Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kasiulakp widziałam Twoje nowości Zwłaszcza doniczki fajne są. Tylko mam problem z kolorem granatowe czy brązowe??? Jedno zdjęcie wyglada na brąz a drugie granat...aparat kłamie ;-)

Ja bym chciała takie duże trzy, znaczy duża, mniejsza, i jeszcze mniejsza ale nie bardzo mała do salonu przy oknie naroznym.... brąz lub krem lub....sama nie wiem. ;-)

A jesli chodzi o obrusy itp właśnie zrobiłam cos takiego :

http://img215.imageshack.us/img215/76/dsc09080b.jpg

 

http://img189.imageshack.us/img189/3188/dsc09081h.jpg

materiał - IKEA

 

O dzięki wielkie, za namiar, bo miseczki też genialne!
nie ma sprawy ;-)

 

Celinko, taka zima jak na Twoich fotkach, jak za Twoim oknem, nie może złościć, ani gniewać, bo jest przepiękna.

Wczoraj było strasznie brrrr, wiatr i nowy śnieg :( ... ale za to dziś po prostu pięknie ;-) słonecznie i cieplutko...mozna by sie było opalać jak na Kasprowym :lol:

 

http://img693.imageshack.us/img693/9751/dsc09044f.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolna bestia z Ciebie :D i jak idealnie dobrany kolorystycznie ten materiał.

A jeśli chodzi o pogodę to rzeczywiście wczoraj brrrr okropnie było, a dzisiaj pięknie- dawno nie było tyle słońca 8)

Zazdroszczę Ci ze tłem dla twojego domku jest zawsze niebo. nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie twojego domku dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celinko faktycznie idealnie pasuje u Ciebie ten bieżnik :)

A jak tam nauka?? Wchodzi coś :D

 

Moje doniczki to plecionka takiego wenge z brązem troszkę jaśniejszym niż wenge, ale też ciemnym brązem :roll: nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi :)

Zdjęcia robione telefonem i dlatego takie przekłamane. Ja kupiłam jedną większą na podłogę i jedną mniejszą... chyba na szafeczkę rtv. Ale może kupię jeszcze jedną tą mniejszą i zamiast na rtv postawię dwie w innym miejscu :-? zobaczy się :lol: A takich jeszcze mniejszych nie było,tylko te dwa rozmiary!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci ze tłem dla twojego domku jest zawsze niebo. nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie twojego domku dzisiaj.

 

ja też to lubię....czasem jak wracam do domu to mam wrażenie że to fotmontaż :lol:

 

Celinko

Moje doniczki to plecionka takiego wenge z brązem troszkę jaśniejszym niż wenge, ale też ciemnym brązem :roll: nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi :)

 

tak myslałam ze to jednak brąz bo pisałaś że podoba Ci sie wszystko co venge itp ;-)

 

Miseczki Flo są mi już znane, fajoskie a u Ciebie prezentują sie wyśmienicie :D I ta podświetlana pólka baaaardzo mi się widzi kiedyś u mnie... :wink:

 

Miseczki tylko do zdjęcia na półeczce wylądowały...tak stoja przeważnie na stole wypełnione cukierkami ;-)

 

Witam!

Cudowny domek! Najbardziej podoba mi się kuchnia i sypialnia- rewelacyjna kolorystyka! A widoki z okien....echhh.....pozazdrościć :D

Pozdrawiam!

 

witam witam i dziekuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...

ja nawet już nie piszę o tym jak u was pięknie, bo tak naprawdę to mi zazdrość du...e ściska :wink:

Ja też chcę tam wybudować dom!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Utek napisała,że podoba jej się strasznie twoja sypialnia. Mi też i nawet postanowiłam,że jeden pokój na górze pomaluję w takich kolorach :D Tylko chyba bardziej pastelowych... znalazłam już nawet odpowiednie a mój połówek zaakceptował... hmmm...co ja mówię, powiedział,że mu się podoba :lol:

ale za to jeden kolor wybrał on... zażyczył sobie niebieski. A ja znalazłam, odpowiedni kolor... taki wpadający we fiolet :D

 

Mam już koncepcję na kolory i sposoby malowania, potem teściu położy podłogi i będzie można zamawiać meble :lol: Tylko kasy brak :cry: :cry:

Teściowa w pt. była na budowie i wysprzątała łazienki... teraz już się tak nie kurzy więc w miarę czystko wyglądają. W czw. jedziemy do Polski więc po powrocie więcej zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... doszła do ciebie wiadomość którą wysłałam wczoraj albo przedwczoraj?

Bo mam ją w "do wysłania" a nie w "wysłanych" :roll:

dotarła, dotarła tylko czasu nie było żeby odpisac. Powiem Ci ze zazdrszcze takiej licznej rodzinki ;-)

A moja rozmowa....juz za mną nauka sie nie przydała bo zapytali całkiem o c innego. ;-)

 

W czw. jedziemy do Polski więc po powrocie więcej zdjęć :D

Wy to się nalatacie ;-) czekamy na zdjęcia.

 

Ja też chcę tam wybudować dom!!!!!!!! :lol:

jak juz kiedys jednak zdecyduja się na ta kopalnie u Was (czego w sumie Wam nie zyczę) to wtedy napisz do mnie pomoge Ci znaleźć działke w tych stronach, przeniesiecie swój "majdan" tutaj i bedziecie miec swoje górki i pagórki za oknem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Dzisiaj w nocy wyjeżdżamy na lotnisko :) także to usłyszenia po powrocie :lol:

oj nalatamy się, nalatamy :x

 

Niestety mój mąż powiedział,że nie chciałby tak daleko od domu się wyprowadzać... w sensie rodziny i przyjaciół a już na pewno nie na wschód :wink: więc jakby zrobili tą naszą kopalnię to będziemy szukać czegoś z "dala od kopalni a za razem blisko" :roll:

 

Ale nie wiadomo czy powstanie... choć nasz sąsiad mówił ostatnio teściowi,że robili jakieś zebranie i pani wójt mówiła,że pomału będą wykupować ziemię od mieszkańców... więc kto wie :-?

 

dobrej nocki i do napisania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...