Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

Witaj

Może ktos juz zadawał to pytanie, ale oglądając pobierznie, nie widziałam czy było juz o tym...

Chciałabym sie dowiedzieć jakie kolorki macie na ścienie w kuchni (ta brązowa) i ten jasny beż, co to za firma i kolor???

Pozdrawiam

PS> Zaglądam tu częśto i podziwaiam, Wasz domek jest dla mnie inspiracją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Może ktos juz zadawał to pytanie, ale oglądając pobierznie, nie widziałam czy było juz o tym...

Chciałabym sie dowiedzieć jakie kolorki macie na ścienie w kuchni (ta brązowa) i ten jasny beż, co to za firma i kolor???

Pozdrawiam

PS> Zaglądam tu częśto i podziwaiam, Wasz domek jest dla mnie inspiracją...

 

witam,

w kuchni jasny kolor to Dulux z mieszalnika Sprawdziłam na stonie i to było cos między rum carmel (dwa najjasniejsze kolory z palety) lub velvet truffle...ale chyba rum carmel drugi od dołu i dodana jeszcze była połowa barwnika z trzeciego z kolei odcienia z tej palety.... nie pamietam dokładnie bo długo sie nie mogłam zdecydowac a wiem że wybierałam z tych dwóch.

ciemny kolor w kuchni to..... tapeta Ale w salonie jest podobny i jest t Dulux intensive czekoladowa mokka.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :wink:

a co tu tak cicho... zaledwie kilka wpisów odkąd ostatni raz tu byłam :roll:

my za wiele też w domu nie zrobiliśmy, udało się pomalować tylko 2 pokoje i wszystkie sufity na górze na biało, a no i garderobę na biało całą :D

potem dodam zdjęcia, ale kolory są bardzo przekłamane :x i jeszcze pomarańczowy pokój bez ozdobnych pasów... ale widać już zarys :lol:

jestem bardzo zadowolona z wybranych kolorów :p ... potem sama ocenisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cieszy i to jak :D

tylko szkoda,że nie możesz na żywo zobaczyć tych kolorków... są o wiele ładniejsze niż na tych przekłamanych zdjęciach :x

 

czytałam co napisałaś u Inki... masz rację,że jasne ściany z turkusem i brązem ładniej wyglądają z ciemnymi meblami... tworzy się jakiś kontrast... bo z jasnymi wszystko się zlewa :roll: beee...

Ja zmieniłam trochę koncepcję... tzn. jednak robię naturalne kolory podłóg na górze. Tylko hol na górze będzie jak schody, a w pokojach będą naturalki :p polakierowane bez bejcy!

Jak zobaczyłam te deski to się nich zakochałam :oops: co jest bardzo dziwne, bo przecież praktycznie nie lubię jasnego drzewa!

 

Ale za wiele u mnie w sypialni to nie zmieni, bo mam pełno brązowych dodatków więc na pewno nie będzie mdło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, całkiem przypadkowo zobaczyłem Wasz dom i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co macie za oknem, rewelacja!!! Jak bym miał dom w takim miejscu to bym się przeprowadził na taras :D Ponadto bardzo przyjemne wnętrze. Wyczytałem, że to okolice Nowego Sącza, a ja właśnie wróciłem z Rytra gdzie śmigałem na nartach to tylko kilkanaście km dalej. Piękne widoki, okolica itp. gratuluję wyboru miejsca, może kiedyś się przeprowadzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z Rytra gdzie śmigałem na nartach to tylko kilkanaście km dalej.

 

witam, to mam nadzieje ze urlopik w tych okolicach sie udał.

Tez myslę że ta część naszego kraju jest urokliwa, jest wiele fantastycznych miejsc. Skoro byłes tu zimą zapraszam w te strony latem... mozna sie zakochac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do zdrówka. Kaktusy u ciebie piękne.

Mnie też ostatnio zebrało na kwiatki, tak jakoś martwo w tym domu i pomyślałam że kwiatów brakuje. Jeśli gwiazda betlejemska jeszcze kwitnie :o i ma sie u mnie dobrze :o to inne też przeżyją, więc jednego kwiatka już zakupiłam muszę mu fajną doniczkę kupić przy następnym wypadzie do ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Igor_Celina!

Zamierzam wraz z mężem wybudować Guliwera w okolicach Kartuz. Czekamy właśnie na pozwolenie na budowę. Nie chciałbym się powtarzać, ale Wasz dom jest urzekający i dla mnie obecnie przykladowy. Mam jednak prosbe, czy bylibyscie w stanie udostępnić nam swój kosztorys, oczywiście zrozumiem jeżeli uznac to za zbyt daleko idaca prośbe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) :lol: :lol: :lol: a my już mamy pozwolenie i na początku lata ruszamy z naszym Guliwerem, huuuraaa, mielismy zacząć na wiosnę ale nasz wykonawca ma lekką obsuwę z innymi budynkami przez tą zimę i musimy poczekać.

 

.... a propos...Celinka u Ciebie wiosna na parapecie a u nas znowu sypie....

bleeeee zima ma tylko jedno miejsce...---GÓRY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta kasiulakp się podziewa :roll:

 

Pewnie wpadla w wir malowania ;-)

 

hej :D dopadłam się do kompa na chwilę :lol: ale wy nie myślcie,że ja taka zamalowana jestem :wink: troszkę sobie maluję, ale mało bo mi nudno tak samej na budowie (siostra w pracy, teściu chory). Byłam wczoraj, pomalowałam sufit w małym pokoju i jutro jadę walnąć ściany na zielono... dzisiaj odpoczywałam bo plecy bolały mnie potwornie po wczorajszym suficie :(

 

Wracam do Irl. w poniedz. więc będę częściej zaglądać :D

 

ps. jutro jadę zamówić stół, ławę i szafkę rtv... bo akurat są w promocji w Paged meble :D z krzesłami jeszcze się wstrzymam bo nie mogę się zdecydować... zresztą poczekam na promocje :wink:

 

aaaa...na koniec pochwalę się,że sama rozpaliłam w kominku już dwa razy :lol: i zaznaczam,że robiłam to pierwszy raz w życiu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...