Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

Basiu,

czy masz deski olejowane, czy pokryte lakierem matowym?

Czy podłoga się nie rysuje/ nie niszczy??? - ostatnio wszyscy mnie straszą, że drewno olejowane jest bardzo trudne w utrzymaniu w idealnym stanie, zwłaszcza przy dzieciach.

 

A pamiętasz, że miałaś krzesła w jadalni pokazać???:)

Sharlotka, mamy deski olejowane i uważam, ze to nasz najlepszy wybór! Podłoga wyglada bardzo naturalnie, nie jes śliska, łatwa w utrzymaniu. Mamy na całym parterze te deski, łącznie z kuchnią, więc wiem co mowię :yes: Mamy tez dębowe schody, olejowane. Jak masz jakieś pytania, to śmiało pytaj. Poprzednio mieszkaliśmy na podłodze lakierowanej (mat), więc mogę porównać, chociaż na lakier absolutnie nie mogę narzekać. Po prostu olej wygląd wg mnie ładniej, on i nie trzeba cyklinowac za kilka lat :)

 

O krzesłach pamietam, pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 months później...

Kori :) Dziękuję :)

 

Wklejam raz jeszcze zdjęcie:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/46/ju4j.jpg

 

Blat - jest to kolor: Jesion. Wykonanie z nowoczesnego strukturalnego laminatu (struktura drewna). Bardzo polecam - świetne wykonanie, nie ma nic wspólnego z wszechobecnym laminatem :)

Na podłodze drewniane deski - dąb - olejowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Rozumiem, że Ty będziesz zawiadomiona o terminie emisji filmiku i oczywiście Ty nas zawiadomisz , a my zrobimy oglądalność !!!

Dokładnie tak będzie Krzysztof :yes:

 

Witam Basiu ,dziekuje za piekne inspiracje.,zastanawiam sie dlaczego mnie tu jeszcze nie bylo ,piekne masz wnetrza ,dokladnie jeszcze nie obejrzalam ,ale zrobie to napewno :)pozdrawiam

Pralinka witaj :) Miło, że odwiedziłaś mój dziennik :D Zapraszam częściej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Basiu,

u nas jeden z tarasów będzie wyłożony trawertynem grigio:) - ułożonym jak kładka na białym żwirku:) - nie mogę doczekać się realizacji!!!

Palisadę nero też mam w projekcie - który z architektów Libetu przygotowywał Wam projekt? Pani Katarzyna W-M?

 

A jaką kostkę planujesz na podjazd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno - na pewno wiesz, że trawertyn jest celowo nierówny, tak?

Układając go na tarasie musisz zaakceptować duże fugi, inaczej nierówności będą widoczne - Libet podaje, że szerokość fugi na wynosi 0,5 cm, ale wg naszego wykonawcy musi być szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...