Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Basia przepraszam że u Ciebie ale nie ma gdzie :( Ja chciałam do Gumisiowej, kobieto najpierw kuchnia a teraz schody !! Powaliła mnie na kolana bareirka, i mam pytanie czy to białe to drewno czy coś innego i gdzie robiłaś? Mam prośbę, daj mi namiary na tego stolarza od stołu, mam dom niedaleko bielska i potzrebuję zamówić stół i inne drobiazgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

kibicuję Ci mocno i nie mogę doczekać się kuchni!

 

Pozwolisz, że napiszę dwa słowa do Gumisiowej u Ciebie?:

 

 

GUMISIOWA!!!!!!!!!

rany boskie!!!!!!!!!!!!! czytam wątek, widzę boskie schody, to myślę - no, pewnie jakaś inspiracja, z Australii, Ameryki czy Bóg wie skąd, z wielkiego świata, bo przepiękne, oryginalne, wyjątkowe i absolutnie inne od wszystkich - a to Twoje?????

 

Wiesz, że powinnaś mieć swój wątek? Bo podejrzewam, że takich obłędnych niespodzianek masz więcej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu ależ mnie dawno u Was nie było!!! ależ popędziliście do przodu! elewacja super! wogóle wszystko super!

Ja u siebie w kuchni mam Subway VB półtora komorowy i baterie Talis ale moja bez wyciąganej wylewki i powiem Ci, że jest ok, mój znajomy odradzał mi jakąkolwiek z wyciąganą wylewka bo podobno nie ma bata, żeby trafić na idealną, kazda po czasie szwankuje...dałam się przekonać i wcale mi tego rozwiązania nie brakuje, jak dla mnie i bateria i zlew super! Jeśli się zdecydujesz na subwaya mogę Ci podac namiar gdzie kupiłam swój - wyszło cenowo najkorzystniej a co do dziur to panowie wywiercą Ci ile chcesz i jakie chcesz, trzeba tylko powiedzieć - robią to gratis i jeszcze jedno nie wiem czy Wiesz bo ja początkowo tego nie wiedziałam ale te zlewy mozna kupić z ociekaczem po lewej badz po prawej stronie.

Kostkę mam podobną - bruk bet Tegula kolor antyk jurajski, jak Będziesz chciała to mogę Ci fotki na maila przesłać.Moja kostka wyglada prawie identycznie jak Ta z Twojego zdjęcia.

Edytowane przez aneta s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koktajl dziękuję :) Rzeczywiście niezła cena! Ale chyba jednak wybierzemy ten zlew:

 

BLANCO Dalago 6 SILGRANIT® PuraDur® II - kolor szampański. Na plus: rewelacyjna cena, korek nie jest centralnie na środku, szerokie miejsce na odłożenie gąbki, no i 5 otworów do samodzielnego wybicia (do wyboru).

http://img692.imageshack.us/img692/7849/e6fc0c4c36e2d76afb2c752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu wyczytałam ,że pytałaś anulę o drzwi.Ja z forumową Julianną byłam w czwartek w Max flizie-Ty zresztą też :) i tam przy kuchniach są drzwi.Pytałyśmy własnie o ten system o któ®y pytałaś.W tamtym salonie pani powiedziała,że dopłata jest około 30 % -właśnie jak Anula powiedziałą to kwestia zawiasów.Trzeba wiedzieć,że w takich drzwiach skrzydło jest trochę grubsze i że otwieają się tylko 90 stopni.To warto wiedzieć.

 

Uracz nas w końcu zdjęciami nowymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...