chyba turkusowy, oliwkowe kanapy...pszukalabym ale powinnam juz spac wiec sie streszczam ;-) ) Mialo byc na scianie tej ktora w salonie jest teraz zielona.....ale wlasnie po doswiadczeniu z szablonami zrezygnowalam. Szablon drogi jest (chcialam taki jak najwieksze najlepiej 2,20 na 1,8 minimum) i balam sie ze kupie wydam kase i kicha bedzie bo brzydko wyjdzie( a nie znioslabym nawet najmniejszego pojedynczego zacieku) Pozniej myslalam o naklejce - ze nakleje pomaluje w kolo odkleje i bedzie drzewo. Ale tez zrezygnowalam...w sumie ze strachu ze cos spapram ;-) Teraz szukam tapety ale zamierzm polozyc jak troche na opak...jak kupie i zrobie to efekty na pewno zamieszcze.

 

A turkus z brazem - tez mi sie baaardzo podba to zestawienie. Myslalam o takich kolorach w salonie....ale wyszlo inaczej.

 

A co do zakupow to w lutym lece na wyspe... poszperam polaze i moze cos znajde ;-)

Dobrej nocki i zmykam bo rano trzeba wczesnie wstac ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp dzieki za linki ;-) zwlaszcza na tym trzecim jest sporo ciekawych tapet.... tylko ze nadal szukam tej z mojej glowy. Ma byc wlasnie z takim wzorem jak masz na lampkach...widzialam kiedys taka niebiesko-brazowa i teraz bym chciala taka zielono-brazowa. Znalazlam juz tez inne kolry ale niestety nie to co mi potrzeba ;-(...ale bede szukac nadal ;-)

 

A jak Twoje zakupy cos nowego wpadło do walizki???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem jak to jest, kiedy coś sobie wymyślisz w głowie ale nikt chyba jeszcze nie zdążył wyprodukować hihi :lol:

Ja pojechałam po zasłony... kupiłam ale inne!! Jeszcze piękniejsze :D No ale niestety muszę je oddać bo są za krótkie :x myślałam,że będą dłuższe... jakoś nie mogłam sobie ich wyobrazić, ale przymierzyłam do okna w moim teraźniejszym mieszkaniu i są za krótkie :cry: Jutro pojadę je oddać!!

Ale znalazłam tapetę do wiatrołapu :D :D Wzięłam próbki do domu i próbniki farb... wiatrołap, hol aż do góry miał być blado żółty... ale postanowiłam pomalować "magnolią" i dobrałam do tego tapetę w delikatne kwiaty, z leciutko błękitnymi główkami!! Śliczna jest :lol:

 

ps. dodałam kilka zdjęć do albumu... ale złej jakości, bo siostra robiła je chyba komórką :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kasiulakp zagladnelam do Waszych zdjec, łazieneczki zaczynaja się ślicznie prezentować. I pmysly na kostke tez swietne...na poczatku myslalam ze to juz u Was tak ulozone jest ;-)

 

w dzienniku nadal cicho ... nic nowego procz saren za oknem ;-)

 

http://img171.imageshack.us/img171/6505/dsc08902u.jpg

 

i czterech nowych kwiatkow w miejsce poprzednich dwóch które zmieniły kolor na brazowo żółty i opadły z liści ;-) Mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej ;-)

 

http://img80.imageshack.us/img80/3015/dsc08906s.jpg

 

http://img442.imageshack.us/img442/2159/dsc08911.jpg

 

http://img81.imageshack.us/img81/5195/dsc08913n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu i inwestorka się odezwała we własnym wątku :wink:

Ja zaglądam do ciebie codziennie czy co nowego nasmarowałaś... i ciągle nic. Ale się trochę poprawiłaś :D

Zdjęcia dolnej łazienki robione komórką, dlatego złej jakości no i jak pisałam wcześniej, sama łazienka mnie nie zachwyca. Mam nadzieję,że jak ją dopracuję i wymyję :roll: to trochę bardziej mi się spodoba :lol:

A górna... podoba mi się coraz bardziej... nadzoruję prace nad nią mailowo... jest kilka rzeczy do poprawy, ale ogólny zarys już widać i mnie zadowala :D

A twoje kwiatuszki śliczne :lol: :lol: oby się utrzymały świeże i zielone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowy mebel ;-) stół ;-) jeszcze łysy ze tak sie wyraże bez krzeseł ale jest ;-)

http://img405.imageshack.us/img405/6797/dsc08917.jpg

 

http://img148.imageshack.us/img148/4903/dsc08918i.jpg

 

http://img267.imageshack.us/img267/3527/dsc08923.jpg

 

Ale jak mam byc szczera to nie moge sie przyzwyczaic.... podbalo mi sie jak bylo tak pusto... no ale coż stół musi gdzies stac..... wigilia tuz tuz trzeba przy czymś zjeśc ;-)

 

teraz szukam krzeseł.

A i zamowilam choinke z allegro dama vip sie nazywa i mocno licze ze bedzie taka gesta jak na zdjeciach ;-) Moze jutro dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też stół bez krzeseł stoi i taki ciezko się zdecydować. im wiecej rzeczy tym wiekszy problem żeby wszystko do wszystkiego pasowało :roll: zagladnij do mnie i doradź coś :) A Ty jakie planujesz?

Ja do choinki sie też przymierzam od dłuszego czasu i brak decyzji (jak to u mnie) a Ty zamówiłaś do samego sufitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też stół bez krzeseł stoi i taki ciezko się zdecydować. im wiecej rzeczy tym wiekszy problem żeby wszystko do wszystkiego pasowało :roll: zagladnij do mnie i doradź coś :) A Ty jakie planujesz?

Ja do choinki sie też przymierzam od dłuszego czasu i brak decyzji (jak to u mnie) a Ty zamówiłaś do samego sufitu?

 

Witam

ale macie swietny stół -super. To chyba komplet z meblami nie? bo na jednej komodzie dopatrzylam sie tego samego motywu "sznurkowego" ;-) No i macie sporo miejsca na stolik.... ja teraz z perspektywy czasu inaczej bym dół rozwiazala i zrezygnowala z pokoiku - bylo by piekne miejsce na stol ;-) A tak to przy uroczystsciach trzeba bedzie stolik wynosic z kata na srodek. Tyle ze my w sumie bez stolu nauczylismy sie zyc - potrzebny jest dwa razy w roku na swieta i dlatego tylko zostal kupiony wlasnie teraz, reszta imprez odbywa sie "barowo".

 

Krzesła - nie wiem jeszcze. Na razie do stołu sie musze przyzwyczaic - teraz sie zastanwiam czy okrągły nie byłby lepszy.

U Was chyba pasowały by takie jak ze sredniowiecznej knajpy - nie wiem jak to opisac ;-) ...jak znajde cos szukając swoich to wkleje zdjecia. Wasz stół ma "charakter" i krzesła tez muszą go miec ;-)

 

A co do choinki To chcialam taką na 2,50 ale nie znalazlam żadnej która by mnie urzekła a jak juz znalazlam to cena mnie zwalila z nog Wybralam taką na 2,25 wg. moich obliczen skonczy sie mniej wiecej na tej samej wysokosci co okno narozne w salonie wiec bedzie wystarczajaco duza mysle. Zreszta czym wyzsza tym szersza i moglaby sie w kącie nie zmiescic ;)

 

Teraz dopier zobaczylam linki do Twoich krzeseł. Te rattanowe wydaja mi sie zbyt nowoczesne w formie. Skórzane spoko ale czy nie będa zbyt przytłaczające? Szkoda ze nie masz zdjecia z wystawy jak przy stole są razem. Te oststnie z ikei wydaja sie fajne i chyba by pasowaly...tyle ze wypoczynek w salonie skorzany planujesz to wtedy takie plecione krzesla będą oderwane od reszty......ja bym wybierala miedzy skorzanymi a tymi z ikei...z przewaga dla ikei - ale nie wiem co jeszce planujesz w salonie (w oknach, dywan itp....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...