Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

gratuluje nowych pomysłów i rzeczy:) ładne drzwi macie i nawet nie wiedziałam, że w Katowicach gdzie mieszkam można takowe zakupić ale ten temat mam już dawno za sobą.

Fajne znalezłaś też krzesła - jakiej one są firmy?one są pastikowe i gdzie można je zobaczyć na żywo?

też dołączam się do pytania kiedy przeprowadzka? już spicie w nowym domku? bo skoro łóżko jest to już jest gdzie się przespać:)

zieleń w salonie rzeczywiscie przepiękna bardzo klimatyczne wnętrze...

co do dywanu to mi się też podoba opcja 3 i też podoba mi się ten jasny kolor

sorki, ze tak trochę piszę bez składu i ładu ale właśnie wróciłam z wczasów i nie omieszkałam pogladać co się ciekawego dzieje na forach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Basiu, to że jest pięknie to już wiesz, to że z zachwytem podglądam Twoje / Wasze pomysły też, więc nie będę się powtarzała :no:

Za to zapytam - kiedy kuchnia? Wydawało mi się, że pisałaś o zamiarze przeprowadzki pod koniec sierpnia...wiem, wiem, zawsze są obsuwy, ale już się nie mogę doczekać Twojej kuchni :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak miłe wpisy :yes:

Kuchnia już jest. Czeka w magazynie.

Kuchnia = przeprowadzka :D Dlatego czekamy z tym na sam koniec.... żeby już lampy były, pstryki-elektryki, TV, dywan, meble....

 

Dziś kupiliśmy meble do salonu :D Komplet będzie za 6 tygodni. Plan jest taki, żeby przyjechały razem z kuchnią. Zatem czas strat :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne znalezłaś też krzesła - jakiej one są firmy?one są pastikowe i gdzie można je zobaczyć na żywo?

 

co do dywanu to mi się też podoba opcja 3 i też podoba mi się ten jasny kolor

garzim, krzesła to Calligaris Basil. My je oglądaliśmy w MaxFliz. Są różne kolory, wysokości, różne "nóżki"...

 

http://www.arredatutto.it/shop/images/sedie/calligaris_cs1348_30733_01.jpg

 

Dywan... hmmm... nie jestem do końca przekonana, bo wygląda trochę sztucznie niestety. Tak się te grube nitki błyszczą... nie koniecznie mi to pasuje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Basia no to ładnie za 6 tygodni w nowym domu co za cudowne uczucie:)

Co do dywanu to na zdjęciu wyglada ładnie ale wiadomo czasami inaczej wyglada real a inaczej zdjęcie. Jakie meble wybrałaś do salonu -pochwal się

A tak na marginesie to dużo gratów macie do przewiezenia ze swojego starego mieszkania? pokaż nam również plakaty jakie wybrałaś na ściany bo teraz to jest taki najmilszy etap tej całej przebudowy. Kiedy wybierasz sie do ogrodu, będziecie go jeszcze robić w tym roku? Tysiąc pytań do ...ale cóż Basiu tak przyjemnie się oglada Twoje zdjęcia i czyta forum

ps. dziękuje ze info odnośnie krzeseł chyba muszę się wybrać do Krakowa moja kuzynka też wiele rzeczy wybrała w max flizie i może jak też w nim sobie coś w końcu zakupie, a jaki stół wybrałaś do tych krzeseł biały czy inny kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki stół wybrałaś do tych krzeseł biały czy inny kolor?

Nie mam jeszcze stołu :p Stół dobiorę dopiero wtedy jak już będą meble w salonie i w kuchni. Chiałabym szary :D ale najpierw muszę zobaczyć meble jak już będą w domu.

 

Basiu krzesła bardzo fajne,czas szybko zleci i będziecie mieszkać, jak tam izolacja przy oknie tarasowym? masz już te płytki na tarasie?

Barbara74 ,wszystko dookoła domu robimy dopiero na wiosnę. My nie będziemy mieli w ogóle tarasu, będzie od razu wyjście z domu na trawę z płytami kamiennymi, albo betonowymi...

 

http://img12.imageshack.us/img12/2585/rozelleterracehouse0680.jpg

 

http://img16.imageshack.us/img16/8783/libettorino1306756640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak miłe wpisy :yes:

Kuchnia już jest. Czeka w magazynie.

Kuchnia = przeprowadzka :D Dlatego czekamy z tym na sam koniec.... żeby już lampy były, pstryki-elektryki, TV, dywan, meble....

 

Dziś kupiliśmy meble do salonu :D Komplet będzie za 6 tygodni. Plan jest taki, żeby przyjechały razem z kuchnią. Zatem czas strat :yes:

 

ok, to ja czekam z niecierpliwością :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: i trzymam kciuki za terminowość wykonawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Basiu a kiedy przeprowadzka???? jeszcze miesiąć , krocej? Bo teraz to już z górki.

Monia, no niby z górki, ale jakoś tak wszystko przystopowało... Czekam na elektryków, żeby wszystko zamontowali wraz z lampkami, które już mam. Reszty lamp nie mam. Nie umiem się zdecydować. Czekam też na antenowców żeby podłączyli antenę sat i TV... Mam wycenione rolety rzymskie, ale jeszcze nie zamówiłam... Muszę wycenić rolety podgumowane do okien w sypialni i w kuchni, ale nie mam zupełnie na to czasu :(

Basiu a podjazd do garażu robisz w tym roku?masz zaplanowane jakieś płytki?z tym tarasem to nie rozumiem,przecież tarasy są wkomponowane w trawę,no chyba,że taras ten właściwy jest trochę dalej od domu i robisz przejście do tarasu właściwego?

Barbara74 podjazd na wiosnę dopiero i taras także na wiosnę... muszę najpierw nawieźć ziemi przed zimą, żeby wyrównać poziom pod taras przy drzwiach rozsuwanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...