Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ojjj nie wiem jak to się stało, że mnie tu jeszcze nie było?! Przyszłam teraz prosto od aneczki i poznałam Cię po kuchni :yes: Oglądałam ją chyba na wątku kuchennym i zachwyciła mnie. A w szczególności blat! Mam pytanie - jak go olejowaliście/impregnowaliście (tzn.czym i ile razy)? Ja u siebie w łazience chcę blat drewniany i muszę go właśnie jakoś odpowiednio zabezpieczyć.

 

Cały dom martu jest śliczny! Podoba mi się absolutnie wszystko, mimo, że są w nim łączone tak różne nieraz rzeczy. Żałuję tylko, że zdjęcia są widoczne tylko jakieś 3str wstecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 545
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

i jeszcze podpórka pod książke kucharską (tak już zerwałam nalepkę;) dopiero na zdjęciu zobaczyłam).Przydatna sprawa bardzo. Ja ja dostałam od koleżanki ,zakupiona w duce. I pachnące hiacynty dla odwiedzających.

IMG_5965.JPG

 

IMG_5941.JPG

 

IMG_5942.JPG

 

i zbliżenie cegły, bo często pytacie o nią.Na pierwszym planie moja nowa torba;)Kolor cegły własnie taki jest pomarańczowo czerwonawy.

IMG_5977.JPG

 

i jeszcze nowość,ale taki zwiastun;) zagospodarowanie witryną przestrzeni w części jadalnianej. Czeka na półki i wstawienie kieliszków.

IMG_5945.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta.jpg

 

Blat od nowości nie był olejowany.Nie wiem jak to zrobić,żeby przez 1 dzien nie korzystac z kuchni:)Faktycznie trzyma się pięknie.

 

Półki z ikea .Połączone po dwie. W tych wnękach miały być oszklone witryny wykonane przez stolarza, ale jednak portfel nie wytrzymał i szukałam jakiegoś zastępstwa.Nie jest to spełnienie moich marzen, ale cóż:)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40163778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Martu! Trafiłam do Ciebie przez przypadek podczas poszukiwań opinii na temat białego sprzętu Gorenje. Wygląda rewelacyjnie zresztą jak cała twoja kuchnia i reszta domku:) Proszę powiedz mi czy jesteś zadowolona zwłaszcza z piekarnika, bo z tego co wiem nie można nic zobaczyć przez szybę. Czy nie jest to uciążliwe na co dzień? Obawiam się zwłaszcza o ciasta, które nie lubią zaglądania:) Dzięki z góry pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...