Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

Basiu, widać, że konkretna kobita jesteś :)

Oooo dziękuję :lol: Coś w tym jest.. hehe

 

P.S. Zauważyłam, że Wasze tuje posadzone są na pasie uformowanym w 'górkę'. Dlaczego?

Będziemy nawozić ziemię i wtedy wyrównamy poziom ziemi na działce. Tuje posadziliśmy dopasowując do nowej podmurówki i ogrodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam-zaglądałam już wcześniej ale jakoś wolalam czytać niż pisać. Teraz jednak postanowiłam zostawić mały ślad, że jestem, że czytam, że oglądam,że podziwiam, że czekam na więcej, że ... w każdym razie trzymam kciuki za szybkie prace (egoistycznie bardzo bo ciekawość mnie zjada:))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Świetny projekt :) Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.

My mieszkamy juz od roku, choś ciągle jeszcze tyle do zrobienia. Tez kupiliśmy gotowy dom i go przerabialiśmy. Rzeczywiscie, zwłaszcza na początku, jak lecą ściany, efekt jest piorunujący ;) Trzymam kciuki i będę zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy 'tylko' grawitacyjną i 'sprawuje się'

Rozumiem, że: czujesz że ją masz, a nie: wiesz, że jest bo powinna być...

 

Basiu czekam na więcej fotek z rozpierduchy!!! Ja już z tego wychodzę dlatego powoli zapominam jak to było...

Pozdrowionka.

Edytowane przez mr6319
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Mr, widzisz, nigdy nie mieszkałam w domu z reku, więc nie wiem co powinnam czuć, ale jest ok :) Nie opowiadam się za wyższością żadnego z rozwiązań, być może ta dodatkowa instalacja jest lepsza? Ja tylko wnoszę swój głos, że mam grawitacyjną i oddycham pełną piersią ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, strasznie jestem ciekawa rozpoczecia przebudowy. "Fajna rozpierducha" :-) Bede z ciekawoscia sledzic, mimo ze juz skonczylismy tematy budowlane i juz nas tak " nie kręcą" ale jestem ciekawa Waszego domku. Kuchnia piekna, zazdroszcze takiej powierzchni i rozkladu, ta sciana mebli od podlogi do sufitu jest swietna.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie,

 

Przemiana Waszego przyszłego domu będzie niesamowita, sądząc po wizualizacjach. Tak trzymać.

My również stoimy przed wyborem pokrycia dachowego. Dach mamy dwuspadowy, o powierzchni 210 mkw. Czekamy na wycenę Creatona Domino. Czy wy dostaliście już ofertę? Jak się przedstawia?

 

Dziękujemy za odpowiedź,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...