Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam w obecnej kuchni podłogę olejowaną-dąb ,trzeba o nią tylko na bierząco dbać,a ja mam 3 chłopców w domu i cały czas zajęta budową, ostatnio strasznie zaniedbałam porządki.

Basiu przepięknie ,piękny kolor ,zajrzę na dłużej wieczorem ,bo jadę na budowę ,rusza elewacja dzisiaj,i wiele nagłych decyzji do podjęcia:bash:

Wracam jednak ,bo nie mogłam się oprzeć zajrzenia do dziennika ,wcześniej tylko podłogę widziałam w komentarzach.Jak się cieszę,ze tak pięknie wygląda dąb, bo ja też będę mieć dąb:)W komentarzam na zdjęciu wyżej kolor trochę zmieniony.

Basiu jaki masz kolor okien? i jak to się zgrywa z kolorem podłogi.Ja mam lekkie obawy u siebie ,bo dąb łączony z moim kolorem-jak to ostatnio pan stolarz powiedział kasztanowym.

Ja w salonie też będę mieć duże połączenie okno-podłoga i trochę się boję o zgrzyt,ale w razie czego okno przemaluję na krem.

 

Pięknie!!!!

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam spytać o kominek. Ostatecznie czym w końcu go obłożyliście? Bardzo mi się podoba.

Jeżeli chodzi o ściany to mi pasował bardziej ten ciemniejszy kolor, pomieszczenie było z "jajem" chociaż uważam, że zawsze powinno się robić tak aby domownicy czuli się dobrze a nie odwiedzający :yes:

 

Masz może linka do tych czarnych lamp, które zamontowałaś w łazience? Tych wiszących? czy one dają naprawdę takie pomarańczowe światło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam spytać o kominek. Ostatecznie czym w końcu go obłożyliście? Bardzo mi się podoba.

Jeżeli chodzi o ściany to mi pasował bardziej ten ciemniejszy kolor, pomieszczenie było z "jajem" chociaż uważam, że zawsze powinno się robić tak aby domownicy czuli się dobrze a nie odwiedzający :yes:

 

Masz może linka do tych czarnych lamp, które zamontowałaś w łazience? Tych wiszących? czy one dają naprawdę takie pomarańczowe światło?

proximka kominek obłożony matowym marmurem w płytach (nie z całości). A lampy to Tom Dixon. W Google znajdziesz mnóstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...