Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Ale postępy! Doczytałam się, że blat drewniany tak jak u ciebie u mnie też musiał być :) jeżeli kupowałaś w Ikea to mamy taki sam. Użytkuję go jakieś pół roku trochę jest z tym zachodu ale nie żałuję, dalej mi się podoba. Trzeba się przyłożyć i porządnie zaolejować , u nas było 3 razy i małż stwierdził, że jeszcze raz nie zaszkodzi , a już niestety zrobiłam plamy z soku porzeczkowego :evil: ale do naprawienia ufff.

A co z 'poduszeczkami' na balustradach sprawa wyjaśniona?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 545
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Ale postępy! Doczytałam się, że blat drewniany tak jak u ciebie u mnie też musiał być :) jeżeli kupowałaś w Ikea to mamy taki sam. Użytkuję go jakieś pół roku trochę jest z tym zachodu ale nie żałuję, dalej mi się podoba. Trzeba się przyłożyć i porządnie zaolejować , u nas było 3 razy i małż stwierdził, że jeszcze raz nie zaszkodzi , a już niestety zrobiłam plamy z soku porzeczkowego :evil: ale do naprawienia ufff.

A co z 'poduszeczkami' na balustradach sprawa wyjaśniona?

 

pozdrawiam

blat nie z ikea,ale pewnie taki sam,bo co innego może być w dębie:)

 

Poduszeczki/czapeczki "robią się" u pana stolarza.Będą proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArtu pamiętaj o licytacji...wiem truję ale cel jest szczytny na maksa....

http://forum.muratordom.pl/pytanko-do-redakcji-co-z-tegoroczna-licytacja-swiateczna,t173888.htm

Betib przygotowuje jakąś niespodziankę i inni też...więc będzie co licytować....

zmobilizuj swoje czytelniczki...i dbaj o ten link........takie masz zadanie z samego rana ... :wink: ..buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o marzenia się spełniają:)Dwa dni temu odkryłam misternie zaplanowaną parę miesięcy temu niespodziankę mojego kochanego męża do naszego nowego domu.Podzielę się nią z Wami dzisiaj,bo po 1 grudnia nie będę miała stałego połączenia z netem.

Przedstawiam Wam Jantarię pędzla Joanny Baumgartner.

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/SwcLmjQaZHI/AAAAAAAABJ4/5_CxbPQ3CPQ/s512/jantaria.jpg

Wzruszenie i wielka radość..największa,chyba z tego powodu,że wiedział,że to moje marzenie i je spełnił :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Martu, Twój obraz jest piękny wśród wszystkich pięknych p. Joanny :) Bardzo gratuluję niespodzianki. I troszkę zazdroszczę :oops: , no troszkę :wink: Obraz będzie wspaniałą ozdobą niebanalnego domu! Sama choruję na Marttę Węg... i jeszcze trochę pochoruję! :cry:

Pozdrawiam wieczorkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o marzenia się spełniają:)Dwa dni temu odkryłam misternie zaplanowaną parę miesięcy temu niespodziankę mojego kochanego męża do naszego nowego domu.Podzielę się nią z Wami dzisiaj,bo po 1 grudnia nie będę miała stałego połączenia z netem.

Przedstawiam Wam Jantarię pędzla Joanny Baumgartner.

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/SwcLmjQaZHI/AAAAAAAABJ4/5_CxbPQ3CPQ/s512/jantaria.jpg

Wzruszenie i wielka radość..największa,chyba z tego powodu,że wiedział,że to moje marzenie i je spełnił :oops:

 

Martu,

obraz jest przepiękny!!!

A Twój mąż to prawdziwy skarb :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, tu też śledzę... Obraz mnie zmusił do komentarza :D Cudny.

A i pokazałam swojemu nieślubnemu, że inni też kochają lampy i takie lampy jak ja, i tego nie trzeba leczyć. Próbuję przeforsować coś takiego z magazynu Praga

http://www.magazynpraga.pl/#/PL/0&n/all&4/

Cosy in Grey. Może mi się uda :)

Aha- i te drzwiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu, Twój obraz jest piękny wśród wszystkich pięknych p. Joanny :) Bardzo gratuluję niespodzianki. I troszkę zazdroszczę :oops: , no troszkę :wink: Obraz będzie wspaniałą ozdobą niebanalnego domu!

witaj.Zdradzę sekret.Jak zobaczyłam obraz z miesiąc temu na stronie pani Joanny pokazałam mężowi i powiedziałam,że średnio mi się podoba.Mina małżonka bezcenna.Obraz już był kupiony;) i czekał na swoją odsłonę.PO tym jak zobaczyłam Jantarię na ścianie mogę powiedzieć,że jest przeprzeprzepiękny.Gra kolorów,odcieni ..tego się nie da opisać.Uważam,że idealnie wpasuje sie w nasze wnętrza domu.

 

vilemo spoko spoko...klamek nie będzie...budżet pękł.Tylko ,czym są klamki wobec takiej niespodzianki phi :lol:

 

madomator miło poznać kolejną pozytywnie zakręconą:) heheh lampa niebieska trawa to dla masochisty chyba :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTU gratuluję spełnienia marzenia! i prawdziwej Baumgartner na ścianie - jest CUDNA.

napiszesz mi na priva, ile kosztowała? o ile to nie tajemnica... i o ile mąż ci to zdradził, oczywiście... :wink:

 

który Jej obraz Ci się najbardziej podoba? masz ulubiony? ja bym z chęcią przyjęła "Leżę i tęsknię..." zjawiskowy jest.

 

widmo Modiglianiego i Jeanne Hébuterne się nad tymi pracami unosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu wlasnie dodalam watek do ulubionych, oh dlaczego tak pozno na niego trafilam :(

 

Podziel sie prosze namiarami na te lampe, potrzebuje 2! :) MAm nadzieje nie musze wygrac w totka zeby sobie kupic?;)

 

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/Sq-DhJWIVPI/AAAAAAAAATo/lZEp6Dv9dBg/s512/24e2a98e28e5ddfbmed.jpg

 

Dziekuje,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podziel sie prosze namiarami na te lampe, potrzebuje 2! :) MAm nadzieje nie musze wygrac w totka zeby sobie kupic?;)

 

 

Dziekuje,

Karolina

 

popcarol ja Twój wątek mam już od jakiegoś czasu w ulubionych;)

W sprawie lampy niestety muszę zmartwić,bo to była ostatnia sztuka -końcówka serii.Kupowałam przez internet.

Zakochałam się w niej natomiast po obejrzeniu mieszkania forumowiczki z wnętrz mieszkań na gazeta.pl

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,94996131.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

który Jej obraz Ci się najbardziej podoba? masz ulubiony? ja bym z chęcią przyjęła "Leżę i tęsknię..." zjawiskowy jest.

 

heheeh bardziej szarego,niż Leżę i tęsknię ,chyba nie ma w ofercie;)

Moje ulubione (oprócz Jantaria)

mono-no-aware

co ty możesz o mnie wiedzieć

szczęścia

revolta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

popcarol ja Twój wątek mam już od jakiegoś czasu w ulubionych;)

W sprawie lampy niestety muszę zmartwić,bo to była ostatnia sztuka -końcówka serii.Kupowałam przez internet.

Zakochałam się w niej natomiast po obejrzeniu mieszkania forumowiczki z wnętrz mieszkań na gazeta.pl

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,94996131.html

 

Tak, widzialam to mieszkanie. I zdazylam juz napisac z pytaniem o te lampe... moze gdzies ja jeszcze kupie :) Pozdrawiam i sledze nadal :)

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...