Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Guliwer 2G c.d. - wnętrza i takie tam ....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 684
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam sąsiadkę :wink:

 

Moje ochy i achy nie będą na twoim wątku żadną nowością........masz BOSSSSSSSSSSSko urządzony dom......patrzę z nie małą zazdrością.....oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.........wszystko mi sie podoba - bez wyjątku......a w twojej łazience tj. płytkach i mebelkach zakochałam sie od pierwszego wejrzenia i kominek cudny........zresztą jak wszystko pozostałe.......i powtarzam się bo juz to mówiłam ale nie można sie oprzeć, żeby nie pochwalić pomysłowości i wyczucia smaku.

Można u Ciebie czerpać wiele inspiracji......aha i jak jestem na co dzień przyzwyczajona do takich widoków za oknem to Twoje biją wszystko........mój kochany beskidzik.......

 

Mam pytańko......czy byliście zadowoleni ze swojej ekipy od tynków, bo jak tak to ja bym namiar bardzo poprosiła. Interesują nas tylko tynki cementowo - wapienne......

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie znów cisza :roll:

Odezwij się czasem :wink:

 

Cicho cicho bo w sumie duzo sie dzieje ale nie koniecznie w kwestii domu i jego "wykanczania"

Znaczy plan na najblizsze tygodnie jest: będa plytki w garazu i ogrodzenie i trawa ;-) to jescze jakies zdjecia sie pojawią a reszte napiszę Ci na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za życzenia. To nowe forum zbiło mnie troche z tropu ;-) staram sie to ogarnąć.

 

.... a dzis w taki szary dzień troszke wiosny.

 

http://img517.imageshack.us/img517/7248/img7439p.jpg

 

http://img706.imageshack.us/img706/1103/img7435o.jpg

 

http://img580.imageshack.us/img580/5849/img7446.jpg

 

http://img224.imageshack.us/img224/4773/img7449.jpg

Edytowane przez Igor_Celina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku... mnie też trochę to zbiło z tropu... nie lubię zmian :(

Celinko mam pytanie: Wiesz już zapewne,że odgapiłam że od Ciebie te półeczki podświetlane w kuchni :) I już byłam dzisiaj zamówić płytki... wiele "przymierzyłam" żeby wybrać najlepsze kolorystycznie i jednak okazało się,że i fakturą i kolorem najlepiej pasują Zebrano z Opoczna. I zastanawiam się, czy od blatu do półeczki zrobić ciemne zebrano a ponad półeczką jasne czy całą kuchnię w jasnych :/ mam dylemat... i pomyślałam,że ty mi doradzisz :D bo wiesz dokładnie jak wygląda zebrano :) Muszę je jutro zamówić.... jakbyś to przeczytała to daj znać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j I zastanawiam się, czy od blatu do półeczki zrobić ciemne zebrano a ponad półeczką jasne czy całą kuchnię w jasnych :/ mam dylemat... i pomyślałam,że ty mi doradzisz :D bo wiesz dokładnie jak wygląda zebrano :)

 

Hej jak po swietach?

Co do płytek to ja bym zrobiła jasne całe - pod i nad półką. Osobiscie nie lubię pstrokacizny i takie mieszanie pół jasne pół ciemne z tym mi sie kojarzy. Nie czytałam jeszcze całego Twojego wątku (upsss - nadobię ;-) ) Ale jeśli meble bedziesz mieć ciemne i połke tez to najlepiej będzie się ona prezentować na całym jasnym tle. Dodatkowo taki podział ciemne- jasne mógłby spowodowac że półka "zgubi" sie na ścianie. Takie moje zdanie ;-) Jasne zebrano są ładniutkie + ciemna półka będzie miodzio.

Edytowane przez Igor_Celina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzięki za odpowiedź... właśnie wczoraj po rozmowie z mamą i siostrami postanowiłam dać wszystkie jasne płytki... więc utwierdziłaś mnie,że dobrze wybrałam. Moje meble będą ciemne prawie identyczne jak ciemne zebrano :) a wysoka zabudowa będzie jasna... i kolorem prawie idealnie pasuje do jasnych zebrano :)

 

A po świętach... wciąż pełne brzuchy i nie wyspani, bo przylecieliśmy w niedz. rano ale już o 2 w nocy w Irl. wyruszyliśmy. We Wrocku na lotnisku byliśmy koło 10 rano w niedz. a śniadanie wielkanocne jedliśmy u moich teściów o 12.30 :D I jak to my wciąz mamy coś do załatwienia i ciągle w aucie :/ i krążymy od jednych do drugich rodziców!! Ale spoko... ładna pogoda jest i to mnie cieszy :)

Edytowane przez kasiulakp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celinko,mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Podaj mi proszę na jakiej wysokości masz blat kuchenny i ile centymetrów od blatu masz górne szafki oraz ile nad blatem wiszą te podświetlane półeczki??

Będę co wdzięczna... muszę powiedzieć elektrykowi na jakiej wysokości dokładnie będzie wisieć ta półeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na jakiej wysokości masz blat kuchenny i ile centymetrów od blatu masz górne szafki oraz ile nad blatem wiszą te podświetlane półeczki??

 

proszę ;-)

 

blat, a dokładniej góra blatu kończy sie na wysokosci: 93 cm

wisząca szafka zaczyna sie na: 157 cm

półka podświetlana od blatu zaczyna sie na wysokosci:32 cm

grubość/wyskość półki świetlnej: 8 cm

głębokośc : 13,5 cm

 

jak kafelki? zamówione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...