Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

Rasiu, coś takiego?

Nie powiem, wygląda fajnie :D

Instalatorzy się wkurzą na pewno :wink: Jeżeli to w ogóle będzie możliwe do wykonania

 

http://img651.imageshack.us/img651/3489/azienka110031.jpg :wink:

 

Basik! Ty jeszcze możesz z drzwiami jeździć! :o To bajka normalnie dla projektanta... :wink: :lol:

 

Całkiem przez przypadek stworzyłaś koncepcję nr4! :lol: Bo ja pisałam wyżej: prysznic i wanna na lewo od wejścia, umywalki w prawym kącie, czyli na prawo i do tyłu od wejścia, a kibelek na ściance kolankowej bezpośrednio pod oknem... z pięknym widokiem tylko dla panów... :wink: :lol: ... tylko nie wiem jak wysoką masz ściankę kolankową i czy ten kibelek tam będzie wygodny, ale zakładam, że skoro myślałaś o kibelku na ściance kolankowej obok okna dachowego, to pod oknem będzie jeszcze wygodniej i przestronniej... 8)

 

 

Ps. Czy możesz zdradzić namiary na czajnik... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małgoś, a Twój też ma te wszystkie czarodziejskie guziczki? :roll: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małgoś, a Twój też ma te wszystkie czarodziejskie guziczki? :roll: 8) :wink:

 

Nie, nie ma... Ja mam osobna maszynke do robienia herbaty.:wink:

 

Tu jest chyba ostatni na stronie, tylko jak sie w niego kliknie to sie zdjecie nie pokazuje... http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=gastroback+Wasserkocher+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik! Ty jeszcze możesz z drzwiami jeździć! :o

Mogę :-? Chyba lepiej by było jakbym nie mogła :lol: bo codziennie coś nowego wymyślam :roll:

 

Całkiem przez przypadek stworzyłaś koncepcję nr4! :lol: Bo ja pisałam wyżej: prysznic i wanna na lewo od wejścia, umywalki w prawym kącie, czyli na prawo i do tyłu od wejścia,

Jednak wanna z prysznicem obok nie za bardzo jest do wykonania.. bo wanna miała mieć 2 m, a prysznic 1 m + do tego obudowy - będzie na styk, albo nawet za braknie...

 

a kibelek na ściance kolankowej bezpośrednio pod oknem... z pięknym widokiem tylko dla panów... :wink: :lol: ... tylko nie wiem jak wysoką masz ściankę kolankową i czy ten kibelek tam będzie wygodny, ale zakładam, że skoro myślałaś o kibelku na ściance kolankowej obok okna dachowego, to pod oknem będzie jeszcze wygodniej i przestronniej... 8)

Kibelek zostanie jednak na ściance kolankowej - wys. 1m - dach 45 st - ale odsuniemy go trochę od ściany.. :roll: Mąż chciał pod oknem, ja coś nie jestem do tego przekonana, bo jak otworzę takie okno? :roll: Ale to jest jeszcze do przemyślenia, bo akurat to można zrobić bez problemu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja melduję się na pokładzie statku z dużym gronem podczytywaczy i kibiców.

W zasadzie nie powinnam się powtarzać, przedmówcy (przedpiszący) powiedzieli już wszystko, ale dodam jednak od siebie, że Wasz projekt i cały plan na zagospodarowanie tego starego domu mnie zachwycił...

Gdyby nie fakt, że dzieje się to w realu nie uwierzyłabym, że ktoś takie wyzwania podejmuje..

Ostrzegam, że będę wiernie podglądać..

I życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Koncepcja świetna!!Bardzo podoba mi się nowoczesny design domu!!

A dachówki tez moje wymarzone zamieściłaś!! I ciemne , i ciemna łazienka...aj.., czekam z niecierpliwością na efekty...Mam nadzieję, że dach zrobisz pierwsza( a raczej jestem pewna! i bede mogła podziwiac go na zdjęciach i w 1000% sie juz na takie dachoweczki zdecydowac...

A w tych domach"na żywo", co zamiesciałas, to moze na dachach taka płaska jest?

I ogrodzenie tez planujemy (jeszcze ptaki nie spiewaja o ogrodzeniu, ale..)wlasnie takie inne od typowej siatki, a jednak siatkę... i daj namiar z jakiej firmy ta siatka..., nie chce sprzedawcy bo pod krakow nie pojade, ale producenta, gdybys mogla..:)

 

 

Co do drewna..zostaw sobie taki kolorek jaki masz w wizualizacji(lub zblizony-w kazdym razie nie jakis ciemny.., jak to ktorys z tych domow mial..), ślicznie domak wyglada z tym drewnem...obawialbym sie tylko naszego klimatu i tego , co z tymze drewnem stanie sie po paru zimach...,ale na poczatku bedzie ślicznie!!

 

Co do zastapienia okna --to o wiele ładniej drewno niz bialy kawalek..jak kolega napisal w dzienniku-drewno..

 

 

No i wogólel zapowiada się piękniaście...ta wełenka i na bosaka... ))

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie sprzedać ten wkład kominkowy za jakieś 500 pln, to się wstrzymajcie i będziecie mieli w czym palić pierwszej zimy po zamknięciu budynku. po budowie sprzedasz go za podobną cenę lub minimalnie mniej - zostawcie sobie go bo sie przyda, no chyba ze chcecie wybudować się w jeden sezon i pierwszej zimy będziecie mieli docelowe ogrzewanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...