Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Serdecznie pozdrawiam,

nie chcialbym sie powtarzac, jednakze nadmienie iz naleze do grona "wielbicili" dzienniki - i cicho obserwuje dokonania w "backgroundzie".

Doceniam w szczegolnosci czas poswiecony na prowadzenie dziennika i nieocniona pomoc niesiona "braciom w dzialaniu".

Bedac samym na etapie przed wykonczeniowym, chcialbym prosic o namiary na kamien elewacyjny ktory mnie "kupil" od samego poczatku.

Serdecznie bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam,

Bimber z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Gratuluje przeprowadzki !!!

Basiu napisz mi jaka jest nazwa tego dywanika w kółeczka,co go chyba masz koło kominka?

Pozdrawiam :)

lea, jeżeli chodzi o ten dywan - to skórzane kółka - takie dywany ma BoConcept - http://www.boconcept.com.pl/dywany.aspx?ID=132371&imageid=7870 . My go jednak nie kupiliśmy, bo za bardzo się wyróżniał na podłodze :)

 

http://imageshack.us/a/img32/5299/img6277ad.jpg

 

No właśnie, Basiu!!!!

 

Kupiłaś Echo-L????

 

Kupiłam :) Testowałam je przed zakupem. Są bardzo wygodne. Mamy dwa hookery i 4 niższe do stołu.

 

Bedac samym na etapie przed wykonczeniowym, chcialbym prosic o namiary na kamien elewacyjny ktory mnie "kupil" od samego poczatku.

Serdecznie bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam,

Bimber z Krakowa.

Bimber dziękuję za miłe słowa :) Jeżeli chodzi o kamień elewacyjny - piaskowiec ten co na naszym domu - zapraszam bezpośrednio do mnie, bo jestem dystrybutorem :)

 

www.piaskowiecelewacyjny.pl

Edytowane przez Basia_KRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu kuchnia prezentuje się wspaniale!!

Mamy zaprojektowane takie same uchwyty jak w Twojej kuchni, powiedz czy jesteś zadowolona?

My wlasnie chcieliśmy je zmienić na frezowane, jednak Twoja kuchnia przekonuje mnie, aby nic nie zmieniać.

 

Z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć.

Zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dawno mnie tu nie było wnetrza piękne urządzone kuchnia piekna jedynie to te butelki na szawce mi nie pasują :) a reszta rewelacyjna okna w salonie to cud miód ogród masz dość duzy więc jak tylko kiedyś będzie pięknie zagospodarowany to chyba będzie najpiękniejsze miejsce w tym domu .:) będę podziwiać dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Basiu, chciałabym Cię podpytać o podłogę, jakiś czas już ją użytkujecie, czy poleciłabyś? Ja również przymierzam się do olejowanego finishparkietu i zbieram opinie :) Pozdrawiam

Tak, bardzo polecam! Absolutnie nic się nie dzieje, a jesteśmy po sezonie zimowym (=ogrzewanie podłogowe pod deskami). Jakieś dwa tygodnie temu pierwszy raz je olejowaliśmy, sami :) Banalna sprawa, jak ma się dobry olej (my użyliśmy Osmo). Efekt super! Kolor nic się nie zmienił, nie ściemnił... Tak więc raz jeszcze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie, piękny domek, bardzo w moim guście. Jako, że jesteśmy sąsiadkami, mam prośbę o pomoc. Gdybyś mogła powiedzie, gdzie kupowałaś kominek - u nas też taki narożny będzie. Na razie w 2 firmach powiedziano 15 tyś - za sam wkład - to dla mnie stanowczo za dużo. Poszukuję tez pana do kominka - jeżeli jesteś zadowolona to proszę o kontakt do niego - może byc na priv. Deski warstwowe finishparkiet kupowałaś na zakopiance? Zastanawiam się czy duża różnica jest jakościowa pomiędzy zwykłym sklepem a Barlinkiem z obi.

Przepraszam że tak zasypuję pytaniami, ale jesteś jedyną osobą z okolic Krakowa o której wiem, która użytkuje coś co i ja bym chciała u mnei zastosowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadkę :) Odnośnie podłogi - kupowaliśmy nasze deski na Zakopianskiej w Querqus (ale w tym oddziale tak bardziej na tyłach). Zależało nam na dobrej desce na ogrzewanie podłogowe - to był priorytet dla nas, stąd taki wybór.

 

A kominek - kupiony na Klimeckiego. Nie pamietam nazwy firmy? Miro-les-foyers? Oni tam maja oprócz kominów kamienie do zabudowy... W salonie mieli kilka opcji kominów naroznych. Może nadal mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

czy masz deski olejowane, czy pokryte lakierem matowym?

Czy podłoga się nie rysuje/ nie niszczy??? - ostatnio wszyscy mnie straszą, że drewno olejowane jest bardzo trudne w utrzymaniu w idealnym stanie, zwłaszcza przy dzieciach.

 

A pamiętasz, że miałaś krzesła w jadalni pokazać???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...