Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Łłłaaałłł, ależ przemiana. Straszliwie podoba mnie się u Ciebie, pięknie wykonane są drzwi wejściowe, okna i cała elewacja.

Proszę powiedz mi, gdzie zamawiałaś te drzwi i jaki był ich koszt. Ciekawią mnie również te przeszklenia, jaki jest wymiar tych największych okien?

Podoba mnie się również wizualizacji kuchni, więc teraz będę zaglądać i podglądać postępy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia dobrze, że siedzę.........WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No pięknie Wam to wyszło! Jestem zachwycona kazdą częścią Twojej elewacji! Mam do Ciebie prośbę. Mogłabyś napisać mi na priv jaka jest cena desek i jak mogę się z tymi góralami skontaktować? A i napisz mi proszę jaka szeroka jest ta pionowa deseczka w narożnikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi75 dzięki :)

Cena desek na pewno nie przekraczała 100 zł/m2. Mam łączną kwotę za deski, ale łącznie z podbitką (na podbitce nie są ryflowane, a elewacyjne są) i nie wiem dokładnie jak to cenowo wychodziło. Jak mąż wróci, to napiszę :)

Tartak jest w Sidzinie koło Jordanowa. Nie mam nr-u do właściciela, ale T. ma, więc jutro Ci wyślę namiary :)

 

Kątowniki - zmierzę ich szerokość. Kupowane w Castoramie, niestety to sosna i trochę widać różnicę koloru - pomimo, że były malowane tyle samo razy i tym samym impregnatem co modrzewiowa elewacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zaciekawiłaś swoimi drzwiami, że aż przyszedłem za nimi na dziennik. Nono, całkiem fiu fiu:)

Uszkodzeniami skrzydła HS`a się nie przejmuj - dla przeciętnego serwisanta to nie jest trudna sprawa (dla lepszego montażysty też nie:) ) a uniknięcie tego typu uszkodzeń przy takich gabarytach jest niemal niemożliwe.

Gratuluję udanej realizacji przemiany domu. Powodzenia w wykańczaniu!:)

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, świetny domek! Oby więcej takich powstawało, Kraków zrobiłby się piękniejszy.

 

Oczywiście mam drobne pytanie. Jak zamierzacie wykończyć folię kubełkową biegnącą wzdłuż elewacji, tak po prostu zasypać ziemią, czy będziecie coś na to dawać. Mam wrażenie (choć może mylne), że nad folią w Waszym przypadku nie ma jakiegoś cokołu. Ja tak właśnie teraz mam, i zastanawiam się czy dobrze postąpiliśmy i jak to teraz wykończyć. Nie wiem w jakim stopniu mogę zawilgocić fundamenty nie osłaniając tej folii.

Dorka, tej folii kubełkowej nie będziemy jakoś specjalnie wykańczać... Po prostu ją przytniemy, a część będzie przysypana w momencie, gdy będziemy robić kostkę wokół domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzeniami skrzydła HS`a się nie przejmuj - dla przeciętnego serwisanta to nie jest trudna sprawa (dla lepszego montażysty też nie:) ) a uniknięcie tego typu uszkodzeń przy takich gabarytach jest niemal niemożliwe.

Byleby tylko serwisanci firmy Natura przyjechali... dziś 22 listopada - mają jeszcze 8 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...