Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Basiu,

u nas jeden z tarasów będzie wyłożony trawertynem grigio:) - ułożonym jak kładka na białym żwirku:) - nie mogę doczekać się realizacji!!!

Palisadę nero też mam w projekcie - który z architektów Libetu przygotowywał Wam projekt? Pani Katarzyna W-M?

 

A jaką kostkę planujesz na podjazd??

 

Sharlotka - a kiedy planujesz u siebie realizację? Ja cały czas się łamię czy wybrać bianco czy grigio…. ;) Nie robiliśmy projektu w Libecie :( Indywidualnie u projektantki wraz z ogrodem od razu, bo u nas to cięższy temat do ugryzienia ;)

 

Kostka na podjazd - Libet Akropol Nero

 

jeszcze jedno - na pewno wiesz, że trawertyn jest celowo nierówny, tak?

Układając go na tarasie musisz zaakceptować duże fugi, inaczej nierówności będą widoczne - Libet podaje, że szerokość fugi na wynosi 0,5 cm, ale wg naszego wykonawcy musi być szersza.

Nie wiedziałam o tym, muszę dopytać. Widziałam go ułożonego, ale nie zwróciłam uwagi na duże fugi. Dzięki za info :yes:

 

Basiu !

Gratuluje filmiku z kuchni. Kuchnia i aktorzy super .!

Hehe, dziękuję ;) To miał być film o przebudowie, a niespodziewanie, spontanicznie wyszedł o kuchni ;)

 

Basiu, masz przepiekny dom ,dokonalas niesamowitej rewolucji i efekt zachwycajacy,

Bardzo Cie prosze ,czy mozesz troszke dokladniej opisac swoje ogrodzenie ,z jakich materialow i jaka wysokosc . Czy to jest siatka lesna?

Bede wdzieczna za wyjasnienie.

 

vze dziękuję :) Jeżeli chodzi o ogrodzenie, to masz na myśli to ogrodzenie do okoła ogrodu? To siatka zgrzewana - Siatka Pantanet® FAMILY

http://www.pajeczyna.krakow.pl/11-Siatki-zgrzewane.htm

Wysokość dobierasz indywidualnie do potrzeb: 203 cm, 183 cm, 152 cm, 122 cm, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

Ja mam takie zaległości, że dopiero dzisiaj zobaczyłam film :oops:

Gratuluję Wam pięknej kuchni, świetnych rozwiązań i cieszę się, że mogłam Cię zobaczyć :wiggle:

Chciałoby się zobaczyć cały domek :). Będzie kolejny odcinek? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Widywałyśmy się to tu to tam.. ale nie pamiętam czy kiedyś witałam się u Ciebie... podglądałam napewno;)

....myślę, że przestrzeń i cudny dom powoduje, że mieszka się super :) Gratuluję pomysłów i realizacji..

Kuchnia super, bardzo spodobała mi się metamorfoza piwniczek... i .. wszystko...

Basiu.. gdzieś czytałam u Ciebie , ale nie znalazłam.. , że lampy w łazience dają żółte światło.. i któraś z dziewczyn o tym gdzieś pisała.. (tego nie znalazłam..) czy chodzi moze o tą złotą wewnętrzną część lampy...? Bardzo i mnie się one spodobały... ale nie mogę mieć "żółtego" oświetlenia... czy zostawiłaś je złote w środku, czy coś z nimi zrobiłaś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Basiu.. gdzieś czytałam u Ciebie , ale nie znalazłam.. , że lampy w łazience dają żółte światło.. i któraś z dziewczyn o tym gdzieś pisała.. (tego nie znalazłam..) czy chodzi moze o tą złotą wewnętrzną część lampy...? Bardzo i mnie się one spodobały... ale nie mogę mieć "żółtego" oświetlenia... czy zostawiłaś je złote w środku, czy coś z nimi zrobiłaś...?

Arnika, przepraszam, za późną odpowiedź.

Tak, lampy dają żółtawe światło - potwierdza się to, co pisała kiedyś Anula w swoim dzienniku. Ale ja mam jeszcze w tej łazience białe ledowe światło - osobno włączane. I jak komuś potrzeba takiego jasnego (np. poprawienie makijażu), to sobie włącza dodatkowo :)

W środku lampa jest złota, żarówka jest przezroczysta, ale światło padające jest dość mocno żółte, raczej ciemne... Do takiej małej łazienki jest OK, ale na pewno nie zrobiłabym takiego oświetlenia w głównej łazience..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

Ja mam takie zaległości, że dopiero dzisiaj zobaczyłam film :oops:

Gratuluję Wam pięknej kuchni, świetnych rozwiązań i cieszę się, że mogłam Cię zobaczyć :wiggle:

Chciałoby się zobaczyć cały domek :). Będzie kolejny odcinek? :rolleyes:

Julianna, tak powinien być ;) Bo film był kręcony o przebudowie domu - ten odcinek o kuchni wyszedł przez przypadek :cool:

 

Piękne przeszklenia, piwniczka super i ta foto tapeta stworzyła fajny klimat:D

Dziękuję Karolina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Basiu widziałam budowe waszego ogrodzenia wyszło bardzo fajnie :) a co do koloru i twoich watpliwości to jaki to kolor by nie był każdy z czasem zrobi się brudny:) ja jestem na etapie zmian w ogrodzie :) z tym że ja sama wszystko sobie wymyśliłam a panowie realizują i co nieco podpowiadają:) bardzo ciekawi mnie twój ogród jak będzie wyglądał:) będę śledzić zmiany ale na pewno wyjdzie pięknie jak cała reszta:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Aguleczka, dziękuję. Z ogrodzenia jestem bardzo zadowolona. Fajnie wyszło! Jak to mówią, piaskowiec w zasadzie "tymi ręcami" układany, bo pan od ogrodzenia jeszcze nigdy takiego nie układał ;) Muszę zrobić wreszcie zdjęcia ;) Jak winobluszcz częściowo zarośnie, to osiągniemy zamierzony efekt :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...