Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!!! :D

Pamiętasz może jakie masz panele, w salonie i w sypialni? (pewnie już komuś pisałaś, ale nie mogę znaleźć :oops: ).

 

hej w salonie mam z kmfortu świerk borholm czy jakos tak, a w sypialni jakis klon - takie bardzo jasne panele imitujace podłogę z deseczek. Widzialam tego kilka rodzajow ale zawsze o ile dobrze pamietam to był jakis klon tylko koncowki nazw były inne.

 

nie masz juz dosc zimy? U mnie znów dzis sypie gdzie wiosna?!!!!! na wakacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty Celinko kuruj się, bo najgorzej nie doleczyć grypy... straszne powikłania są :evil: więc wylecz się do końca,zanim wyjdziesz na ten wasz halny :wink:

 

co tam u ciebi bo jakos milczysz ostatnio????

Moja choroba niby lepeij ale ciagle chodzę i kaszlę juz mam dosć.

Patrzyłam na zdjecia bo kilka przybyło Kominek - pomysłowy Jak jeszce kolorki dojda to na pewno bedzie slicznie.

I kolorkow w pokojach przybyło ;-) Miałas pracowity urlop w PL.

Widze ze masz rolety zewnetrzne na oknach..... zazdroszczę i załuje ze sama nie mam ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz juz dosc zimy? U mnie znów dzis sypie gdzie wiosna?!!!!! na wakacjach?

nawet nie wspominaj, u mnie też sypie na całego, lepiej okna zasłonić i nie patrzeć co się dzieje :( . Mnie też jakieś choróbsko wzięło od wczoraj :x

 

Co do rolet zewnętrznych to my też się zastanawialiśmy, ale jak nam wycenę zrobili na tyle okien to niestety zrezygnowaliśmy. A w taką zimę to napewno dużo ciepełka zatrzymują w domku :roll:

 

kasiulakp ja też byłam u ciebie oglądać nowości i teraz musisz mi napisać co to za kolor ten zielony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem... tutaj tak jakoś milcząco było i smutno bez was,że aż nie chciało mi się pisać :lol:

 

Nie chcę was martwić, ale u nas nie pada... no chyba,że padają promienie słońca prosto do mojego salonu i sypialni :D :D :D aż dziwię się,że w Irl. może kilka dni utrzymywać się taka piękna pogoda. Nawet pranie na balkon wystawiłam bo do słońca termometr pokazuje 23 stopnie... :lol: ale to dobrze bo znajomi na kilka dni przylatują z Pl. i może uda się coś zwiedzić w weekend :wink:

No a do tego ja mam jutro urodzinki, to w sobotę zrobimy jakąś małą imprezkę :p

 

W PL. byłam tak zabiegana,że powiem szczerze za dużo nie zrobiłam. Miałam zamówić kamień na kominek... marmur jakiś czy coś, ale nie miałam czasu. Pomalowałam pokój zielony i pasy różowe w "brzoskwinkowym" pokoiku.

Kominek na pewno będzie wyglądał zupełnie inaczej jak będzie pomalowany i z kamieniem :roll: A rolety mamy... choć długi się nad nimi zastanawiałam bo marzyły mi się okiennice (moja przyjaciółka ma i wygląda suuuper) ale z racji tego,że my tutaj a na budowie składuje się wiele różnych rzeczy, to nie chcieliśmy ryzykować kradzieży. Ale teraz jestem z nich zadowolona. NA pewno nie wstawiłabym ich np. teraz jak już są okna, bo wtedy puszki byłby na zewnątrz :x a tak mam je nad oknem przykryte elewacją a wewnątrz zabudowane regipsem :D

 

A tak poza tym to Ty i Inka nie jesteście same bo mnie też coś pomału choróbsko bierze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkuś ten zielony to farba z beckersa a kolor to green hill :D Długo wybierałam zielony, chciałam żeby był żywy, ale nie raził w oczy... a ten jest taki groszkowo- trawowy :oops: Na żywo jest jeszcze piękniejszy!! Pan powiedział,że jest to farba jedno warstwowa, ale muszę pomalować to jeszcze raz bo taka "surowa" ściana jednak wpija mocno, mimo że wcześniej było malowane gruntem i białą farbą :x I wiesz... każdy z mojej rodziny i każdy znajomy twierdzą,że każdy kolor w domu mamy ładny :D ale ten zielony powala :lol: :lol: :lol:

Jak będziesz szukać farb to zobacz sobie też na Magnaty... naprawdę jedna warstwa wystarczy a kolory mają też bardzo ładne. Moje dwa pokoje na górze to magnaty, niebieski i pomarańczowy :D a no i te pasy ciemny róż też :wink:

Zobaczymy jak dulux będzie się sprawował w holu i naszej sypialni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego kasiulakp :D :D i niech imprezka się uda :lol: :wink:

 

Śliczny ten zielony, ja mam cały folder zielonych inspiracji i tyle tych odcieni jest że jak przyjdzie mi się zdecydować to ciężko będzie :roll: , ale właśnie takie klimaty bym chciała żeby był żywy a nie raził po oczach, chociaż te pastelowe tez fajne sa :roll:

bo taka "surowa" ściana jednak wpija mocno, mimo że wcześniej było malowane gruntem i białą farbą

Takie świeże ściany strasznie pija farbę, my parter mieliśmy tak "cienko" pomalowany, ale w sumie na dobre wyszło bo kuchnie mi ubrudzili jak byli montować meble, maż jeszcze założy cokoły to pewnie dobrudzi, schody jak będą montować tez nie mało kurzu będzie, bo będą się wkuwać. I tak sobie planuje jak skończymy poddasze i wyniosę tam sypialnie. To na dole odświeżę trochę malowanie i ten salon jakoś "ubarwię" przy jednym bałaganie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celinko!

Cudowny dom, widoki z okna także, a kominek jest bajeczny. Podziwiam meble, kolory tak wspaniale dobrane, łazienki, słowem... wszystko! Szczęka mi opadła z wrażenia! :o

Jak dobrze, że tu trafiłam do Ciebie. :D Masz gust. Proszę, poradź coś odnośnie mojego kominka. Zamieściłam linka, bo jestem trzeci raz na forum i nie wiem jeszcze jak wklejać zdjęcia. :cry: POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam że masz bardzo wysoko mikrofalówkę, na jakiej wysokości się zaczyna i czy jest to praktyczne w uzytkowaniu.

 

witam,

mikrofala zaczyna sie na wysokości 153 cm. Jak dla nas jest to idealna wysokość, nie przeszkadza w uzytkowaniu nic a nic. Z łatwościa mozna tam wkładac i wyjmować jedzonko.

Kuchnie dostosowalismy całkowicie dla nas. Np. dolne szafki razem z blatem kończą sie na wysokosci 93 cm.... czyli troche inaczej niz standardowe meble przy których trzeba sie garbić.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanie dotyczace Twojej sofy w salonie zamierzam kupic taka sama do siebie i jestem ciekawa czy jest wygodna :) pozdrawiam

 

zalezy co kto lubi ;-)

ja uwazam że sa wygodnea do tego mi się podobają :lol: , starsi członkowie rodziny jak przychodzą w odwiedziny mówia że za niskie, mojemu mężowi brak wielkich miękkich poduszek ;-) Jednak ogólnie zdecydowana większośc twierdzi że są wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek , ale najbardziej interesuje mnie kolor różowy w sypialni.Mozesz zdradzic co to za farba i jaki dokladnie kolor

 

to był rózowy z mieszalnika dulux....... nie mam juz tego próbnika Patrzyłam na ich stronie i wydaje mi sie że to byo albo Flamingo fun 2 lub 1 lalbo orchid opera 1(ale ten za fioletowy na ekranie mi sie wydaje)

w internecie to calkiem inaczej wyglada

Kupowałam ten kolor pod wpływem impulsu (w 3h zmieniłam kolor ściany...łącznie z czasem na zakup farby ;-) )i nawet nie zwróciłam uwagi jak sie nazywał ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek , ale najbardziej interesuje mnie kolor różowy w sypialni.Mozesz zdradzic co to za farba i jaki dokladnie kolor

 

to był rózowy z mieszalnika dulux....... nie mam juz tego próbnika Patrzyłam na ich stronie i wydaje mi sie że to byo albo Flamingo fun 2 lub 1 lalbo orchid opera 1(ale ten za fioletowy na ekranie mi sie wydaje)

w internecie to calkiem inaczej wyglada

Kupowałam ten kolor pod wpływem impulsu (w 3h zmieniłam kolor ściany...łącznie z czasem na zakup farby ;-) )i nawet nie zwróciłam uwagi jak sie nazywał ;(

Dziękuje za odpowiedz .Juz kupiłam farbe i zabieram sie za malowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...