Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 545
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/Sq-DhJWIVPI/AAAAAAAAATo/lZEp6Dv9dBg/s512/24e2a98e28e5ddfbmed.jpg

 

Martu, wpadłam na Twój wątek i zamierzam wpadac tu częściej :wink: Bardzow fajne wnętrze robicie i zapowiada sie na super efekt calościowy.

Też jestem miłośniczką starych cegiel :wink:

Przeglądając Twoje zdjęcia trafilam na piękną lampę, czy mozesz podac jej nazwę lub jakiekolwiek dane, które pozwolilyby ją zidentyfikowac?

 

Myślę że znalazlam wlasnie lampe do lazienki :wink:

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno się nie pokazywałam;)bo jakoś i choróbska nas łapia za gardła i w kieszeni pustawo,więc cięzko idą prace wykończeniowe.

Dziękuję za nowe wpisy:)

lea super pomysł.Czekam na dalsze zdjęcia.Btw mam nadzieję,że lampy z kuchni babci nie wyrzuciłaś.Krzesła tez mam takie;)

 

małgosza,Lobelka,e-mól dzięki za miłe słowa :D

Famelia dzięki za link.Ciekawe mają rzeczy,ale 25 zł za przesyłkę to lekka przesada.Zresztą drewniane tabliczki na zewnątrz to chyba nie bardzo.Może uda mi sie znaleźć fotki tych,co mi się bardzo podobały:)

inez5 lampa cudna jest,ale ja kupiłam ostatnią:(Może wznowili produkcję.Lampa kosztowała 500 zł.Twój dziennik tez śledzę.Tutaj proszę ich strona.Ja napisałam i wysłałam do nich zdjęcie lampy ,bo nie wiem jak się nazywał ten model

http://www.lamp-art.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

tutaj natomiast podaję link do mieszkania z którego zgapiłam lampę.Bardzo mi się to mieszkanie podoba.

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,94996131,94996131,1.html?wv.x=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu dziękuje bardzo, spróbuje sie z nimi jakos dogadac bo lampa mnie uwiodła, po prostu. Ale rzeczywiście nie ma juz jej w katalogu :(

 

Mieszkanko na forum znalazlam wczesniej, bo juz ten link podawałas. Dzielnie przeczytalam wszystkie komentarze pod tymi zdjeciami i niestety nie znalazlam w nich nazwy producenta lub sprzedawcy tej lampy.

 

Martu, masz śliczną kuchnię! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu szukalam Twojej lampy kuchennej i nie udalo mi sie jej znalezc. 2goog2betrue nie odpisala na mojego maila. Wyslalam kilka zapytan do polskich hut szkla, ale nie umiano mi pomoc. Wiec odpuscilam. I mam takie lampy zamiast tych Twoich... tez mi sie podobaja, no i byly sporo tansze..

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/Wpq5eBNCWfxRTBkFOX.jpg

 

Dla zainteresowanych wiecej info i kontakt do sprzedawcy w moim dzienniku (lub na priv), zeby nie zasmiecac Twojego watku.

 

PS lampy do kwiatow - to lampy dajace punktowe swiatlo, chyba na specjalne zarowki, do doswietlania np storczykow. Moj kolega mial kiedys podobna lampe dla zolwia :)

Ale mysle ze mozna dac do nich zwykla zarowke i uzywac normalnie ;)

Pozdrawiam i o wiecej aktualnych fotek sie dopraszam Twoich wnetrz:)

Pozdrawiam,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu,

 

czy mogłabyś mi podac namiary na miejsce gdzie kupowaliście drewniana podłogę i ekipę montażową, jezeli są godni polecenia.. ?

Szukam debowych, dość szerokich i długich desek i kogoś, kto dobrze kładzie, bo wymagająca jestem ;-) Buduję pod Wwą. Probowałam wysłać prośbę na Twojego prv, zeby nie zaśmiecać dziennika, ale mam jakiś problem z wysyłaniem maili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol tej lampy nie mieli na stronie.Ja wysłałam wtedy fotkę z forum WM i zapytałam,czy jeszcze taką maja i mi odpisali,że jest ostatnia w magazynie.Można na tej samej zasadzie zapytać,co ja..może znowu zaczęli robić.

Twoje tez sa ładniusie

 

dziewczynki uświadomcie mnie gdzie można kupic te obrazki z frieda bo ja tylko maluje i maluje i czasu brak na buszowanie w necie :-?

Betib Fridki w USA kupione-moje to wydruki .Oryginałów Fridek nie ma na stronie ,a na tych pracach mi zależało,nie ważne w jakiej formie.Zresztą mój mąż nie podziela mojego zachwytu Khalowego;) i jeszcze ceny 15 dolców za pojedynczy wydruk.

http://www.etsy.com/shop/danitashop

 

Lobelka już sie poprawiłam:) i odpisałam na priv :)

 

I chciałam jeszcze napisać,że po 2 miesiącach mieszkania wreszcie mamy klamki:) a i tak z przyzwyczajenia dzisiaj drzwi do łazienek nadal pootwierane podczas mycia.Moje strachy z okresu tych minionych dwóch miesięcy to widok matki zamkniętej przypadkowo przez najmłodsze dziecię w którymś z pomieszczeń (często chodziłam z nożyczkami w kieszeni na wszelki wypadek) i czekanie kilku godzin na powrót innych domowników do domu.Zdjęcia soon jak matka umyje drzwi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martu dzieki, napisalam do nich wczoraj i jeszcze nie mam odpowiedzi. A dzisiaj siedze z Mloda w domu (przeziebienie albo pocztaek ospy??) i nie mam jak tam dzwonic, moze za pare dni :/ Jak ja zdobede, to sie na pewno pochwale ;)

 

Dobrze rozumiem - Fridy drukowalas po prostu na kolorowej drukarce? Jak z jakoscia?

Pozdrowka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...