Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

Basiu, idziecie jak burza!!! :D Moi rodzice mają taki "łatany" dom, na podbudowie przedwojennego parterowego "dworka" z pełnej cegły. gdyby nie zdjęcia stanu "przed" nikt nigdy by się nie domyślił, że to przebudowa była :)

 

Inspiracje łazienkowe bardzo w moim guście. Umiejscowienie grzejnika wg mnie fajne. Jak wyjdziesz spod prysznica otulisz się cieplutkim ręcznikiem. A pod prysznicem planujesz jakieś "murowane" półeczki czy raczej takie metalowe koszyczki jak w wizualce? Pytam, bo sama mam z tym problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

przebudowa to niezłe wyzwanie, ale widzę, że idzie gładko. Grunt to dobry projekt.

A propos ręcznika - usytuowanie jest OK, tylko w takim przypadku, kiedy grzejnik jest na środku ściany (jak u mnie na dole) zainwestowałabym w grzejnik ozdobny, a nie zwykłą drabinkę. Są teraz piękne grzejniki we wszystkich kolorach, możesz z tego zrobić ozdobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłam, że to napiszę, ale cieszę się, że delikatnie pada deszcz i podlewa nam nowy strop ;) A od poniedziałku znowu ma być lampa :)

 

Na stropie powstają nowe ściany :) Super, nie wiedziałam, że tak szybko będą je budować.

 

Był dziś u nas pierwszy tynkarz, żeby zobaczyć co jest do zrobienia. Za tydzień ma przedstawić wycenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baiu,

 

wracam do tematu drzwi zewnetrznych. Czy moze udalo ci sie znaleść firmę, która zrobi Ci drzwi, które pokazywałaś jako inspirację? I czy mogłabyś podzielic sie doswiadczeniem jak to wyglada? Zamówienie, cena :))

 

P.S. Gratuluje szybkich postępów, teraz macie fajny etap wszystko idzie w szybkim tempie i widac od razu efekty... Instalacje to inna kwestia, pieniądze topnieją ale już nie ma efektu wow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gataa, w zasadzie to tylko pobieżnie rozpoznałam temat :( Podobne drzwi zaproponowałam nam Firma Natura (ta firma robi nasze okna).

 

Wykonanie dokładnie takich drzwi jak na zdjęciu (z doświetleniem bocznym), ale z klamką:

http://img717.imageshack.us/img717/5122/urbanfrontmodena.jpg

 

- drewno meranti

- drzwi z zamkiem listwowym,

- wkładki klasy C z kartą kodową firmy Wilka,

- wzmocnienie ramiaka,

- standardowa klamka Hoppe Luxembourg,

Cena drzwi z montażem: ok. 8.000 zł

 

Dostałam też poglądowe zdjęcia drzwi przez nich wykonywanych:

Natura1.jpg

Natura2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu:)

podglądam Twój dziennik od jakiegoś czasu i przyznam, że pięknie zapowiada się twój dom:yes: będę zaglądać i kibicować:)

przeglądając Twój dziennik natknęłam się na fajne płytki drewnopodobne z paradyża - czy widziałaś je osobiście? są faktycznie zbliżone wyglądem do drewna? bardzo podoba mi się połączenie drewna w łazience, ale troszkę się obawiam o użytkowanie a takie płytki byłyby idealne..... miałam okazję oglądać te niby drewno podobne w castoramie i innych podobnych sklepach, ale nie zachwyciły mnie ani kolorem, ani fakturą;) a te na zdjęciach prezentują się całkiem ładnie, stąd moje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...