Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

Basia dziekuje bardzo:) Jesli tylko uda mi sie przeniesc te umywalke i inne pierdolki (kontakty,gniazdka) to bezczelnie skopiuje ;) Dzisiaj bylam na budowie i wymierzylam ze zostawiajac 110 cm na zabudowe wc zostaje mi ok 110 cm na umywalke wiec powinno byc ok .Prysznic wyjdzie niestety tylko 90 cm ale za to zrobie go az do okna czyli na 110 cm .

Aaaaa i dzieki Tobie zwrocilam dzis uwage jak osadzili mi rurki hydraulicy i pociesze Cie-tez mam krzywo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

karolakr - to większe Patio ma jakoś między 4,5 - 5,0m (nie pamiętam dokładnie) :(

ono jest boskie, a twoja odpowiedź wprowadziła mnie w stan euforii, bo to znaczy, ze okno 4,6 można zrobić w 2 skrzydlach :)

mi powiedzieli że się nie da :(

 

od kogo masz okna? czy musiało mieć ono specjalne wzmocnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu-wpadlam na chwile do dziennika-a tutaj tak PIEKNIE!!!!!

Wcale sie nie dziwie ,ze lubisz wracac do tych starych zdjec-wierzyc sie nie chce,ze takie cudo z tego wyszlo!!Dom bedzie piekny i swietlisty!!!Caly czas nie moge sie doczekac koncowego efektu,ale to juz za rogiem!!!

 

Bardzo prosze (jesli to nie problem)o namiary na producenta okien i cene -oczywiscie moze byc na mojego maila lub na priva.

 

Pozdrawiam serdecznie i kibicuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) Dzis fajny dzien - wzięłam urlop, bo miała byc ekipa od kominka i od łazienki i wiecie co: nie ma nikogo ;) Kominek nie dojechał, a lazienkowcy mieli coś innego do roboty... Ale za to kupiłam farbe do salonu, ten sam kolor jednak, tylko w całkowitym macie. Myśle, ze teraz bedzie super w takim pełnym słońcu!

 

Gumisiowa, jak bede w domku dam Ci znac odnośnie cen okien - które Cie interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...