Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 545
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martu jestem na ciebie wściekła :evil: :evil: :evil: gadasz u monah że trzeba sobie pułapy wyznaczać marzeniowe itd.... i ja sobie np. teraz marzę o mojej szafce na buty hemnes z ikea tej piknej białej.... :lol: i marzę o blacie dębowych i kuchni...i lampie też ikea tej wiklinowej i o wielu rzeczach, które nie kosztują majątek ale i tak obecnie i na takie muszę sobie uzbierać lub wyżebrać od małżaa ty mi tutaj z taka stroną wyjeżdżasz ja tam wchodzę i widzę piękne, cudne, szukane rustykalne firanki... :o :o :evil: :evil: juz wiesz dlaczego jestem zła...bo są drogie, bo są ładne, bo chcę je mieć a nie mogę....wszystko twoja wina...

http://www.scandidecor.pl/zdjecia/392_middle.jpg

więc ci tu je wkleję...bo u siebie nie mogę bo mi będą przykrość sprawiać :wink: :wink:

http://www.scandidecor.pl/zdjecia/288_small.jpg

jak się za nimi stęsknię to przyjdę tu,,,,

i tak jestem zła, nie dawaj linków do rustykalnych, skandynawskich wnętrz i tyle......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu jestem na ciebie wściekła :evil: :evil: :evil: gadasz u monah że trzeba sobie pułapy wyznaczać marzeniowe itd.... i ja sobie np. teraz marzę o mojej szafce na buty hemnes z ikea tej piknej białej.... :lol:

nie no kobieto kordzino mówisz o tej komodzie,co u monah w sypialni stoi jako o szafce na buty?to ja się idę lewą ręką przeżegnać!!!!Ja ja już dawno sobie zwizualizowałam do naszej nowej sypilanii.Niestety z braku kasy (ostatnie grosze wydajemy właśnie na schody i barierkę)nowe łóżko z tapicerowanym zagłówkiem poczekam jeszcze w kolejce marzeniowej:)a co za tym idzie reszta mebli również.

Betib na nowe nabytki starych mebli tez jeszcze trochę poczekamy.Tylko ja jestem za tym,żeby troche pomieszkać i wtedy zacząć polowania na spokojnie.Mieliśmy szczęście,że parę mebli mamy jeszcze z poprzedniego mieszkania np w prezencie od dziadka męża,zdobyczna komodę wyszperaną na strychu,lub dwie szafy pozostawione przez poprzednich właścicieli mieszkania.

 

Pokaże teraz szafę,która stanie we wiatrołapie.Najpierw miała być szafa robiona na wymiar,ale brak pieniędzy zdecydował za nas i mam nadzieję,że dzięki szafie nasz wiatrołap trochę się będzie różnił od spotykanych w większości domu.Pewnie nie będzie tak funkcjonalna i pojemna jak robione na zamówienie,ale w innym miejscu domu miejsca na nią brak,a nie wyobrażam sobie naszego domu bez niej.

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/Sq823t1-CrI/AAAAAAAAARA/rZUfAkPXcn8/s512/FYjloce4u0Kw1bmrPB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i komoda,która w połowie zeżarta przez staroć,wilgoć i robale:)Zdjęcie po wyciągnięciu ze strychu:)

http://lh6.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/SsXJVdFjvKI/AAAAAAAAAco/dJu4BplzwlY/s640/slEOik4GLbZYqOEdBB.jpg

Stanie byc może w dużym pokoju.Jeszcze nie wiemy.

anja-bosytuacja z meblami spadkowymi była prosta.Meble są masywne i nikomu nie zmieściłyby sie do mieszkań.My powiedzieliśmy,że marzył nam się taki stół i dziadek nas obdarował kompletem.U nas akurat będzie miejsce na te meble z czego bardzo się cieszę.Zresztą dla mnie największa radośc z nich jest sentymentalna.Tak sobie myślę,że kiedyś nasze wnuki wezmą ten stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie chodzi o tą co ma monah....tylko o ta ...no kurcze teraz zwątpiłam czy to hemnes:...no hemnes

http://www.ikea.com/PIAimages/0092824_PE229548_S3.JPG

i co a jakieś przepraszam żeś mnie na tą skandynawię wirtualnie naciągnęła....

 

a ja miałam podobną szafę, włąsciwie mam w Poznaniu w mieszkaniu i jakoś takoś zawsze jej nie lubiłam bo była wielka nie ustawna do małego mieszkanka w bloku no i tam ja zostawiłam...a teraz widzę że jest w cenie....ale ja nie małabym gdzie jej umieścić......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kordzina ja nie wiem o jaka stronę chodzi:)

Pokażę Ci inną:)właśnie małżonek mi przesłał i napisał,że chlebak mu sie podoba wrrrrr mi też:)

http://www.aledobre.pl/zdjecia/prod4585.jpg

http://www.aledobre.pl/4585,Chlebak_bialy_Joseph_Joseph.html

a kiedyś zrobił mi niespodziankę i kurier dostarczył deski do krojenia.Ja akurat nie jem mięsa w przeciwieństwie do 3 chłopów w domu i rozczuliło mnie,że doszło do niego to gadanie,że mnie brzydzi np deska ,która musze uzywać do wszystkiego.No i dostałam oddzielne.

http://www.aledobre.pl/zdjecia/prod4519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas!, Martu, znaczy się :wink: , ale cuuudna komoda! :) (Ta z robalami i wilgocią 8) ) Miodzio. Osuszyć, odnowić, natrzeć pachnącymi olejkami i będzie jak nowa :)

Ja w poprzednim domu miałam same "starocie" osobiście poddane renowacji (na poczatku pod okiem fachowca :)) I jak głupia się męzowi dałam namówić, żeby to wszsytko zostawić, rozdać, sprzeniewierzyć na rzecz nowiutkich mebelków z Ikei :cry: :cry: :cry: Do piekła za to pójdę :roll: :cry: :(

 

Te spadkowe mebelki wszystkie masz fajowskie :) Okrągły stół rulezzzz :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, :D patrzę i zapamiętale kiwam z aprobatą, w ślad za słowami monah, łepetyną, aż mnie kark zabolał :o :wink: :lol: Żadnego wyrzucania! Ja się raz ugięłam pod presją ultranowoczesnego chłopa i teraz żałuję. Przepadła dusza przodków i ich mebli :cry: Ucz się kochana na cudzych błędach, bo sama i tak nie zdążysz wszystkich popełnić :wink: Życie na to niestety za krótkie :( :wink:

 

pozdrawiam cieplutko :D

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu pieknie u Ciebie :o Jestem kolejna podgladaczką- przyznaję się od razu :lol: Lubię Twoje klimaty, stare meble sa super- mają duszę :wink: Ja u siebie tez będę miała kilka, na razie je pieczołowicie odnawiam. W moim wiatrołapie tez stanie dziadkowa szafa, podobna kolorystycznie do Twojej, myślę o jakiejś ławeczce żeby stylowo dopasowac :wink: tyle, że ja jeszcze nie ten etap co u Ciebie :cry: u mnie dopiero robią sie podłogi i schody, efekt zobaczę w grudniu bo na budowę mam prawie 2 tys km :wink:

Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj aneta-s.Widziałam,że tez założyłaś galerię.

spoko,spoko nikt nic nie mówił o wyrzucaniu. :o

Małżonek właśnie maluje ściany w kuchni ,bo meble będą podobno montowane w tym tygodniu.Schody również.

Po 20 cyklinowanie i lakierowanie podłogi.Potem szybki montaż drzwi i znowu malowanie przez małżonka i jaaaaazda przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że w perspektywie macie szybka przeprowadzkę :D my mniej więcej za rok ale i tak jestem tym podekscytowana. Galeria jest ale ze zdjeciami lipa bo nie za wiele ich mam :cry:

hmm szybko,czy ja wiem.Ślimaczy się,bo nie mamy jednej ekipy ,a i dużo mąż robi.

Tak czekam na więcej zdjęć u Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w Amli Decor pooglądać materiały na siedziska krzeseł.Bardzo mały wybór.Nie zabiło mocniej serce,chyba,że przy cenie.Gładki ,zwykły materiał 300 zł za metr na 140 cm.Musze pojechać do liroja,bo tam podobno duży wybór.Małżonek nie jest przekonany do pomysłu każdego krzesła w innym kolorze.Jak znajdziecie jakies inspiracje prosze o wklejenie,bo ja tylko jedno na forum gazetowym znalazłam.

Kuchnia montaż w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...