Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam pooglądałam blog zdjęcia i tak mi się wydaje że ja codziennie kilka razy tamtędy przejeżdżam a może to podobny dom muszę luknąć :) w obecnej chwili juz nie ma dachu został wyburzony ? Gdyby tak było to byłby najpiękniejszy domek na tej ulicy z tego co widzę :)

 

Oooo jak miło - całkiem możliwe :) Zgadza się, nie ma dachu, został tylko parter. Wszystko przykryliśmy brezentem przed zimą i czekamy na cieplejsze dni. Byle do wiosny :D

 

Zamieszczę dziś nowe zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak miło - całkiem możliwe :) Zgadza się, nie ma dachu, został tylko parter. Wszystko przykryliśmy brezentem przed zimą i czekamy na cieplejsze dni. Byle do wiosny :D

 

Zamieszczę dziś nowe zdjęcia!

 

Basia za tem będę oglądać realnie wasze postępy ale sąsiedzi popadną w depresję jak zobaczą wasz luksusowy domek :) ja czekam z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepszego z dotychczasowych,

 

wypełnionego szczęściem i radością,

 

optymizmem i samymi uciechami Nowego Roku 2011

 

życzy Pola z rodzinką!

 

 

 

http://greetingscraps.disk9.com/orkut/123%20greetings%20scraps%20ecards/Animations/Happy%20New%20Year/b94/mybusiness/Holidays/New%20Year/HappyNewYear-1.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Witam,

 

nie obawiasz się, że komunikacja pomiedzy zlewem, a plytą bedzie kłopotliwa?

 

Ja mam bardzo podobny układ w kuchni i cały czas męczę się właśnie gdzie umieścić zlew, aby z jednej strony nie trzeba było latać z gorącymi garami, a z drugiej nie przerywać sobiel blatu roboczego zlewem.

 

Domek super, podglądam waszą budowę od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...